Skocz do zawartości

Blokada?


Hipcio

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

chyba mam poważny problem. Jak głosi kategoria chodzi o seks. Przez długi czas byłem z mocno zakompleksioną i niedoświadczoną dziewczyną. Blokada w seksie, dziewczyna jak kłoda zero inicjatywy zaskoczenia. Jednak wróćmy do mnie, mam opory przed seksem. Prowadziłem działalność ładowałem w Siebie takie pokłady stresu że hoho. Charakter mam spoko, laski lubią i lgną, gra wstępna zajebista a tu nagłe jeśli ma dojść co do czego to ciach i odpala się blokada. No serio???! Taka hot 30 wyuzdana, podobno maszyna do seksu za mną na imprezie wczoraj latała, a ja po tamtej mam jakieś blokady. Mam nadzieję że przejdzie to z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Hipcio napisał:

Taka hot 30 wyuzdana, podobno maszyna do seksu za mną na imprezie wczoraj latała, a ja po tamtej mam jakieś blokady. Mam nadzieję że przejdzie to z czasem

Co masz na myśli przez blokadę? To, że nie podołasz zadaniu czy raczej strach przed seksem?

Z tego co piszesz wynika, że powodzenie jakieś masz, gra wstępna (no tutaj musiałbyś sprecyzować o co dokładnie chodzi bo temat jest rozległy) elegancka. Wydaje mi się, że podświadomie zbyt dużą presję na siebie nakładasz i to zupełnie niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wstępna. Jakieś drobne przekomarzanie, ciekawa rozmowa z drobnymi podtekstami, sexi taniec, przytulania, buziaczki. Widać jest świetna chemia i można ją brać. W chwili gdy dochodzi do momentu przejścia do łóżka odpala się wielki czerwony stop. Właśnie wydaje mi się że nie podołam tematowi i dlatego się blokuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Hipcio napisał:

Właśnie wydaje mi się że nie podołam tematowi i dlatego się blokuję

No to z perspektywy osoby, która po kilku latach wróciła na rynek matrymonialny to też się na to łapię czasem. I jedyna konkluzja jaka od tego czasu zagnieździła się się głowie to ta, że presja i stres psują wszystko. Generalnie jedyne co możesz zrobić to wyluzować i nie nastawiać się na żadne rezultaty. Tyle i aż tyle!

 

Każdorazowo gdy wskoczysz w ramę: "dam radę a jak nie to się zabiję" to już jesteś spalony na starcie. Nie zakładaj, że będzie źle ale też nie zakładaj, że będzie super dobrze bo wielokrotnie ten pierwszy raz z nową panna jest daleko od tego co możemy sobie wyobrażać.

 

Jeżeli martwisz się, że sprzęt zawiedzie to powiedz jej, że stres, zmęczenie, etc.. Jak kobieta ogarnięta to pomoże nawet i w takiej sytuacji :) 

A jak zacznie grymasić no to już wiesz, że dużo nie straciłeś! Bo cały clue sprawy to czuć się komfortowo z drugą osobą a nie zastanawiać się co się może spierdolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hipcio napisał:

Miałem kobietę, przez pewien okres związku nasz seks kończył się oralnym zadowoleniem. Raczej to ja się bardziej starałem zadowolić partnerkę i brałem z Tego dużą satysfakcję. Kiedy dochodziło już do klasycznego czego to wiadomo było lepiej lub gorzej.

To dajesz z tematem. Z każdą partnerką może a nawet jest inaczej. Tak jak napisałem wcześniej - nie zakładaj ani porażki ani sukcesu. Nie zakładaj niczego. Do dzieła i tyle.

Jeżeli lubiłeś zadowolić byłą partnerkę to i nad nową możesz się poznęcać :P. Seks to nie tylko penis into vagina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2019 o 23:54, Hipcio napisał:

Też mi się tak wydaje, ale no niestety wychodzi na to że moja była sądziła inaczej, dodatkowo mając problemy z samą sobą zniszczyła mi pewność Siebie.

Musisz to zwalczyć. Nie ma na to żadnego prostej metody poza prostym stwierdzeniem - nie masz niczego do stracenia a do zyskania mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat chyba się rozwiązał. Okazało się że moim problemem była nie tylko blokada umysłowa ale również potrzeba odpoczynku po chronicznym stresie związanym z prowadzeniem działalności + wzięcie czegoś na uspokojenie. Konsultacja z seksuologiem przyniosła rezultat. Dodatkowo lekka aktywność fizyczna typu: spacery, ścianki i podróże górskie, dały efekt samorealizacji i podniosły libido. Postanowiłem w ten weekend wejść z FWB z koleżanką i nie zgadniecie co się stało :D Żołnierz powrócił z zdwojoną siłą. Teraz pozostaje pora na rozwój samego siebie, w kolejny biznes nie wchodzę, to nie dla mnie, chyba że pod stałą opieką terapeuty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hipcio no i moje gratulację. I bardziej nie z powodu panny ale przywróceniu się do równowagi. Stres zabija. Ale nadal utwierdzam w przekonaniu, że nie ma sensu się w takich sytuacjach spinać. Co poniekąd wychodzi jako dowód w Twojej wypowiedzi bo tutaj ten właśnie stres świadomie lub podświadomie działał na Ciebie. Pozostaję życzyć powodzenia w reszcie!

 

Jestem jednakże ciekaw co seksuolog doradził. Zdradź tajemnicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.