Skocz do zawartości

Bracia, pomóżcie ochłonąć


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

No... Teraz wszyscy kozacy ale wystarczy przypomnieć sobie czas, gdy pojawiliśmy się na forum ?. Niemal każdy z nas miał w głowie pierdolnik.

 

Ja jak spoglądam na swoje fotki z czasów przed-forumowych to nawet poswiatę wokół siebie widzę. To zbroja tak błyszczy. 

Jak tutaj przyszedłem to uwierzyć nie mogłem w to, co czytam. A obsrany byłem od stóp do głów ze strachu,  że myszkę stracę. Moją jedyną... 

Kurwa... sam nie wierzę jak to piszę. Także spokojnie. Nie ciśnijcie jeszcze za mocno bo nie ma za co.

 

Możemy zawsze w międzyczasie, z nudów o ruchaniu mężatek pogadać ??

  • Like 10
  • Dzięki 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie to ja zapytam o której chodzicie spać i czy wieczorem jesteście jeszcze zdolni coś poczytać albo popracować np. przy komputerze ?

 

Ja po 21:00 już się nie nadaje do niczego.  Pamiętam czasy liceum albo studiów. O tej godzinie to bylem w trakcie intensywnej nauki. 

 

Teraz jest 20:43. Poczytalbym instrukcje albo pisma branżowe ale nie nadaje się intelektualnie. Mózg niesprawny. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła, byle tylko nie zaczął fapać do tych ekscytujących logów ;d

 

11 minut  do 21  i nie wiem na co czekam teraz...

 

@RealLife mam to samo, ale na wzwód mózgu z czwórką z przodu, to tabletek jakoś nie ma ;.......(

 

 

 

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, azagoth napisał:

A obsrany byłem od stóp do głów ze strachu,  że myszkę stracę

WIDZISZ, A TU CHłOPINA już na kibelku siedzi i jest gotów do transformacji. 

10 minut temu, azagoth napisał:

nawet poswiatę wokół siebie widzę.

Curwa, a ja tylko mrok.

Mrok ciemnej latarni/taka ciekawostka/ .....i ta myśl 'no kurwa ale odjebała'......

12 minut temu, azagoth napisał:

Teraz wszyscy kozacy ale

TU NAJWIĘKSZY PARADOXX.

 

OBECNIE moje postrzeganie wróciło do czasów przed małżeńskich/niestety to sobie uświadomiłem nie dawno, po retrospekcji rozmowy z koleżanką (jakie cztery roki temu)z czasów podstawówki.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillzrób to dla ojczyzny, by żyło się lepiej;)

Godzinę temu, azagoth napisał:

Możemy zawsze w międzyczasie, z nudów o ruchaniu mężatek pogadać ??

Ooooo, wreszcie coś na temat:P

Godzinę temu, azagoth napisał:

Teraz wszyscy kozacy ale wystarczy przypomnieć sobie czas, gdy pojawiliśmy się na forum

Gdyby nie te czasy, to teraz byśmy nie kozaczyli;) Od czegoś zawsze trzeba zacząć, a nam nikt nie powiedział...

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się śmiać , jestem 4 miesiące po zwykłym rozstaniu bez zdrady i nie mogę dojść do siebie nie mogę wyjść z Matrixa cały czas myśle jak ktoś ją będzie posuwał To aż mnie hujjjjj strzela  , A tu chłop się dowiedział o zdradzie ..... napewno ma dola na maksa a samoocena przy takim czymś spada drastycznie .... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@powerade Wiem o czym piszesz. Sam tak miałem i istnieje na to bardzo dobre lekarstwo. 

Było już ruchane w ciągu tych 4 miesięcy? Jak nie to do roboty - chuja na loterii nie wygrałeś i masz go używać bo skoroduje.

Jeśli zaś było ruchane i wciąż ex w głowie - powtórzyć terapię. Aż do skutku. Może być z divami - też działa bardzo leczniczo na rycerski syndrom utraty mózgu.

