Skocz do zawartości

KOLEJNY RAZ TO SAMO CO MI JEST


Sawyer84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Po krotce przedstawię siebie mam na imię Marcin 35 lat Wrocław, 198cm wzrostu dobrze zbudowany skali od 1-10 8,5 może nawet 9 generalnie mam powodzenia wiem jak podrywać i takie tam ale nie o to tu chodzi ja już sobie poużywałem teraz chciałem mieć rodzinę   wolny od 8 Października.Nie jest to moje pierwsze rozstanie,może piąte może szóste. Dziwnym trafem mimo własnych upodobań zawsze wybierałem młodsze osoby (pewnie dowiem się dlaczego). Nie chce tu poruszać wszystkich związków bo to całkowicie zamknięte rozdziały postaram się przedstawić obraz mojej sytuacji i osoby na podstawie dwóch poprzednich. Więc w 2015 poznałem pewną Natalię byłem po rozsypce jak mnie się wtedy wydawało z miłością mojego życia fajnie było chociaż umysł tłumi negatywne spojrzenie skończyło się  po 3 latach i wspólnym mieszkaniu. Natalia bardzo wysoka i definitywnie mój typ młodsza 6 lat . Na początku bajka pierdolnięcie miłość od pierwszego spojrzenia,nieziemski seks tony gnoju w postaci kłamstw. Borderline dysfunkcyjna rodzina mefedron do wciągania całe pato. Okres zbierania około 8 miesięcy skłóceni wszyscy znajomi wizyty u psychologa odbudowywanie szacunku do siebie wychodzenie z dołka psychicznego coś strasznego obiecałem sobie nigdy więcej będę siebie szanował moje granice , normy znajdę kogoś wartościowego.Mimo ,że ogólnie ciesze się powodzeniem wśród kobiet taki stereotypowy wysoki blondyn postanowiłem poszukać kogoś normalnego na sympatii długie rozmowy na tym portalu pomogły mi zrozumiałem ,że są jeszcze w miarę normalni ludzie poznałem Agnieszkę względnie fajna 31 lataka bardzo chciała ale ąz za bardzo spłoszyła, żeby odreagować przespałem się tak jak lubię z nieznajomą seks mega przebite sutki tatuaże itp. Podniosłem swoje ego potrzeby zaspokojone. Ale to nie to więc jak już straciłem nadzieję na poznanie kogoś, i stało się  poznałem dziewczynę w klubie Martyna 21 ja Marcin spokojna małomówna typ obserwatora . Obudziłem się po którejś imprezie u niej bez seksu otworzyłem oczy ujrzałem mnóstwo fotografii rodzinnym mamy, taty. Mimo to nie zdecydowałem się w tamtym momencie na wymianę tel. Jako,że czułem się wtedy królem życia nie potrzebowałem nikogo nie czułem potrzeby dopiero zaczynałem świecić swoim blaskiem po borderline . Ale stało się wylądowaliśmy u mnie ciągle nic nie było patrzyłem na Martynę jak na dziecko 12 lat różnicy. Po kilku spotkaniach i butelkach wódki u mnie stało się zaiskrzyło, po poprzednim związku wiedziałem jak seks potrafi być angażujący wstrzymywałem się tak do 3 tygodni. Później stało się wiadomo pompa po 3 razy dziennie 2 tygodniach juz praktycznie tylko praca nas dzieliła cały czas razem filmy , gotowanie seks szczęście. Dużo rzeczy się wtedy działo w moim życiu kupno mieszkania, remont , urządzenie w wielkim skrócie czułem się jak po związku z borderline tylko ze z budowlańcami. Stało się zamieszkaliśmy u mnie mój chyba pierwszy błąd żadnych zasad jak to mówiła "nasze"ja sprzątałem cieszyłem się w końcu swoim dbałem o mieszkanie ona niestety nie kłóciliśmy się ale ja twierdziłem ze to normalne docieramy się.W między czasie poznałem jej mamę siostry Paulina 38 alkoholiczka i mitomanka wpadka w wieku 18 lat syn w wieku Martyny czyli jej siostry związek ze starszym mężczyznom o 18 lat. oraz Ania 34 nałogowy zjarus nawet przy swojej mamie paliła . Tato zmarł 1 miesiąc przed poznaniem mnie . Trwaliśmy razem 1, 5 roku pies ze schroniska wszystko dobrze rzutowało mimo różnicy wieku. W końcu pojawiły się upragnione wakacje do Chorwacji seks plaża miało być cudownie. Skończyło się kłótnią recepcjonista musiał ją uspokajać oczywiście później powiedziała ze nie chce mnie stracić, pamiętam jak wtedy się przestraszyłem ze jak wpadnie w taki stan to ja nie dam rady jej uspokoić mimo wszystko wróciliśmy razem z Chorwacji ja już miałem lampkę ,że dojdzie do takiej kłótni trzeba to omijać szerokim łukiem nie prowokować . Stopniowo zaczęło jej odbijać na punkcie  psem przeurocza suczka ze schroniska spaliśmy razem w trojkę odkurzałem ja na prośby cisza generalnie to typ niuni