Skocz do zawartości

Odezwa do moich "krytyków" - załatwmy sprawę honorowo.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia. 

 

Dziś tak wyszło, że w audycji na temat związków damsko - męskich, spontanicznie umieściłem apel do moich krytyków zgromadzonych głównie na stronach kanister i wielu innych. Tak więc tu to opiszę w skrócie, a tu "troszkę" dłużej - (Chcesz szczęścia z kobietą, szykuj się do wojny) https://samiectv.com/2019/10/11/chcesz-szczescia-z-kobieta-szykuj-sie-do-wojny-samiecweb-pl/?fbclid=IwAR2YzDQvfHAdke-4PedTcCQoDclfZ5LlOREkYmELejxAcI0gXr2Q397lep4

 

Proponuję zamiast obmawiania mnie "za plecami" i rzucania oskarżeń bez pokrycia, honorowe wyjście.

 

Na mój adres meilowy "[email protected]", wysyłacie swoje dane - nazwisko, imię, adres zamieszkania. Ja pozwy i wszelkie dowody na każdą z tych osób mam przygotowane przez prawnika więc nie trzeba zwlekać, następnego dnia idę do sądu, płacę 300 złotych i zakładam sprawę.

 

Wtedy - w obliczu wysokiego sądu, wy powiecie to wszystko co mówicie na mój temat i to udowodnicie, a ja będę starał się wykazać że kłamiecie. Wygra ten który udowodni swoje tezy, wyrok będzie publiczny i wszyscy wtedy poznają prawdę, kto był ten zły a kto ten dobry.

 

Oficjalnie daję słowo że wasze dane nigdzie nie wypłyną. Dane dwóch Panów posiadam (Pana Krzysztofa R. "Janusza Sekułę" i Adriana S.), mają już założone sprawy o czym wiedzą - nie spadł im włos z głowy od półtora roku, więc proszę sobie darować pisanie, że "obsrany sraluch się zemści", bo niby jak mam to zrobić, skoro nie ruszam się z domu? Mój adres znacie doskonale.

 

No to jak - gówniarzerka i ukrywanie się za tor-em i innymi wynalazkami czy otwarta wymiana argumentów i dowodów? Moja przyjaciółka którą wielokrotnie obraziliście i pomówiliście także jest gotowa zeznawać w KAŻDEJ CHWILI. Przed sądem nikt z nas nie będzie miał możliwości lecieć w hu... więc jak będzie?

 

Osoby które zachęcam do honorowej wymiany argumentów w sądzie, a nie krycia się jak tchórze za nickami internetowymi, to:

 

Pan Odlotowy- obecnie, z tego co mi wiadomo, nie posiada strony ani kanału. Kiedyś miał, gdzie wyśmiewał z Panem Adrianem S. kupno mojego roweru. Były użytkownik forum, zarzucający mi okradanie forumowiczów "krojenia leszczy ciąg dalszy", za co wyleciał na kopach z forum.

 

Pan Kanister   - https://kannister.wordpress.com/author/kanister99/

 

Pan Puma,      - https://www.youtube.com/channel/UCQq3RaGAUmb1ruI7paYONhA

 

Pan Bombowiec Krawczyk - https://www.youtube.com/channel/UCjH0Yqk-t1311mTQ0BnYX5g

 

Pan Jarek Kefir                  - https://www.facebook.com/jarek.kefir.bez.cenzury/

 

Anna Wróblewska           - https://www.youtube.com/channel/UCB9F89fkH6zjXaKiV2CPFdQ

 

Z portalu wykop.pl:

 

- Szrapnel, za robienie przeróbek ze mną w roli Adolfa Hitlera i kreowanie mnie jako nazisty, kiedy moje poglądy są wręcz przeciwne. Pisał też że chce być ze mną w sądzie - z rozkoszą spełnię te pragnienie.

 

 

  • Like 18
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Wygra ten który udowodni swoje tezy, wyrok będzie publiczny i wszyscy wtedy poznają prawdę, kto był ten zły a kto ten dobry.

