Skocz do zawartości

Sms od EX


Zaorany

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, tołdi napisał:

bajońskimi zarobkami w wysokości 50 tys. zł miesięcznie

No właśnie, a jakby o radę prosili tutaj takie nieleczone beciaki jak Jeff Bezos i Elon Musk....

11 godzin temu, tołdi napisał:

nie dowodząc tego

... to by mieli mega problem jak zaniżyć swoje dochody i udowodnić że naprawdę tylko 50tys wyciągają, żeby nie wyjść na Januszy Cebulaków.

Yanush Bezos and Yanush Musk.

 

Wg mnie Ponad pewien poziom, np. średniego Meśka w lizingu, kwoty i tak nie mają znaczenia - tylko to jakie spierdolenie masz w głowie.

12 minut temu, tołdi napisał:

Ty? A kim jesteś Ty żeby mówić za całą społeczność?

@tołdi, nie przekręcaj, przecież @Baelish tylko za siebie mówi, tu masz cytat:

15 minut temu, Baelish napisał:

.a wiesz, ja np. mam w zadku, kto

Nie napisał "my mamy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to tylko (Com)arch - prawdziwy Janusz IT :P

 

12 godzin temu, tołdi napisał:

Ja myślę, że cebulakiem to jest ktoś

A jak nazwać kogoś, kto chwali się zarobkami w wysokości 7 tys. zł, kawalerką na zadupiu i kodowaniem w PHP, bo z programowaniem niewiele to ma wspólnego?

Edytowane przez Ancalagon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tołdi napisał:

Po 2 - jeśli już wspominają, to przynajmniej wiemy, że są prawdziwe

Przecież na Forum byliby anonimowi!

Elon mialby nick "Antydiesel"

A Jeff np. "Amazonka."

I co wtedy?

Godzinę temu, Ancalagon napisał:

A jak nazwać kogoś, kto chwali się zarobkami w wysokości 7 tys. zł, kawalerką na zadupiu i kodowaniem w PHP, bo z programowaniem niewiele to ma wspólnego?

Ech te etykietki. :D

Proste: Cebulokoderozadupiokawaler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 22:51, sekacz19 napisał:

Musisz to przemyśleć czy jest sens w to dalej iść. Bardzo zaborcza kobieta, na siłę chciała Cię podporządkować. Ale jak każdy masz prawo mieć czas dla siebie i znajomych. Nic jej do tego. Możesz wychodzić a nawet musisz, to Twoje życie w końcu. 

A co do kasy to jakaś chora sytuacja. Wylicza Cię, że wydajesz na swoje dzieci? Chcesz to kupujesz. Za swoje pieniądze a jej nic do tego. Jej kasy nie bierzesz. 

Standard życia jej troszkę spadł i próbuje się ratować. Jeśli chcesz z Nią być to tylko twardo na swoich zasadach. 

 

Z mojego punktu widzenia most jest spalony, od początku był za dobry dla niej i dawał się ograniczać, ona wie że jest misiem i ma nad nim kontrolę. Osobiście w żaden sposób nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić tak samo jak tego że pozwolił kobiecie kontrolować swoje finanse! Mimo że gość jest 

 

W dniu 12.10.2019 o 22:53, Zaorany napisał:

Dziekuje za odpowiedz. 

Chcialbym bardzo z nia byc. Jestem swiadomy tego ze jest toksyczna. Podejrzewam ją nawet o borderline bo np na sile chciala ze mna byc i te jej zachowania ze im ja lepszy tym ona gorsza. Nic jej do tej pory nie odpisalem bo w sumie to nawet nie wiem co jej napisac. Wydaje mi sie ze tym smsem znowu probuje wpedzic mnie w poczucie winy. Pisze ze bylo beznadziejnie a kilka miesiecy temu mowila ze jestem miloscia jej zycia. Zastanawiam sie w ogole po co ona napisala bo w sumie ten sms to ani na zgode ani na cokolwiek 

Tutaj jest jedynie potwierdzenie tego co wyżej napisałem, jeśli jej się znudziłeś i zerwała z Tobą mimo bycia super miłym gościem to musiałaby być pokręcona do szpiku żeby nagle się za Tobą uganiać jeśli będziesz się zachował jak cham, chociaż nawet jeśliby to zaakceptowała na początku to dam sobie rękę uciąć że po jakimś czasie znowu by Cię owinęła wokół palca. 

Ja bym mimo wszystko napisał że również uważasz że niektóre sprawy trzeba zamknąć, że nie ma co się patrzeć za siebie i tyle, krótko bez rozżalania się. Z twarzą wyjdziesz jeśli chcesz odpuścić, jeśli babeczka próbuje manipulować to zacznie pisać do Ciebie. Śmieszne treści czy to tylko tyle itd. Ważne żeby ją trzymać krótko i nie dać się wpędzić w róg. 

Osobiście ze względu na wiek nie przerabiałem takich pań ale większość zachowuje się tak samo niezależnie od wieku 16-30 także myślę że w zachowaniu starszych dużo się nie zmienia                                   Przy takim hajsie możesz sobie pozwolić na obracanie się w różnych sferach, jakieś nowe zainteresowania rozwiń. Może akurat kogoś poznasz już nauczony jak się nie zachowywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.