księżniczki , ja zawsze wolałem chłopczyce. Stopniowo zaczęliśmy nawet uprawiać seks przy psie(bardzo ciekawe uczucie jak pies liże po nodze a wy jesteście w akcji)bo może mu być smutno ze będzie za drzwiami ciągle całowanie psa , i zawracanie uwagi na niego nie na mnie w końcu kolejne słowa po nienawidzę Cię tak bardzo, kocham psa bardziej od Ciebie co jest akurat prawdą. Zdecydowała się na przeprowadzkę do wynajętego pokoju był płacz wspomnienie  tulenie, pomogłem jej z kartonami pojechaliśmy do jej nowego miejsca zamieszkania płacz w samochodzie zdecydowaliśmy  się zawrócić nic się nie zmieniło poza tym ze ja musiałem pokryć koszty utraty jej kaucji 900 zł płaciła miesięcznie za wspólne mieszkanie 400 zł jak na Wrocław to mało nie podobało mnie się to ale milczałem  w końcu chodzi o miłość. Kłótnie nie ustępowały  ja spałem u kolegów aż ona ochłonie jak wróciłem pojechała się spotkać ze swoim byłem bo on ja zna nie wiem czy spała ale w złości powiedziała ze się z nim spotkała żeby mnie zniechęcić do niej . Zlałem to bo twierdziłem ze to zwrócenie na siebie uwagi. Kłótnie nie ustępowały. W końcu kolega zabrał mnie na imprezę tam poznałem kobiete 38 lat dużo dojrzalsza 2 dzieci. Chemia ,że masakra nie do ogarnięcia jak to mówią młodzi przylizałem się. Wróciłem  do domu sekret zachowałem dla siebie . Nigdy się nie wydał. Byłem pogubiony z jednej strony dojrzała kobieta z drugiej 23 latka zakochana po uszy . Po 6 spotkaniach przerwałem romans z ciężkim sercem spałem u niej poznałem dzieci było super namiastka rodziny o której zawsze marzyłem. No nic zostawiłem kobietę wrodziłem do mojej jak to określała Martyna "rodzinki " starałem się kłótnie przybierały na sile było coraz gorzej w końcu wyszła zdenerwowałem się spotkaliśmy się w kubie w którym się poznaliśmy tego samego wieczoru zapytałem czy chce wrócić nie wróciłem sam, spotkałem ja tam z koleżanką która napluła mnie w buzie dosłownie nie rozumiałem nigdy jej przyrzni z nią ale jakimś cudem dotarła do mojej byłej borderki i wszystko powiedziała Martynie byłem zły. W końcu rozstanie ja błagałem na kolanach żeby została dosłownie on anie w końcu się wyprowadziła i zadzwoniła siostra Martyny pijana, opowiedziała co się działo u nich w domu alkohol przemoc pokłóciły się przyjąłem pod dach Martynę mimo ,że miła już wynajęte i wyzywała mnie mieszkanie znowu kłótnia rozstanie ona już na swoim ja na swoim miesiąc płaczu myślałem ze już ok przespałem się z kimś innym nie pomogło . W końcu się zboczyliśmy w klubie chciałem ja złapać za rękę kopła mnie i wiem ze tamtej nocy przespała sie z randomowym kolesiem zresztą moim imiennikiem. Nie wytrzymałem, piłem jarałem użalałem  się nad sobą po miesiącu napisałem spotkaliśmy się odrazy sex tydzień cudowny basen , siłownia , naleśniki wspólny czas,pies razem znowu odżyłem . Wszystko aż jakieś dwa tygodnie temu odezwała się jej koleżanka która na mnie napluła i powiedziała je ze wie ojej romansie z jej byłym chłopkiem. Powiedziała mnie o tym pokłóciliśmy się, zrozumiałem tego nie wiem ale powiedziałem ,ze ja nie chce utrzymywać rabacji z taka osobą. W moje urodziny 8 pażdziernika po sms urodzinowym od niej a 2 dni wczesnej robiłem jej obiadek na niedziele. Na życzenia sms było mnie smutno odpisałem dziękuje za pamięć co jak później się dowiedziałem zabolało ja . Wygarnąłem jej ,że ta koleżanka to nic dobrego wtrącała się w nas we wszystko kiedyś chciała mnie wyrwać ale nie dla psa kiełbasa. Zerwała ze mną sms w moje urodziny skasowałem numer nie odzywałem sie 3 dni w końcu napisałem meila bo numer skasowałem , Tęsknie a dzisiaj mam o 19 z porozmawiać ale wiem ,że mnie on a juz nie chce, a  i ta rozmowa mnie zniszczy wstaje spocony od 3 dni o 3 rano i płacze . Z góry przepraszam za błędy ale to w emocjach proszę pomóżcie bo mnie to zabije co robić przyjdę dzisiaj o 21 gdzie do domu po tym spotkaniu rozłożony i przybity . JAK to sobie teraz poukładać żeby nie zwariować  ona korzysta życia, ja gnije w domu jaram zioło i gram na konsoli dodam ze jestem po studiach mam stabilna w miarę płatną prace .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post mogę podsumować tylko w jeden sposób: O ja pierdolę.

