Skocz do zawartości

Bracia, pomóżcie ochłonąć


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, powerade napisał:

być mniej uczuciowy czyt . Pizdowaty

Uczuciowy nie równa się pizdowaty. Tak nie myśl! Jeśli jesteś uczuciowy, a po takim doświadczeniu będziesz ostrożniejszy, to dobrze wróży - będziesz mógł te wszystkie uczucia ( ostrożnie ) ofiarować następnej :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gradhach napisał:

Uczuciowy nie równa się pizdowaty. Tak nie myśl! Jeśli jesteś uczuciowy, a po takim doświadczeniu będziesz ostrożniejszy, to dobrze wróży - będziesz mógł te wszystkie uczucia ( ostrożnie ) ofiarować następnej :) 

@Gradhach dostała dostała pstryka w nos niewiem czy czytałeś mój temat ostatni ale chodziło o ksiezniczkowanie fochy po 3 tyg i zawsze ja przylatywlem pierwszy az na końcu powiedziałem huj z tym pokłóciliśmy się ona się nie odezwała i ja tez wyjebane czyli rozstanie po angielsku bez słowa .  I tak minelo 4 miechyAle obserwuje ja i widzę ze zabolała dupa bo tak odpierdala ze założyła sobie Instagram aby chyba znaleźć samca z polski i wpierdala zdjęcia selfie z dziubiem itp i obserwuje tych polishboy ze aż nie wierze ze to ona nigdy taka nie była ..... 

Edytowane przez powerade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, powerade napisał:

Ale obserwuje ja

Po pierwsze przestań obserwować z dwóch powodów: wygonisz ją sobie z głowy, a po drugie:

2 minuty temu, powerade napisał:

bo tak odpierdala ze założyła sobie Instagram aby chyba znaleźć samca z polski i wpierdala zdjęcia selfie z dziubiem itp i obserwuje tych polishboy

Za kim tu płakać i rozmyślać?

 

2 minuty temu, powerade napisał:

ze aż nie wierze ze to ona nigdy taka nie była ..... 

Każdy z nas tu ,, nie wierzył'' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, powerade napisał:

I tak minelo 4 miechyAle obserwuje ja i widzę ze zabolała dupa bo tak odpierdala ze założyła sobie Instagram aby chyba znaleźć samca z polski i wpierdala zdjęcia selfie z dziubiem itp i obserwuje tych polishboy ze aż nie wierze ze to ona nigdy taka nie była ..... 

Po co obserwujesz? I co z tego wszystkiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Turop napisał:

Po co obserwujesz? I co z tego wszystkiego? 

@Turop @Gradhach silniejsze odemnie włażę tam z ciekawości ale fakt faktem już sam  się wkurwiam. Na to ze mam taki zjebany charakter !!!! 

@azagoth każdy mówi o książkach Marka itp i nagraniach na YouTube poda ktoś mi kanał na YouTube tych nagrań Marka ? 

Edytowane przez powerade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo chłopaki, bardzo słabo. Zapomniał wół jak cielęciem był - pamiętacie jak to było przy pierwszej zdradzie lub rozstaniu? Jak się czuliście? Wasze dogryzki są gorsze od toksycznych damskich intryg. Chętnie bym się z was wtedy pośmiał :)

 

Nie chciałbym mieć wśród tych jebaków-szyderców znajomych :)

 

Nadal czekamy aż kolega wstawi historię, pamiętaj że masz zawsze wsparcie z naszej strony.

 

Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bracie. Jesteś rozjebany jak Titanic na morzu, ale uwierz, to normalna reakcja psychiki. Nic Ci nie będzie, od tego się nie umiera. Nie polecam robienia rabanu, bo keylogger jest nielegalny. Użyj informacji bez zdradzania ich źródła. Na początek ochłoń i zrozum, że nie ma już Was. Nie ratuj, nie gadaj o uczuciach, trust me, wiem co mówię. Porządany mindset: to pierdolona w dupę kurwa, wróg nr 1. Tak myśl, ale rób inaczej. Wiem, że nie da się grać jakby nic się nie stało, ale nie wybuchaj, panuj nad sobą. Nie pij alko, bo wtedy hamulce puszczą. Zanim ją odjebiesz ze swojego życia, to najpierw ewakuuj ważne i wartościowe rzeczy ze wspólnego gniazda. Potem zbieraj haki, ale legalnie. Podsłuch może być w Twoim mieszkaniu, czy samochodzie. Najlepiej zajechać na miejsce schadzki z kimś zaufanym, aby był świadek. Bez rękoczynów, spokojnie oświadczyć, że zaręczyny zerwane i chuj. Jesteś wygrany.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Posejdon napisał:

Najlepiej zajechać na miejsce schadzki z kimś zaufanym, aby był świadek. Bez rękoczynów, spokojnie oświadczyć, że zaręczyny zerwane i chuj.

To fakt. Zero emocji, uśmieszek i mówisz coś w stylu : Ok, to na razie, życzę najlepszego na nowej drodze życia. 

Pamiętaj - zero emocji, zero atakowania tego drugiego chłopa - nic.

Uwierz mi - system jej się zawiesi a wartość drugiego chłopa spadnie do zera absolutnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.