 

Edit: Bardzo ważne - podczas okresu leczenia nie należy ruchać ex. Tak dla jasności ;) 

Edytowane przez azagoth
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, powerade napisał:

jestem 4 miesiące po zwykłym rozstaniu bez zdrady i nie mogę dojść do siebie nie mogę wyjść z Matrixa

Bo ona porządna była, nie zdradziła :) Ogarniesz się, tylko tak żeby jak przyjdzie następna to nie wywołała większego chaosu niż poprzednia.

 

20 minut temu, powerade napisał:

A tu chłop się dowiedział o zdradzie ....

Ale w jakim momencie!!! Przed ślubem ! To tak jak wygrać los na loterii...ogólnikowo stwierdzając :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, azagoth napisał:

 

@powerade Wiem o czym piszesz. Sam tak miałem i istnieje na to bardzo dobre lekarstwo. 

Było już ruchane w ciągu tych 4 miesięcy? Jak nie to do roboty - chuja na loterii nie wygrałeś i masz go używać bo skoroduje.

Jeśli zaś było ruchane i wciąż ex w głowie - powtórzyć terapię. Aż do skutku. Może być z divami - też działa bardzo leczniczo na rycerski syndrom utraty mózgu.

 

Edit: Bardzo ważne - podczas okresu leczenia nie należy ruchać ex. Tak dla jasności ;) 

@azagoth było ruchane i huja przechodzi jak było się z kimś 3 lata to swoje trzeba odcierpieć tylko kurwa ja już cierpię 4 miechy struty chodzę ogólnie mam biznes sport bjj siłownia itp wszystko podupadło nic się nie chce Idę na trening ale tak kurwa od niechcenia nie sprawia mi to radości może dlatego ze zawsze po treningu jechałem po swoją była i wieczory spędzaliśmy razem  , ja pierdole ile bym dał zeby być mniej uczuciowy czyt . Pizdowaty ;)  No ale dzięki dzięki kolego za rady  I tobie również @Gradhach   
wiecie u mnie dochodzi syndrom małego miasta 18 tys ludzi ciężko o dużo fajnych lasek , a  jak fajne to pozajmowane - no ale moja ex ma to samo wyobraźcie sobie ze minęło 4 miechy i Małpa nie złapała gałęzi , dalej sama a ma straszne ciśnienie na ślub dziecko( dlatego u nas to się rozpadło bo ja nie chciałem )  wiek 28 lat .... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Moriente napisał:

tylko brał ślub (tak, jesteśmy zaręczeni)

Ehhh serio, chyba jeden z najszczęśliwszych gości z fartem piszących tutaj od dłuższego czasu.. :) 

 

Tylko nie daj po sobie poznać @Moriente . Spokój i opanowanie, przestaną Ci się ręce trząść w miarę rozwoju sytuacji.   

5 minut temu, powerade napisał:

dalej sama a ma straszne ciśnienie na ślub dziecko( dlatego u nas to się rozpadło bo ja nie chciałem )  wiek 28 lat

No w czepku urodzony...

 

Przejdzie Ci. Chłodno pomyśl - jesteś wartościowym człowiekiem jeśli Ty nie zdradziłeś. Powinieneś być mentalnie wyżej nad nią :) Głowa do góry, jesień teraz to trochę ciężej. Ale pamiętaj, ze przyjdzie wiosna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, powerade said:

@azagoth było ruchane i huja przechodzi jak było się z kimś 3 lata to swoje trzeba odcierpieć tylko kurwa ja już cierpię 4 miechy struty chodzę ogólnie

Za mało było ruchane!

W ciągu 4 miesięcy to powinieneś znać z imienia wszystkie divy i cichodajki w promieniu 20 km od miasteczka. Tak pół żartem, pół serio.

A całkowicie serio - czytaj qwa literaturę Marka + No More Mr Nice Guy, Rationale Man i uprawiaj ten sport. Musisz programowanie społeczne sobie z głowy wybić.

I spotykaj się z Braćmi, jeśli to możliwe. Męskie towarzystwo (ogarnięte) bardzo pomaga. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.