 

Weź to jakoś zedytuj, żeby było czytelniej. Zadbaj o interpunkcję i jakiś podział na akapity. Wywal niepotrzebne fragmenty, gdzie rzucasz swoim ego pod kosmos, by po chwili pisać, że "to w sumie nieważne". I ogółem postaraj się trochę zminimalizować ten tekst - skoro szukasz pomocy, ułatw innym zapoznanie się ze sprawą.

 

Co do treści... Przykro mi to mówić, ale mimo twojego stylu życia niczym "alpha", to mentalnie jesteś daleko za jakimikolwiek "betami". Ot, Matrix i białorycerstwo pełną gębą.

 

Jak poprawisz tekst i będzie co łatwo cytować, to wtedy ktoś pewnie rozłoży to na czynniki pierwsze, byś mógł sobie to przepracować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odruchowo miałem ochotę to rozrysować na kartce, żeby zrozumieć co się dzieje. Wiemy ze emocje ale zadbaj o ten tekst na czasie. 
 

Po pierwsze musisz przepracować rozejście się ze swoją kobietą. 
Bracia mi trochę doradzali na ostatniej stronie po moim poście dodanym 1 października. Poczytaj. 

 

 

 

Od siebie mogę dodać że seks z innymi łaskami, imprezy, czas spędzany ze znajomymi, powrót do życia towarzyskiego, na tygodniu pasja (kulturystyka+muzyka) plus dużo zajęć (robienie prawa jazdy, nauka pływania). To wszystko pomaga w bardzo dużym stopniu. Po prostu nie ma kiedy o tym myśleć, bo dzieje się dużo ciekawych rzeczy, a im więcej czasu mija tym więcej umiera emocji w stosunku do byłej.  A sam jestem lepszą wersją siebie niż podczas związku. Powodzenia kolego. 
 

Im dłużej będziesz to przedłużał, tym niżej będziesz spadał, wiem bo sami wracaliśmy do siebie 4 razy i za każdym razem było coraz gorzej podczas rozstania. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sawyer84,

 

Domyślam się, że emocje teraz Tobą rządzą, pamietaj jednak, że takie zachowanie jest strasznie babskie.

 

Napisze tutaj kilka porad i opierdolę Cię za kilka rzeczy - ale zrobię to czysto koleżeńsko, aby Cię to zmotywowało. Także nie obrażaj się.

 

1. Nocne szlochanie, płacze, narzekania.

Jesteś facetem, masz panować nad swoimi emocjami. Masz je czuć, zagłębiać się w nie, ale nie reagować pod wpływem emocji. Baby reagują pod wpływem emocji. Baby lubią dramy. Chcesz być męski? Czuj, ale nie pokazuj. Odczuwaj emocje, analizuj i myśl trzeźwo. Nie daj sie ponosić. Jak bedziesz sie ponisił, to będziesz pizdeczką do końca życia. Zastanów sie jak sobie radziłeś z emocjami w związku. Znam goscia, którego kobieta rzuciła za jego zbytnią uczuciowość. Gdy ona płakała, to on też razem z nią. Zerwała z nim mówiąc, że nie ma jaj.

 

2. Histeria kobiety, jak sobie z tym radzić.

Pisałeś, że na wakacjach kobieta wpadła w jakąś histerię i dopiero recepcjonista ją uspokoił. WTF? Dlaczego obcy facet ma uapokajać Twoją babę? Sam musisz sie nauczyć radzić z takimi rzeczami. Pisałeś tam, że bałeś się jej w tym stanie i robiłeś wszystko, aby tego uniknąć.

Podejrzewam, że tu dałeś ostro dupy. Pokazałeś, że jesteś słabszy. Baba Cię przeraziła - tutaj nauki z pierwszego punktu się przydadzą, czyli analiza na sucho i racjonalne myślenie.

Jak babie odpierdala to zachowujesz sie stanowczo, wydajesz polecenia i później na zimno karzesz. To wymaga praktyki, ale jest to potrzebna umiejętność w dłuższym związku. Gdy kobieta poczuje, że się jej boisz i gdy Cię zdominuje, to straci do Ciebie szacunek. Także ucz się bycia zimnym i niepodatnym na kobiece humorki.

 

Podsumowanie - moim zdaniem musisz popracować nad emocjami. Z Twojego posta widać, że jesteś przybity i więcej tu emocji, niż logiki.

 

Rada: Bierz się za chodowanie JAJ! Ucz się kontroli nad emocjami.

