Skocz do zawartości

Sms od EX


Zaorany

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Zaorany said:

Mój związek trwał około 1.5 roku więc mam nadzieję, że szybciej się uporam.

6-12 miesięcy myślę. Pamiętaj że na pewnym poziomie abstrakcji taka kobieta (relacja) to narkotyk jak każdy inny. Jak sobie poczytasz przez co przechodzą ludzie rzucający nikotynę czy alkohol, to zauważysz że masz dokładnie tak samo. Będzie przejebane, ale z czasem coraz lepiej, a po wszystkim super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, EmpireState napisał:

 

Musisz też zrozumieć jedno, że to iż nie trzymałeś gardy to jedno. Wyciągnąłeś wnioski, każdemu się zdarza. Będzie lepiej.

 

2 kwestia to, że ta osoba nie nadaje się do relacji. Jest toksyczna, wprowadza patologię wTwoje życie.

 

A 3 i najważniejsza to, że te 2 powyższe rzeczy się wykluczają. Ty masz trzymać gardę dla siebie i na kolejne relacje. Tej starej nie uleczysz i nie wmawiaj sobię, że gdybyś inaczej się zachowywał byłoby lepiej.

Nie z tą osobą :)

Dzięki Bracie

Będę trzymał gardę. Dobrze, że mi napisałeś, że i tak nic z tego by nie było. Powinienem ten związek zakończyć przy pierwszych objawach patologii. Słuchanie tekstów typu: "twoje pieniądze nigdy nie bedą nasze" doprowadzało mnie do szału wręcz. Wystarczy to sobie wszystko poprzypominać i jakoś ta tęsknota się ulatnia coraz bardziej i nachodzi mnie myśl: w co ja się wpierdoliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Bracia. Dzisiaj była taka sytuacja:

Kilka dni wcześniej dostałem pocztą pewne dokumenty, które dotyczyły mnie i mojej ex żony. Zadzwoniłem do niej by jej je przekazać. Umówiliśmy się na parkingu przed centrum handlowym. Parking wielki i w większości w dzień pusty. Przekazałem jej dokumenty i chwilę gadaliśmy. I teraz co się wydarzyło. Przejechała obok nas moja była partnerka ( ja jeszcze w tym momencie jej nie widziałem ) i zaparkowała nieopodal jakieś 50 metrów ode mnie. Zobaczyłem ją dopiero jak wracała ze sklepu do samochodu. Uniosła rękę wysoko i pokazała mi faka. Była z dzieckiem brata. Wsiadła do samochodu i przejezdzając obok nas znów pokazała palec. Wyjąłem telefon i zajrzałem do zablokowanych i był oczywiście sms o treści: 'kurwiarzu już sobie dróżkę drepczesz'

No i nie wytrzymałem i jej odpisałem: 'myśl sobie co chcesz. To co napisałaś i Twoje zachowanie... wstyd i żenada.'

Wiem, że niepowinienem był pisać ale jednak emocje... 

Tak sobie myślę: rozstaliśmy się 2 tygodnie temu. Sama chciała. To skąd w niej te emocje? Zachowała się jak gówniara. Nigdy bym jej o takie zachowanie nie podejrzewał (Moja ex żona nie jest atrakcyjna - ma sporą nadwagę więc chyba nie jest zazdrosna?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie odpisałeś i poniekąd jakby się tlumaczyleś. Osiągnęła cel i sprowokowała Cię do kontaktu.

Poza tym trochę dziwny taki " zbieg okoliczności" przeskanuj komputer,zmień hasła to samo z telefonem. Możesz być na " podglądzie"

 

Edytowane przez Gandarme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie chce, żeby Ci się w życiu wiodło po rozstaniu. Jak widzi, że jesteś przybity, smutny to jest szczęśliwa, a jak na odwrót to jest zła. Wywnioskowała z waszego spotkania, że już się z kimś spotykasz po niej i masz na nią wyje.. ( o ile jej nie zna). Kobietopedia czeka :) Jakbyś wogóle nie odpisał to by była rozwścieczona. To taka gra. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, avceutyhh14 napisał:

Kobieta nie chce, żeby Ci się w życiu wiodło po rozstaniu. Jak widzi, że jesteś przybity, smutny to jest szczęśliwa, a jak na odwrót to jest zła. Wywnioskowała z waszego spotkania, że już się z kimś spotykasz po niej i masz na nią wyje.. ( o ile jej nie zna). Kobietopedia czeka :) Jakbyś wogóle nie odpisał to by była rozwścieczona. To taka gra. 

