Skocz do zawartości

Bracia, pomóżcie ochłonąć


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Headliner napisał:

Nie uciekł do kibla, tylko wycofał się aby się przegrupwać. To jest taktyka a tutaj wszyscy haha hihi. Także trochę powagi. Kibel to jak bunkier dowodzenia. 

Podobno to na kiblu powstawały największe wynalazki! Dobrze chłopina zrobił!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Headliner napisał:

Także trochę powagi. Kibel to jak bunkier dowodzenia. 

TAJNEJ sztuki Ty poznał tajniki.

Biada tym ci ooo na drodze staną.

 

Wysyłanie transmisji w sztabie w komorze krypto translatora przez portal OKA z horyzontem zdarzeń i kwantowym spokojem.

 

Potężny to sprzymierzeniec. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Ale też pamiętam dobrze w jakim stanie umysłu sam pojawiłem się na forum. Totalny rozpierdol, załamka, strach i brak zrozumienia rzeczywistości. Dobrze, że odczekałem kilka miesięcy zanim zacząłem pisać. 

 

Biały czy nie biały, poczekajmy co napisze. Może rzeczywiście potrzebuje mocnego wsparcia a nie wyśmiewania. Mało wiemy w tej chwili.

Edytowane przez azagoth
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu wyśmiewanie? Ironia i sarkazm to często najlepszy kop w dupę. Nie znamy faktów, a wątek równie dobrze mógłby zostać odebrany jako trolling.

 

Jeśli gość napisze: mam raka, spaliła mi się chałupa, żona poszła z mudzinem, wtedy sarkazm rzeczywiście nie będzie wskazany.

 

Chłop wpadł napisał coś o keylogerze, nadawał potajemnie z kibla, nie może zdradzić więcej szczegółów, no trochę taki Dżejson Born dla ubogich. Napisze więcej faktów, dostanie adekwatne porady. Co by mu dały teksty: trzymaj się (kibla?), jesteśmy z Tobą, nie jem obiadu, czekam aż napiszesz rozwinięcie, buziole miśku czekamy na odzew!

 

Dystans, dystans i jeszcze raz dystans.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marvin napisał:

Autor wątku przychodzi akurat z kibelka ?

Tego dialektu nie znam.

 

Przez portal odnowy?!

3 minuty temu, azagoth napisał:

strach i brak zrozumienia rzeczywistości.

Achm.

Czy to raczej nie był dysonans poznawczy wedle Dysney story?

Dawaj łeb na tory?

Po tobie przejadę. Zrobię z mózgu roladę.

Zatańczą kankana, bo zołza jestem od samego rana?!

Potupie, postękam, zajebistrza jestem panięka.

Wyskakuj z kasy bo mi brakło ma nowe k....sy......

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moriente napisał:

Gdyby nie doświadczenie jakie mam to w życiu bym nie instalował keyloggera tylko brał ślub (tak, jesteśmy zaręczeni).

Ajwaj. Bombelki już są? wspólny dożywotni kredyt jest? Jeśli nie to zrywasz zaręczyny odbierasz pierścionek. Idziesz z nim do lombardu bierzesz hajs i uderzasz na melanż:). Proste, łatwe, skuteczne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baca1980 napisał:

Proste, łatwe, skuteczne.

Oj stary... nie jest takie proste. Widocznie my, faceci jesteśmy zaangażowani emocjonalnie... I na sucho tego przełknąć się nie da....

 

Mi się też ręce trzęsły parę godzin jak się dowiedziałem / zobaczyłem kilka ,,kwiatków''. Chociaż jako doświadczenie - bezcenne.

 

Edytowane przez Gradhach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.