Skocz do zawartości

Sentyment


Zeppelin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W tym miesiącu minął już rok od rozstania z moją pierwszą dziewczyną(byłem z nią około 5 lat). Ostatnio zaczęły mnie nachodzić myśli o niej i analizowanie tego całego związku. 

Mam ostatnio dużo na głowie(nowe środowisko), czuję, że mam gorszy czas i zbiera mi się na jakieś sentymenty i wyrzuty. Ma to miejsce najczęściej przed zaśnięciem.

Od pół roku jest zablokowana i zero kontaktu jest z nią. Chociaż ostatnio gadała z moją rodzicielką i mówiła, że się martwi jak sobie radzę(studiuje daleko od rodzinnego miasta).

Ostatnio przez to zacząłem przeglądać wspólne zdjęcia i czytać wiadomości.

Jakieś rady i wytłumaczenie skąd się te myśli biorą i jak sobie z tym radzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być na Twoim miejscu, jesteś w innym miejscu, idealna izolacja do pełnego wyleczenia.

 

Skup się na męskim towarzystwie, spędzaniu czasu z ludźmi ze studiów, trochę nauki, trochę studiowania, trochę hobby, tak żebyś nie miał rocznej wyrwy w życiu gdzie tylko wzdychales do ex. To bardzo ważne.

 

Nie bierz się tylko w takim stanie za inną kobietę, a zwlaszcza w takim stanie i kobietę ze studiów czy grupy. Uzna, że ją wykorzystałeś i będzie problem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.