Marku, gdyby oni mieli pewność, że ich tezy poprze sąd, to już dawno siedzieliby w sądzie :)

Sęk w tym, że dobrze wiedzą, że to co piszą i nagrywają idzie o kant dupy rozbić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to sposób. Powiedzmy że sami stali by się obiektem hejtu. Jako osoby dające o swój image zapewne sami wytoczyliby sprawy przeciwko hejterom gdzie podali by dane pozwalające na ich  identyfikację. Wtedy wystarczyłoby dowiedzieć jakie to sprawy. Rzucić na nie okiem i powództwo gotowe. Teraz po nowelizacji kpc gdzie właściwy jest sąd dla powoda to nawet nie trzeba by było specjalnie podróżować. Zresztą kto wie czy oni teraz nie prowadzą jakiś spraw. Druga metoda walnij w stół a nożyce się odezwą. Wysłać pozew na próbę i zobaczyć co będzie. Wypali dobrze. Nie wypali trudno. WPS określić nisko to straty będą symboliczne. 

Edytowane przez Tarnawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te pizdy umysłowe są za cienkie w uszach i szczekają właśnie dlatego ze względu na anonimowość. Co oni powiedzą w sądzie? Tylko to że nie masz matury albo jesteś szkodliwy społecznie bez żadnego uzasadnienia, tylko dlatego że oni sa nieudacznikami jak ten jeden w pordzewialej skodzie. Wątpie by ktoś się odezwał ze swoimi danymi ale tego Ci życzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tarnawa napisał:

sami stali by się obiektem hejtu.

To nie są hejterzy, tylko "krytycy" ? 

Zauważ, że komentują każdą pierdołę jaką Marek zrobi:

- kupi rower i od razu huur duur na co to komu a po co to, kuurła

- kupi kartę graficzną - kuurła, co ten Kotoński, kupuje karte zaraz wyrzuci tu tego, w gierki stary facet gra

- założy portal/kanał - już wszystko upadło, jeszcze ludzie się nie zgromadzili ale już odchodzą xD

- wyda książkę - nikt nie kupuje, Mosze red to nerd a nie prawnik, Kotoński pisać nie umie

 

I do tego te podążanie za Markiem, zakładanie coraz to nowych blogów/kanałów/nagrywanie filmów.

Czy to naprawdę krytyka czy może już obsesja?

Ile razy można do kogoś się dopierdalać i wytykać, że coś jest źle, że coś się nie uda, że ktoś jest taki i owaki?

 

Normalny gość - powie kilka razy max i jak komuś dana osoba nie pasuje to jej unika a nie robi z tego (jej "krytykowania") hobby na całe życie.

I teraz dodam coś, żeby mi nie przekręcono wypowiedzi :) Marek jako osoba publiczna ma prawo bronić się i dementować takie "opinie".

A jeśli ktoś twierdzi, że nie ma prawa to niech mi wytłumaczy, czy gdyby oczernianie przez inne osoby jego pracy miały wpływ na jego finanse, to by tego nie robił?

 

Ale stop - Marek, nie przejmuj się, Marek - kurła, nie dawaj im uwagi, Marek - po co o nich gadasz?

tenor.gif?itemid=14008804

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na pozew przeciwko Jackowi Kefirowi. Wiadomo że Jacek robi zbiórki na swoją stronę. Podaję więc numer konta. Zwrócić wtedy bodajże to Krajowej Izby Rozliczeniowej, (odpowiedzialna za system ognivo) o podanie danych właściciela rachunku. Izba nie daje. Więc wnieść pozew do sądu wskazując że izba nie daje więc niech zwróci się o to sąd (art. 208 kpc w zw. z art. 208(1) kpc odpowiednio) . W końcu ma w tym interes prawny. I po sprawie. O fakcie danych tam zawartych nawet nie wspomnę. 

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 12:59, Quo Vadis? napisał:

To nie są hejterzy, tylko "krytycy"

Raczej łotry bez honoru.

 

W dniu 12.10.2019 o 12:59, Quo Vadis? napisał:

komentują każdą pierdołę jaką Marek zrobi:

Ale mają cechy typowych Januszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 10:59, Quo Vadis? napisał:

Ale stop - Marek, nie przejmuj się, Marek - kurła, nie dawaj im uwagi, Marek - po co o nich gadasz?

pewnie dlatego że mamy tu wyjątkowy przypadek w którym nie działa nie karmienie trolla. Sam nie widzę innej możliwości jak publiczne ich upokorzenie. Myślę że to całkiem dobra taktyka. Tylko apel specjalnie do nich jest IMO dziwny.

