Skocz do zawartości

Projekt Wegetarianin


projektbezmiesa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na forum widzę dużą aktywność na temat spożywania mięsa czy warto czy nie warto, stwierdziłem, że warto by na własnej skórze sprawdzić jak to tak na prawdę wygląda.

I teraz pytanie do was. czy chcecie abym umieszczał informację Na temat progresu czy regresu jaki przejdę po okresie diety wegetariańskiej?

Moje obecne rekordy to:

24 podciągnięcia (od pełnego zwisu do klatki przy drążku)

3 podciągnięcia z obciążeniem 50 kg

13 muscle-up'ów

160 kg w przysiadzie na 2x

100 kg w przysiadzie na 26x

120 kg na front squad z ogromnym zapasem

martwy ciąg to 140 kg z tym, że ciągi robiłem po podciąganiu się (100 podciągnięć z dodatkowym 10 kg obciążenia[10 serii po 10 powtórzeń])

120 kg wyciskanie na ławce (z tym, że nie robiłem tego już 2 lata, wyciskałem ważąc około 75 kg, teraz górę ciała rozwijam kalistenicznie)

 

Mam 173 cm wzrostu w formie nie ważę więcej niż 80 kg obecnie 85 kg.

 

Obecnie nie trenuje już około 4 miesiące jem co chce i dopiero zacząłem uprawiać z powrotem jakąś aktywność fizyczną aaa no i co do mięsa to uwielbiam ale znając siebie jeśli mam cel to na pewno zrobię wszystko aby go dotrzymać, zamierzam wytrzymać na tej diecie przynajmniej rok aby w 100% być pewny wyciągniętych wniosków.

Edytowane przez projektbezmiesa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz  mieć w diecie wystarczająco protein z źródeł wegeteriańskim to w czym problem? Oczywiście profil amonikwasów  jest trochę inny + zdecydowanie trudniej jest dotarczyć wystarczającą ilość białek roślinnych. U mnie po ograniczeniu (choć nie kompletnym) mięsa wyniki były w normie, za to znacznie lepiej się czułem. W każdym bądź razie powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.