Facet ma rozpaczać po kobiecie, a ona w tym czasie ma się na niego wkurwiać i szybciej przejść przez wszystkie 5 faz rozstania. Atencja i ten płacz ma budować ego, facet ma doceniać na każdym etapie, wzdychać przez szybę xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sprawdź lepiej swój telefon, internet i inne. O ile nie mieszkacie wszyscy w wiosce z 2 budynkami i 3 kurami na krzyz, to raczej dziwny zbieg okoliczności. W pierwszej kolejności sprawdź to medium, prsez które umawieles się z byłą żoną. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Bracia. Sprawdziłem tel wszystkimi dostępnymi antywirusami. Żaden nic nie wykrył. Zbieg okoliczności to był widocznie. 

 

Zawsze uważałem ją za kobietę z klasą, a po tym co zrobiła to tylko najadłem się wstydu przed ex żoną. W sumie to dobrze się stało. Wcale nie jest taka nietuzinkowa jak się mi wydawało. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiliśmy Ci. 

To, że nie jest kobietą z klasą wiadomo było już po pierwszym Twoim wpisie

To, że nie jest nietuzinkowa i nie jest "inna niż wszystkie" wiadome nam było w momencie, kiedy zarejestrowałeś się na tym forum

 

Twój problem rozgrywa się na dwóch płaszczyznach. Świadomie wiesz, że to podła modlicha i świadomie dokonałeś wyboru. Podjąłeś męską i słuszną decyzję, żeby pozbyć się toskycznej baby, której NIC nie jesteś winien. Bo tam nie czeka Cię już nic dobrego. 

 

Ale potem wjechała podświadomość. Ta bazuje na fałszywych wzorach i każe Ci widzieć w niej delikatną i nietuzinkową kobietkę, a sobie dowalać poczuciem winy i gnębić się "a może gdybym bardziej, a może ona by się zmieniła, a może jeszcze". 

To jest tylko w Twojej głowie. 

Nie jesteś ani pierwszy ani ostatni w takim stanie. 

Ona jest inna, wyjątkowa, to co mieliśmy było takie prawdziwe i niezwykle. No nie było. To jest historia jakich wiele i nie było w tym nic szczególnego. Nigdzie i nawet przez chwilę. Tylko w Twojej głowie. Ale nie Ty pierwszy i nie ostatni. 

 

Dam Ci temat do krótkiego ale świadomego zastanowienia. Myślisz, że ona się tym tak katuje jak Ty? Rozmyśla i rozpacza? Nie znam was osobiście, ale stawiam 1 wypłatę, że ona nie widzi po swojej stronie żadnego problemu, z Ciebie robi potwora i pluje jadem jaki to zły jesteś. 

 

Popatrz na to tak. Masz status, sam na tym świecie nie jesteś, masz dla kogo zyc i masz w tym sens

 A przy tym jesteś niezależny, nikomu nic nie jesteś winien, a teraz masz więcej czasu dla siebie. Trochę czasu będzie Cię kosztować powrót do równowagi, ale jeśli odpowiednio popracujesz nad sobą, będziesz nie do zajebania. Sprawdzone i potwierdzone. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maximus napisał:

jeszcze jedno - czy opłacasz w jakimś portalu abonament ?

Nie. Jestem zbyt młody aby za to płacić...;)

Dlatego też również, nie łażę na divy:)

 

A tak to Lovely, Tinder, Badoo były.

Na razie uziemiłem wszystkie swoje profile, gdyż sex mam na zawołanie. Fakt pani po rozwodzie, plus bąbelek(zaraz po mnie pojadą chłopaki :D), ale na razie mam większy bilans zysków niż strat.

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam Bracia raz jeszcze za wypowiedzi. Jest zablokowana. 

 

Cytat

Dam Ci temat do krótkiego ale świadomego zastanowienia. Myślisz, że ona się tym tak katuje jak Ty? Rozmyśla i rozpacza? Nie znam was osobiście, ale stawiam 1 wypłatę, że ona nie widzi po swojej stronie żadnego problemu, z Ciebie robi potwora i pluje jadem jaki to zły jesteś. 

