Skocz do zawartości

Bracia, pomóżcie ochłonąć


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, 

Tak jak w tytule. Potrzebuję Waszej pomocy. Piszę na szybko z telefonu z kibla. W wyniku kilku sytuacji podjąłem działania operacyjne w postaci keyloggera. Opis dam wieczorem na spokojnie. Ręce mi się trzęsą i wiem, że nie mogę ujawnić jej tej wiedzy. Potrzebuję Waszej otuchy 

Dziękuję 

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Moriente napisał:

Piszę na szybko z telefonu z kibla. W wyniku kilku sytuacji podjąłem działania operacyjne w postaci keyloggera.

Keylogera na telefonie swojej dziewczyny / żony / konkubiny?

 

Trzy dobre rady, jak postępować w takiej sytuacji: 

 

1) Wytrzyj dupę papierem toaletowym.

2) Skasuj keylogera.

3) Umyj ręce po wyjściu z kibla.

 

Czwarta (gratis): zastanów się na chuj Ci taka relacja, w której rozdygotany piszesz ze sracza o tym, jak zainstalowałeś komuś keylogera?

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 12
  • Dzięki 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Moriente napisał:

W wyniku kilku sytuacji podjąłem działania operacyjne w postaci keyloggera. Opis dam wieczorem na spokojnie. Ręce mi się trzęsą i wiem, że nie mogę ujawnić jej tej wiedzy. Potrzebuję Waszej otuchy

Coś czuje, że dokładnie wiem o co chodzi ? 

 

1 minutę temu, Turop napisał:

Istny samiec alfa. O takiego chada, kobiety się będą zabijać ??

Nie od razu Rzym zbudowano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Headliner napisał:

Aaa no to kumam, czyli dowiedziałeś się że Twoja pani przeżywa romantyczną przygodę, niekoniecznie z Tobą w roli głównej ?

Pewnie tak, a on zamiast wyjebać, Panią za drzwi, siedzi w kiblu i po kryjomu przed nią udając, że sra, pisze z nami na forum. Bracie z boku to super żałośnie wygląda. Weź się w garść, ona pisze można się domyślić z jakimś typem, a Ty się będziesz przed nią krył w toalecie, żeby co? Czasem zła na Cb nie była? Nie rozumiem tu czegoś. Różne akcje robiłem, ale stary, siadz jak człowiek, napisz o co km i sprawa będzie prosta, trochę godności, już widzę jak z nią zrywasz, jak sama myśl konfrontacji wywołuje u Cb sraczke.

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gandarme napisał:

Oj panowie...dajcie spokój z wysmiewaniem. Nie wiadomo jaka sytuacja. Nie zawsze jest to takie proste. Czekamy na szczegóły

A dlatego, że. 

3 minuty temu, MMorda napisał:

Doświadczenie z kobietami masz mówisz spore więc po jakiego dzbana zamykasz się w kiblu i instalujesz keylogera??

Przecież mógł siąść wieczorem i napisać normalnie temat, jak dla mnie wyszło, jak jakaś prowokacja, to się śmieje z tego ? 

 

PS, i facet piszący na koniec siedząc na kiblu, że potrzebuję naszej otuchy, no sorry, jak dla mnie wyszło smieszkowo. 

 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prowokacja i prowokacyjnie wpłaciłem 100 na portal ?‍♂️

 

Dostałem obuchem w łeb, napisałem na szybko, żebyście mnie trochę ostudzili za co dziękuję. 

Gdyby nie doświadczenie jakie mam to w życiu bym nie instalował keyloggera tylko brał ślub (tak, jesteśmy zaręczeni). Chciałem zweryfikować swoje przeczucie. 

Historia jest długa, wieczorem opiszę. 

Za wsparcie i rzeczowe komentarze dziękuję, pomogło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty wątek! Powiew świeżości! Niczym trailer hollywodzkiego filmu! Nie możesz się doczekać seansu. A nie jakieś nudne ściany tekstu: witam wszystkich Braci, chciałem wam opowiedzieć swoje życie. Może od początku. Na początku Bóg stworzył niebo i Ziemię...

 

A tutaj chłopak wpadł, nakręcił, wartka akcja, życie na krawędzi, dupa na klopie swędzi! Czekamy na dalsze odcinki!

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 10
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.