 

Masz prawie 2 metry, kawał chłopa, a od strony emocjonalnej łatwo Cię złamać. Krzyki i wrzaski małej dziewczynki wprawiły Cię w przerażenie - dość tego! Do boju, BYKU! Pokaż, że jesteś facetem, a nie pizdeczką! :D

 

Oki. Kuniec motywacyjnej przemowy i złotych porad.

 

Tak na apokojnie teraz powiem Ci - nikt się miatrzem nie urodził. Dobrze, że tutaj trafiłeś. Wyrobisz sie z czasem. Pracuj nad sobą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bracia!,

Doszło do spotkania trwało 1 minute w której wszystko powiedziałem. 

Powiedziałem ze kocham jak zmieni się jej nastawienie do mojej osoby to moje serce i drzwi zawsze są otwarte ( zabrała psa co mnie dodatkowo dobiło )

Wręczyłem kwiatka dałem buzi i się pożegnaliśmy.

Strasznie mnie korciło żeby napisać do niej dzisiaj z samego rana,

dalej jestem przybity. Wstałem  równo o 3 rano zlany potem i szukając rekom jej.Jest ciężko bardzo ciężko 1,5 roku pewnych przyzwyczajeń .

Dziękuje Texudo,ZamaskowanyKarmazyn za słowa otuchy Panowie potrzebuje was dobija mnie  boje samotności i kobiet ,że wszystkie już takie są skoro te młode już zepsute co będzie dalej .

Panowie jeżeli macie jeszcze pomysły na mnie będę wdzięczny .

Pozdro 

ps. sorry za text główny ale emocje tel i to spotkanie dojebały mnie .

 

10 godzin temu, Texudo napisał:

@Sawyer84,

 

Domyślam się, że emocje teraz Tobą rządzą, pamietaj jednak, że takie zachowanie jest strasznie babskie.

 

Napisze tutaj kilka porad i opierdolę Cię za kilka rzeczy - ale zrobię to czysto koleżeńsko, aby Cię to zmotywowało. Także nie obrażaj się.

 

1. Nocne szlochanie, płacze, narzekania.

Jesteś facetem, masz panować nad swoimi emocjami. Masz je czuć, zagłębiać się w nie, ale nie reagować pod wpływem emocji. Baby reagują pod wpływem emocji. Baby lubią dramy. Chcesz być męski? Czuj, ale nie pokazuj. Odczuwaj emocje, analizuj i myśl trzeźwo. Nie daj sie ponosić. Jak bedziesz sie ponisił, to będziesz pizdeczką do końca życia. Zastanów sie jak sobie radziłeś z emocjami w związku. Znam goscia, którego kobieta rzuciła za jego zbytnią uczuciowość. Gdy ona płakała, to on też razem z nią. Zerwała z nim mówiąc, że nie ma jaj.

 

2. Histeria kobiety, jak sobie z tym radzić.

Pisałeś, że na wakacjach kobieta wpadła w jakąś histerię i dopiero recepcjonista ją uspokoił. WTF? Dlaczego obcy facet ma uapokajać Twoją babę? Sam musisz sie nauczyć radzić z takimi rzeczami. Pisałeś tam, że bałeś się jej w tym stanie i robiłeś wszystko, aby tego uniknąć.

Podejrzewam, że tu dałeś ostro dupy. Pokazałeś, że jesteś słabszy. Baba Cię przeraziła - tutaj nauki z pierwszego punktu się przydadzą, czyli analiza na sucho i racjonalne myślenie.

Jak babie odpierdala to zachowujesz sie stanowczo, wydajesz polecenia i później na zimno karzesz. To wymaga praktyki, ale jest to potrzebna umiejętność w dłuższym związku. Gdy kobieta poczuje, że się jej boisz i gdy Cię zdominuje, to straci do Ciebie szacunek. Także ucz się bycia zimnym i niepodatnym na kobiece humorki.

 

Podsumowanie - moim zdaniem musisz popracować nad emocjami. Z Twojego posta widać, że jesteś przybity i więcej tu emocji, niż logiki.

 

Rada: Bierz się za chodowanie JAJ! Ucz się kontroli nad emocjami.

 

Masz prawie 2 metry, kawał chłopa, a od strony emocjonalnej łatwo Cię złamać. Krzyki i wrzaski małej dziewczynki wprawiły Cię w przerażenie - dość tego! Do boju, BYKU! Pokaż, że jesteś facetem, a nie pizdeczką! :D

 

Oki. Kuniec motywacyjnej przemowy i złotych porad.

 

Tak na apokojnie teraz powiem Ci - nikt się miatrzem nie urodził. Dobrze, że tutaj trafiłeś. Wyrobisz sie z czasem. Pracuj nad sobą.

Oprócz tego faceta to tylko Matka potrafiła ją uspokoić ja się bałem wiedziałem ,że granice zostały przekroczone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sawyer84 napisał:

Oprócz tego faceta to tylko Matka potrafiła ją uspokoić ja się bałem wiedziałem ,że granice zostały przekroczone .