Edytowane przez Flester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jednej rzeczy nie kumam, wszystkie te osoby mają po parę w porywach to parędziesiąt filmów, jak jakiś ma powyżej

100 kliknięć to już dużo, a podejrzewam, że większość  obejrzeń jest nabita przez samego pana Marka i ... nas ..z ciekawości ...

Więc impakt na opinie publiczną jest prawie zerowy, po co się w ogóle spinać, czego ja tu nie rozumiem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiłem na kanał Karola Bombowca Krawczyka, dno totalne, zgłosiłem jego filmy w których obrażał Marka. Co mnie dodatkowo zasmuciło, choć nie powinno zaskoczyć, PanPuma który starał się przedstawić jako merytoryczny krytyk, kumpluje się teraz z ludźmi którzy zachowują się jak bydło i bez wyrzutów rzucają kurwami, chujami, to jest dno, oni wszyscy są tacy sami. Przyznam że z początku podchodziłem z rezerwą do wersji że hejterzy to jedna konkretna i powiązana ze sobą grupa, ale widzę teraz jak na dłoni że tak jest. Ciekawe że Awiec na razie sie od nich dystansuje. Napisał pod filmem Pumy, ale nie sądze by był tak głupi by dogadywać sie z ludźmi pokroju Włosimierza, za dużo mógłby stracić wizerunkowo. 

 

@Marek Kotoński Lepiej żebyśmy zgłaszali te filmy czy nie, żebyś miał potem dowody? Z rozpędu zgłaszam filmy Bombowca Krawczyka i Letzplay (to jest Włosimierz jak rozumiem?) ale teraz się zastanawiam czy nie robię Ci niedźwiedziej przysługi, jeśli youtube skasuje im te filmy a tym samym dowody dla Ciebie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2019 o 15:45, tomekbat napisał:

Dzisiaj trafiłem na kanał Karola Bombowca Krawczyka, dno totalne, zgłosiłem jego filmy w których obrażał Marka.

W dniu 11.10.2019 o 14:29, Marek Kotoński napisał:

Nawet jakbym nie znał sprawy, to określiłbym tego Pana jako niezrównoważonego.

Jakieś krzyki, dziwna modulacja głosu w ogóle nie pasująca do tego co mówi , bardzo creepy nawet dla osoby, która nie wie o co chodzi.

Jedynie piosenka mi się podobała, nawet gość ma talent (chociaż jakość nagrania jakby z wc nagrywał - może audiotune + pogłos , ew. boi się że go ktoś rozpozna i celowo wrzucił utwór w takiej jakości).

 

W dniu 11.10.2019 o 14:29, Marek Kotoński napisał:

Dosyć fajny głos, o ile bombowiec krawczyk brzmi jak wariat, to tutaj lektorski głos. Dobrze posłuchać w celu wyrobienia sobie opinii. Z całej grupy brzmi chyba najwiarygodniej dla osoby, która nie zna faktów i argumentów Pana Marka.

Byłby dobrym politykiem. Ma talent do kłamania lub samooszukiwania się. Prawdopodobnie najbardziej normalny gość z tej paczki. 

 

W dniu 11.10.2019 o 14:29, Marek Kotoński napisał:

Anna Wróblewska           - https://www.youtube.com/channel/UCB9F89fkH6zjXaKiV2CPFdQ 

Bardzo ładny głos, ale tylko jeden film jest na kanale, więc tutaj już widać, że Pani ma coś do ukrycia.

 

W dniu 11.10.2019 o 14:29, Marek Kotoński napisał:

Pan Jarek Kefir                  - https://www.facebook.com/jarek.kefir.bez.cenzury/ 

Czytałem artykuły tego Pana kilka lat temu i nigdy bym nie pomyślał, że ma ego wywalone w kosmos. W sumie dobra nauczka aby nie wierzyć nikomu w to co pisze, nawet Panu Markowi.

Oświecony człowiek i takie teksty. To już niektórzy "Janusze" mają więcej moralności i wrażliwości od takiego człowieka.

 

Po Panu Jarku takim oświeconym człowieku spodziewałbym się jakieś celnej riposty ew. podjęcia konstruktywnej krytyki , a tutaj atak najprymitywniejszy ze wszystkich ... wytknięcie choroby...

Gość który ma ostatni wpis o tytule: "Uważaj, nie daj się zapędzić w pułapki swojego umysłu!" sam się wpędził w pułapkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.