 

myślę, że jednak trochę ją boli te rozstanie. Wydaje mi  się, że liczyła na to, że będę biegał za nią jak opętany. Tak było dawniej i chyba stąd ta reakcja jej na mój widok.

 

 

Cytat

 

Sam widzisz.

Z toksyczną kobietą się nie dogadasz. To niemożliwe. Analiza jej zachowań, słów, sms-ów tylko pogłębia chaos w głowie. Leczenie uzależnienia jest bolesne ale to jedyna droga.

 

nie wiem jak mam się jej pozbyć z głowy. analizuję, analizuję, analizuję...

 

 

Cytat

 

Mówiliśmy Ci. 

To, że nie jest kobietą z klasą wiadomo było już po pierwszym Twoim wpisie

To, że nie jest nietuzinkowa i nie jest "inna niż wszystkie" wiadome nam było w momencie, kiedy zarejestrowałeś się na tym forum

 

Twój problem rozgrywa się na dwóch płaszczyznach. Świadomie wiesz, że to podła modlicha i świadomie dokonałeś wyboru. Podjąłeś męską i słuszną decyzję, żeby pozbyć się toskycznej baby, której NIC nie jesteś winien. Bo tam nie czeka Cię już nic dobrego. 

 

Ale potem wjechała podświadomość. Ta bazuje na fałszywych wzorach i każe Ci widzieć w niej delikatną i nietuzinkową kobietkę, a sobie dowalać poczuciem winy i gnębić się "a może gdybym bardziej, a może ona by się zmieniła, a może jeszcze". 

To jest tylko w Twojej głowie. 

Nie jesteś ani pierwszy ani ostatni w takim stanie. 

Ona jest inna, wyjątkowa, to co mieliśmy było takie prawdziwe i niezwykle. No nie było. To jest historia jakich wiele i nie było w tym nic szczególnego. Nigdzie i nawet przez chwilę. Tylko w Twojej głowie. Ale nie Ty pierwszy i nie ostatni. 


 

dziękuję za wyjaśnienie. zgadzam się w 100%

 

Cytat

Trochę czasu będzie Cię kosztować powrót do równowagi, ale jeśli odpowiednio popracujesz nad sobą, będziesz nie do zajebania. Sprawdzone i potwierdzone. 

Dziękuję za słowa otuchy.

 

czyli generalnie ma być zablokowana i mam starać się o niej nie myśleć i unikać wszystkiego co z nią związane było, pracować nad sobą i mijający czas sprawi, że w końcu się od niej uwolnię. mam nadzieję, że dobrze to rozumiem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, Still said:

Fakt pani po rozwodzie, plus bąbelek(zaraz po mnie pojadą chłopaki :D), ale na razie mam większy bilans zysków niż strat.

I jeszcze chełpisz się takim upadkiem publicznie?

Za karę masz się zamknąć w swojej samotni na 10 dni i odmawiać 10 różańców każdego dnia, poszcząc i prosząc Braci o wybaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth 

Spowiadam się wam bracia i siostry, że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto błagam Najświętsze forum zawsze Dziewicę, wszystkich Aniołów i świętych i was bracia i siostry, o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego.

Niech się zmiłuje nad nami los wszechmogący i odpuściwszy nam grzechy doprowadzi nas do życia wiecznego. Amen.

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

@azagoth 

Spowiadam się wam bracia i siostry, że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto błagam Najświętsze forum zawsze Dziewicę, wszystkich Aniołów i świętych i was bracia i siostry, o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego.

Niech się zmiłuje nad nami los wszechmogący i odpuściwszy nam grzechy doprowadzi nas do życia wiecznego. Amen.

;)

 

Odpuszczam Ci winy Synu, 

Idź i nie grzesz więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2019 o 15:37, XYZ napisał:

chcesz jej pomóc wygonic lęk z głowy. Niech przyjdzie wieczorem w szpilkach, krótkiej czarnej z rozpuszczonymi włosami i delikatnym makijażem koniecznie po lewatywie, odprawić gusła

@XYZ absolutny Mistrz, wygrał ten odcinek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.