Nawet nie chodzi o to, że musisz ją uspokoić. Możesz wyprowadzić ją gdzies i powiedzieć, że ma wrocic jak ochłonie. Chodzi o stanowczość.

 

Czytałeś "No more mr. Nice Guy" albo "Rational Male"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych z powyższych książek nie przeczytałem. Z była już zakończone mimo,że serce mam rozdarte i targają mną emocje to już trzeba mnie ratować Panowie . Nie wiem co robić wiem ,że emocje ale jestem dojebany nie wiem od czego zacząć . To jest któryś raz z kolei ja nie dam rady tak,żyć średnio co dwa lata wszystko się rozwala :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

4 minuty temu, Sawyer84 napisał:

Żadnych z powyższych książek nie przeczytałem. Z była już zakończone mimo,że serce mam rozdarte i targają mną emocje to już trzeba mnie ratować Panowie . Nie wiem co robić wiem ,że emocje ale jestem dojebany nie wiem od czego zacząć . To jest któryś raz z kolei ja nie dam rady tak,żyć średnio co dwa lata wszystko się rozwala :( 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jesteś w najlepszym możliwym wieku dla mężczyzny, a miotasz się jak odrzucony nastolatek. Ogarnij siano w głowie, odpuść baby na jakiś czas, skup się na sobie. Ogarnij psychikę, zrób wewnętrzny serwis bo siłka to za mało. Zaangażuj się w   kontakty z jakimś zewnętrznym gronem ludzi (w realu), odśwież męskie znajomości. Z czasem będzie lepiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sawyer84 napisał:

Zdecydowała się na przeprowadzkę do wynajętego pokoju był płacz wspomnienie  tulenie, pomogłem jej z kartonami pojechaliśmy do jej nowego miejsca zamieszkania płacz w samochodzie zdecydowaliśmy  się zawrócić nic się nie zmieniło poza tym ze ja musiałem pokryć koszty utraty jej kaucji 900 zł płaciła miesięcznie za wspólne mieszkanie 400 zł jak na Wrocław to mało nie podobało mnie się to ale milczałem  w końcu chodzi o miłość.

Nie chodzi o miłość tylko nie zdałeś shit testu.
Zachowałeś się jak facet bez jaj, bez gardy, jak standardowy egzemplarz beciaka, którego można manipulować płaczem.
Zapamiętaj, że tak się nie robi.
Jak sam widzisz - to że uległeś jej jęczeniu i placzom, niczego nie zmieniło, a Ty jak ten posłuszny beta cuck provider płaciłeś za całą imprezę za kaucję, benzynkę.

 

 

16 godzin temu, Sawyer84 napisał:

patrzyłem na Martynę jak na dziecko 12 lat różnicy

Chyba kpisz.
Ze społecznego punktu widzenia, nie mógłbyś być jej ojcem nawet, co jedynie starszym bratem.

Kobieta 21 lat to już nie 16 czy 18-stka, a dojrzała kobieta.
Fakt niektóre wolniej dojrzewają, bo skoro są w związkach z beciakami rówieśnikami od liceum, no to w takich przypadkach wiadomo, że to będzie dziecko.
Lecz generalnie kobieta 21, a już definitywnie 22 jak najbardziej jest do wzięcia.
Dzieci rodzić i brać ślub w wieku 25, 26 lat jak najbardziej.
W końcu im wcześniej tym lepiej, po 30-stce organizm kobiety słabnie z prędkością światła, a nam zależy na zdrowych dzieciach i ciążach bez komplikacji.

 

 

44 minuty temu, Komti napisał:

Chłopie, jesteś w najlepszym możliwym wieku dla mężczyzny, a miotasz się jak odrzucony nastolatek

Typowo.
Powodzenie facet ma, jak sam twierdzi, a zachowuje się jak przestraszony biały rycerz, co nie potrafi wziąć panny za kłaki i do pionu postawić.
Gdzie ta nauka którą zdobywał przez 35-lat?
Zwłaszcza, że miał spore ułatwienie, by tą wiedzę zdobyć.
Mało kto ma aż takie powodzenie.

 

2 godziny temu, Sawyer84 napisał:

Oprócz tego faceta to tylko Matka potrafiła ją uspokoić ja się bałem wiedziałem ,że granice zostały przekroczone .

Człowieku... baby się bać?
Bez komentarza.
Nawet jeżeli czujesz, że naprawdę nie dasz jej rady uspokoić i pokazać jej jej miejsca, to najlepszym wyjściem byłoby po prostu odejść.
No bo po co się męczyć w chorym towarzystwie?

Cieszę się jednak, że zakończyłeś to ostatecznie.
I liczę, że wyniesiesz wnioski z lekcji.
Pjona!

 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sawyer84 ochłoń Panie.

Nie da się czytać co piszesz, ściany tekstu, interpunkcja dowolna - musisz mieć ładnie rozwalony łeb.

 

Cośtam wyłowiłem że miałeś histrioniczną babę i już się uwolniłeś, ale tęsknisz bo jesteś uzależniony od dramy.

