Skocz do zawartości

Nerwy w pracy, jak to ogarnąć?


vand

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, vand napisał:

Owszem, staram się być najlepszy we wszystkim co mnie interesuje i perfekcyjnie robić to.

To jest problem. Ja się w pracy nie stresuje, pełen luz i bez nerwów, mam wszystko gdzieś bo staram się świadczyć usługi najgorszej jakości jak tylko mogę.

 

Do roboty idziesz po kasę a nie się denerwować z jakiegokolwiek powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Analconda napisał:

mam wszystko gdzieś bo staram się świadczyć usługi najgorszej jakości jak tylko mogę.

A co na to nosacze ?

 

11 minut temu, Analconda napisał:

Do roboty idziesz po kasę 

Racja, ja już do mojej chodzę właściwie tylko dla kasy. Bo gdybym miał możliwość żeby szybko znaleźć inną, to bym obecną rzucił w cholerę już dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patton napisał:

A co na to nosacze ? 

To nie Januszex a gigantyczna firma działająca na całym świecie. Nie tylko ja ale każdy kto pracuje powiedzmy w tym miejscu ma wszystko w dupie i się obija bo tych bodajże dwoje miliarderów nawet nie wie o naszym istnieniu i pewnie o tym że firma w ogóle ma oddział w tym miejscu.

 

A co robisz? Pracujesz czy też lanserka?

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

Pracujesz czy też lanserka?

Raczej pracuję w aktualnym miejscu bo nie mam zbytnio wyboru, ale od jakiegoś czasu to tak żeby zrobić swoje, i nic ponad to, pomimo tego że szef jest naprawdę w porządku. Bo obrzydziły mi tę pracę nosacze na hali, i żebyś wiedział jaki tam był dziś cyrk spowodowany pewną popularną w Polsce substancją.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Analconda napisał:

Nie tylko ja ale każdy kto pracuje powiedzmy w tym miejscu ma wszystko w dupie i się obija

to jest spółka skarbu państwa?

 

Największe opierdalanie odchodzi w takich. Tam się dosłownie nic nie robi 90% czasu. W każdej, w której bylem - było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

to jest spółka skarbu państwa? 

Nie, prywatna firma. XD

Mam kolegę co pracuje w urzędzie pracy to tam też się tylko siedzi a praca jak wspomniałeś 10% czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.