 

Daj sobie spokój z babami ma pół roku i poukladaj głowę. 

Książki Nice guy, Rational male, Kobietopedia, dużo redpillowego youtuba i czytać Forum i będzie git.

15 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Człowieku... baby się bać?

Nonja się bałem jak pokazywała siniaka i groziła że pójdzie na policję że ją biję. Srałem w porty. Poszedłem więc pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imbryk napisał:

Nonja się bałem jak pokazywała siniaka i groziła że pójdzie na policję że ją biję. Srałem w porty. Poszedłem więc pierwszy

Aaa chodzi o aspekt prawny.
No to wtedy to tak.
Jednak z tej niezbyt dobrze napisanej treści przez autora, zrozumiałem, że się po prostu jej bał jako osoby.
 

9 minut temu, Imbryk napisał:

Książki Nice guy, Rational male, Kobietopedia, dużo redpillowego youtuba i czytać Forum i będzie git.

Na youtube przede wszystkim polecam: Couch Red Pill.
No, ale widzę, że już jeden z braci u góry mnie wyprzedził :D 

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Im dłużej będziesz to przedłużał, tym niżej będziesz spadał, wiem bo sami wracaliśmy do siebie 4 razy i za każdym razem było coraz gorzej podczas rozstania. 

Jednak zerwaliście?
Kurła to długo mnie na forum nie było.
A niedawno chwaliłeś swoją myszkę, że może ma nie po kolei w głowie, no ale się kochacie :) 
Z babami już niestety tak jest.
Lecą schematami jak robot automatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

40 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Chyba kpisz.
Ze społecznego punktu widzenia, nie mógłbyś być jej ojcem nawet, co jedynie starszym bratem.

Kobieta 21 lat to już nie 16 czy 18-stka, a dojrzała kobieta.
Fakt niektóre wolniej dojrzewają, bo skoro są w związkach z beciakami rówieśnikami od liceum, no to w takich przypadkach wiadomo, że to będzie dziecko.
Lecz generalnie kobieta 21, a już definitywnie 22 jak najbardziej jest do wzięcia.

Ja mam podobnie. Przy takich pannach tatusieje i traktuje je jak księżniczkę/małego kotka. 

Po prostu odczuwam potrzebę opiekowania się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego czytać.

 

Chłopie ogarnij się. 198 cm przystojny 9/10, a rozje... Cię panienka 21 lat.

 

Nie ma jednej jedynej recepty na to żeby Tobie pomóc - tylko forum,

Kobietopedia, No more, mrs nice guy, audycje radio samiec pana Marka Kotońskiego,

no i czas.

Tam dowiesz się wszystkiego jak działa gadzi mózg kobiety.

 

Przestań pić, palić zioło itp.

 

PS. Stary chyba nie chcesz, żeby pies polizał Twoje jaja jak będziesz dochodził.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia dzięki za wszystko póki co trzymam się na powierzchni, jeżeli jucz opanuje emocję postaram się zredagować. Dzięki za tak liczne odpowiedzi jak ktoś ma ochotę zredagować te wymiociny bardzo proszę. Panowie ja czułem we flakach ,że coś jest nie tak od samego początku.  

19 godzin temu, Sawyer84 napisał:

Dzień dobry,

Po krotce przedstawię siebie mam na imię Marcin 35 lat Wrocław, 198cm wzrostu dobrze zbudowany skali od 1-10 8,5 może nawet 9 generalnie mam powodzenia wiem jak podrywać i takie tam ale nie o to tu chodzi ja już sobie poużywałem.

Teraz chciałem mieć rodzinę wolny od 8 Października. Nie jest to moje pierwsze rozstanie,może piąte może szóste.

Dziwnym trafem mimo własnych upodobań zawsze wybierałem młodsze osoby (pewnie dowiem się dlaczego). Nie chce tu poruszać wszystkich związków bo to całkowicie zamknięte rozdziały postaram się przedstawić obraz mojej sytuacji i osoby na podstawie dwóch poprzednich.

Więc w 2015 poznałem pewną N byłem po rozsypce jak mnie się wtedy wydawało z miłością mojego życia fajnie było chociaż umysł tłumi negatywne spojrzenie skończyło się  po 3 latach i wspólnym mieszkaniu. Natalia bardzo wysoka i definitywnie mój typ młodsza 6 lat .

Na początku bajka pierdolnięcie miłość od pierwszego spojrzenia,nieziemski seks oraz tony gnoju w postaci kłamstw.

Borderline dysfunkcyjna rodzina mefedron do wciągania całe pato.

Okres zbierania około 8 miesięcy skłóceni wszyscy znajomi wizyty u psychologa odbudowywanie szacunku do siebie wychodzenie z dołka psychicznego coś strasznego! obiecałem sobie nigdy więcej będę siebie szanował moje granice , normy znajdę kogoś wartościowego.

 

Mimo ,że ogólnie ciesze się powodzeniem wśród kobiet taki stereotypowy wysoki blondyn postanowiłem poszukać kogoś normalnego na sympatii długie rozmowy na tym portalu pomogły mi zrozumiałem ,że są jeszcze w miarę normalni ludzie poznałem Agnieszkę względnie fajna 31 latka bardzo chciała ale aż za bardzo spłoszyła mnie, żeby odreagować przespałem się tak jak lubię z nieznajomą seks mega przebite sutki tatuaże itp.

Podniosłem swoje ego potrzeby zaspokojone.

Ale to nie to więc jak już straciłem nadzieję na poznanie kogoś, i stało się  poznałem dziewczynę w klubie M 21 ja Marcin 31 spokojna małomówna typ obserwatora .

Obudziłem się po którejś imprezie u niej bez seksu otworzyłem oczy ujrzałem mnóstwo fotografii rodzinnym mamy, taty rodziny , zrobiło to na mnie wrażenie.

 Mimo to nie zdecydowałem się w tamtym momencie na wymianę tel. Jako,że czułem się wtedy królem życia nie potrzebowałem nikogo nie czułem potrzeby dopiero zaczynałem świecić swoim blaskiem po borderline .

Ale stało się wylądowaliśmy u mnie ciągle nic nie było patrzyłem na Martynę jak na dziecko 12 lat różnicy. Po kilku spotkaniach i butelkach wódki u mnie stało się zaiskrzyło, po poprzednim związku wiedziałem jak seks potrafi być angażujący wstrzymywałem się tak do 3 tygodni.

Później stało się wiadomo pompa po 3 razy dziennie 2 tygodniach już praktycznie tylko praca nas dzieliła cały czas razem filmy , gotowanie seks szczęście.

Dużo rzeczy się wtedy działo w moim życiu kupno mieszkania, remont , urządzenie w wielkim skrócie czułem się jak po związku z borderline tylko ze z budowlańcami.

Stało się zamieszkaliśmy u mnie mój chyba pierwszy błąd żadnych zasad jak to mówiła "nasze"ja sprzątałem cieszyłem się w końcu swoim dbałem o mieszkanie ona niestety nie kłóciliśmy się ale ja twierdziłem ze to normalne docieramy się.

 

W między czasie poznałem jej mamę siostry Paulina 38 alkoholiczka i mitomanka wpadka w wieku 18 lat syn w wieku Martyny czyli jej siostry związek ze starszym mężczyznom o 18 lat. oraz Ania 34 nałogowy zjarus nawet przy swojej mamie paliła . Tato zmarł 1 miesiąc przed poznaniem mnie .

Trwaliśmy razem 1, 5 roku pies ze schroniska wszystko dobrze rzutowało mimo różnicy wieku. W końcu pojawiły się upragnione wakacje do Chorwacji seks plaża miało być cudownie.

Skończyło się kłótnią recepcjonista musiał ją uspokajać oczywiście później powiedziała ze nie chce mnie stracić, pamiętam jak wtedy się przestraszyłem ze jak wpadnie w taki stan to ja nie dam rady jej uspokoić mimo wszystko wróciliśmy razem z Chorwacji ja już miałem lampkę ,że dojdzie do takiej kłótni trzeba to omijać szerokim łukiem nie prowokować .

Stopniowo zaczęło jej odbijać na punkcie  psem przeurocza suczka ze schroniska spaliśmy razem w trojkę odkurzałem ja na prośby o porządek cisza generalnie to typ niun,i księżniczki , ja zawsze wolałem chłopczyce. Stopniowo zaczęliśmy nawet uprawiać seks przy psie(bardzo ciekawe uczucie jak pies liże po nodze a wy jesteście w akcji)bo może mu być smutno ze będzie za drzwiami ciągle całowanie psa , i zawracanie uwagi na niego nie na mnie w końcu kolejne słowa po nienawidzę Cię tak bardzo, kocham psa bardziej od Ciebie co jest akurat prawdą.

Zdecydowała się na przeprowadzkę do wynajętego pokoju był płacz wspomnienie  tulenie, pomogłem jej z kartonami pojechaliśmy do jej nowego miejsca zamieszkania płacz w samochodzie zdecydowaliśmy  się zawrócić nic się nie zmieniło poza tym ze ja musiałem pokryć koszty utraty jej kaucji 900 zł płaciła miesięcznie za wspólne mieszkanie 400 zł jak na Wrocław to mało nie podobało mnie się to ale milczałem  w końcu chodzi o miłość.

 

Kłótnie nie ustępowały  ja spałem u kolegów aż ona ochłonie jak wróciłem pojechała się spotkać ze swoim byłem bo on ja zna nie wiem czy spała ale w złości powiedziała że się z nim spotkała żeby mnie zniechęcić do niej . Zlałem to bo twierdziłem ze to zwrócenie na siebie uwagi. Kłótnie nie ustępowały.

 

W końcu kolega zabrał mnie na imprezę tam poznałem kobiete 38 lat dużo dojrzalsza 2 dzieci. Chemia ,że masakra nie do ogarnięcia jak to mówią młodzi przylizałem się. Wróciłem  do domu sekret zachowałem dla siebie . Nigdy się nie wydał. Byłem pogubiony z jednej strony dojrzała kobieta z drugiej 23 latka zakochana po uszy .

 

Po 6 spotkaniach przerwałem romans z ciężkim sercem spałem u niej poznałem dzieci było super namiastka rodziny o której zawsze marzyłem.

No nic zostawiłem kobietę, która  jak to określała Martyna dla "rodzinki " starałem się kłótnie przybierały na sile było coraz gorzej w końcu wyszła zdenerwowałem się spotkaliśmy się w kubie w którym się poznaliśmy tego samego wieczoru zapytałem czy chce wrócić nie wróciłem sam, spotkałem ja tam z koleżanką która napluła mnie w buzie dosłownie nie rozumiałem nigdy jej przyrzni z nią ale jakimś cudem dotarła do mojej byłej borderki i wszystko powiedziała Martynie byłem zły. 

W końcu rozstanie ja błagałem na kolanach żeby została dosłownie ona  w końcu się wyprowadziła i zadzwoniła siostra Martyny pijana, opowiedziała co się działo u nich w domu alkohol przemoc pokłóciły się przyjąłem pod dach Martynę mimo ,że miała już wynajęty pokój ,znowu kłótnia rozstanie ona już na swoim ja na swoim miesiąc płaczu myślałem ze już ok przespałem się z kimś innym nie pomogło .

W końcu się zboczyliśmy w klubie chciałem ja złapać za rękę kopła mnie i wiem ze tamtej nocy przespała sie z randomowym kolesiem zresztą moim imiennikiem. Nie wytrzymałem, piłem jarałem użalałem  się nad sobą po miesiącu napisałem spotkaliśmy się odrazy sex tydzień cudowny basen , siłownia , naleśniki wspólny czas,pies razem znowu odżyłem .

 

Wszystko aż jakieś dwa tygodnie temu odezwała się jej koleżanka która na mnie napluła i powiedziała je ze wie ojej romansie z jej byłym chłopkiem. Powiedziała mnie o tym pokłóciliśmy się, zrozumiałem tego nie wiem ale powiedziałem ,ze ja nie chce utrzymywać rabacji z taka osobą. W moje urodziny 8 pażdziernika po sms urodzinowym od niej a 2 dni wczesnej robiłem jej obiadek na niedziele. Na życzenia sms było mnie smutno odpisałem dziękuje za pamięć co jak później się dowiedziałem zabolało ja . Wygarnąłem jej ,że ta koleżanka to nic dobrego wtrącała się w nas we wszystko kiedyś chciała mnie wyrwać ale nie dla psa kiełbasa. Zerwała ze mną sms w moje urodziny skasowałem numer nie odzywałem sie 3 dni w końcu napisałem meila bo numer skasowałem , Tęsknie a dzisiaj mam o 19 z porozmawiać ale wiem ,że mnie on a juz nie chce, a  i ta rozmowa mnie zniszczy wstaje spocony od 3 dni o 3 rano i płacze . Z góry przepraszam za błędy ale to w emocjach proszę pomóżcie bo mnie to zabije co robić przyjdę dzisiaj o 21 gdzie do domu po tym spotkaniu rozłożony i przybity . JAK to sobie teraz poukładać żeby nie zwariować  ona korzysta życia, ja gnije w domu jaram zioło i gram na konsoli dodam ze jestem po studiach mam stabilna w miarę płatną prace .

 

Edytowane przez Sawyer84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W końcu rozstanie ja błagałem na kolanach

Nieźle. Straciłeś wszystko w jej oczach. 2 metrowy, pewnie lekko 100kg chłop na kolanach. Czemu inwestujesz w toksyczne znajomości? Poszukaj, bo odpowiedź siedzi w dzieciństwie. Być może twoja matka była zimna, a ty jako dziecko zabiegałeś o jej akceptację, uwagę i czułość. Być może miałeś mało tych trzech rzeczy i boisz się, że utracisz to czego jako dziecko nie miałeś i bardzo pragnąłeś. A to jest narkotyk. Straciłeś przywiązanie. A dorosła, dojrzała osoba się tak nie zachowuje. Dojrzały człowiek ma jakiś okres żałoby a ty po prostu panikujesz, jak małe dziecko które straci opiekuna. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Libertyn napisał:

 

Ja mam podobnie. Przy takich pannach tatusieje i traktuje je jak księżniczkę/małego kotka. 

Po prostu odczuwam potrzebę opiekowania się.

 

No tak potrzeba opiekowanka się ogołem jest przy kobiecie, a przy młodszej to już wgl. No tak jest, ale to na zasadzie młodszej siostry bardziej mi się wydaję. Być może nie mieliście nigdy młodszej siostry dlatego kojarzy wam się po prostu jak z dzieckiem. Co też jest na swój sposób urocze myślę hah. 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.