Skocz do zawartości

Jak poderwać dziewczynę z którą chodzisz na studia?


kapitanbomba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie wyrywać na studiach koleżanek, to niby kogo i gdzie? ?

 

Masz komfortową sytuację, bo możesz rozegrać sprawę na spokojnie, a nie bawić się w podryw na czas na imprezie albo w knajpie. Więc jak nie będziesz durniem, to nie spieprzysz, tylko tak ją zamotasz, że to ona będzie usiłowała poderwać ciebie.

 

Przede wszystkim: laski w każdym wieku lecą na facetów, których postrzegają jako "lepszych" od innych facetów w danej grupie. Czyli, w uproszczeniu, na facetów, którzy w ich ślicznych główkach są tymi mitycznymi alfami. Sęk w tym, że różne rodzaje lasek różne rzeczy postrzegają jako najistotniejszy czynnik "lepszości". Jedna poleci na faceta, który wyróżnia się urodą w stylu Sebixa z siłki. Inna poleci na faceta, który robi wrażenie, jakby był przy kasie. Inna poleci na status (wiek + pozycja). Dla innej "alfą" będzie koleś, który ma większą wiedzę niż inni, ma lepsze wyniki na studiach i tak dalej. Dla innej taki, który jest organizatorem życia społecznego grupy (czyli tym chadem, za którym wszyscy chodzą sznurkiem i śmieją się z tego, z czego się śmieje on). W każdym z tych przypadków ważne jest, żeby z jednej strony odpowiadać fantazji danej laski odnośnie tego, jaki jest "lepszy", "dominujący" facet, a z drugiej strony, żeby robić wrażenie osoby pewnej siebie i zainteresowanej daną laską w dużo mniejszym stopniu niż ona tobą.

 

Czyli: musisz wyczaić, na co ta konkretnie laska leci (a skoro rozmawiacie po "koleżeńsku" to nie powinno być problemem, pociągnij ją za język i sama się wysypie) i po prostu obczaić, jak zamarkować w jej obecności posiadanie danej cechy, tak żeby sama uznała, że masz tę cechę w nadmiarze i że warto się dookoła ciebie zakręcić. 

 

Pro tip: jeśli bliźniaczki są jednojajowe, to masz sporą szansę, że obie mają podobny "gust" jeśli chodzi o facetów (tożsame geny + wychowanie/wzorce rodzinne). Zaobserwuj chłopaka tej drugiej, poobmawiaj go z jej siostrą i będziesz miał wskazówkę. Bądź lepszy od chłopaka jej siostry, to nie tylko sama się odseparuje od niej, żeby cię poderwać, ale wręcz zadba o to, żebyś za bardzo do jej bliżniaczki się nie zbliżał. ;) Poza tym jest dobry moment: jej siostra bliźniaczka ma faceta, a ona NIE, więc jest pod presją.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ksanti napisał:

Sorry, ale wiem jak wygląda sytuacja na studiach... Na forum co niektórzy orbitują gdzieś w kosmos przy swoich wyobrażeniach.

Wiesz jak wygląda sytuacja na studiach z punktu widzenia nieśmiałego, orbitującego w swoim świecie introwertyka z wymaganiami z kosmosu i tłumaczącego sobie wszystkie krzywe akcje tym, że nie jesteś ekstrawertykiem, nie masz twarzy chada i Lambo w garażu. Sorry, ale tak to wygląda. I nikt nie orbituje w kosmosie przy swoich wyobrażeniach tylko dostałeś w dupsko i teraz wszystkim opowiadasz, że studia to gówniane miejsce na poznawanie dziewczyn gdzie zdecydowana większość innych ludzi powie, że to NAJLEPSZE miejsce na poznawanie dziewczyn. Taka prawda. 


Studiowałem prawie 7 lat i ilości dziewczyn które poznałem nie zliczę, kilka na roku się we mnie podkochiwało i mi też się kilka podobało. Odrzuciłem ich zaloty lub nie dawałem żadnych zwrotnych sygnałów i jakoś nikt nie nasrał mi do szafki i nie rozpowiedział na roku, że mam krótkiego siuraka. Paranoje...

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ksanti napisał:

Sorry, ale wiem jak wygląda sytuacja na studiach... Na forum co niektórzy orbitują gdzieś w kosmos przy swoich wyobrażeniach.

Lol. Ty zaś drążysz w drodze do jądra ciemności.. Sam studiowałem i miałem podejście podobne do Twojego.

Po jakimś czasie stwierdziłem że to gówniane podejście bo nigdzie nie prowadzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sundance Kid napisał:

(...)

Pro tip: jeśli bliźniaczki są jednojajowe, to masz sporą szansę, że obie mają podobny "gust" jeśli chodzi o facetów (tożsame geny + wychowanie/wzorce rodzinne). Zaobserwuj chłopaka tej drugiej, poobmawiaj go z jej siostrą i będziesz miał wskazówkę. Bądź lepszy od chłopaka jej siostry, to nie tylko sama się odseparuje od niej, żeby cię poderwać, ale wręcz zadba o to, żebyś za bardzo do jej bliżniaczki się nie zbliżał. ;) Poza tym jest dobry moment: jej siostra bliźniaczka ma faceta, a ona NIE, więc jest pod presją.

Kiedyś widziałem program na discovery o bliźniakach jednojajowych,  zadziwiające tam pary/trojaczki były pokazane - ludzie nawet rozdzieleni w dzieciństwo podobnie układali sobie życie z podobnymi partnerami, na spotkanie przychodzili podobnie ubrani(po latach). Podobieństwa co poniektórych były tak absurdalne że sam nie wiem co o tym sądzić. Jak dla mnie bardzo ciekawe.

Tutaj przykład z Polski:

Zobaczcie na to - jedna mówi, druga dopowiada, trzecia kończy...

Jak dla mnie to dowód na to że wychowanie/środowisko ma mniejszy wpływ na człowieka niż geny, no ale to tylko moja teoryjka.

P.S.

Co ciekawe podejrzewam że już w starożytności dopatrywano się podobieństw ludzi urodzonych w tym samym czasie(pewnie nie wiedziano skąd się dzieci biorą o genetyce to już wcale :) i widziano jakiś tam związek przyczynowo skutkowy(znaki zodiaku itd.) , posądzam że niejaki niesławny doktor mengele wiele więcej sobie zdawał sprawy i dzisiaj korzystamy z jego odkryć tylko o tym się nie mówi w dziedzinie genetyki.

Sorry za offtop.

Pozdro

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

Poderwałem dziś bliźniaczkę, zabrałem ją na niewinny (he he) spacer podczas okienka i tak zagrałem, że to niemożliwe. Podświadomie pokonywałem jej bariery po kolei i skończyliśmy na tym, że nie da mi dziś bo nie ma czasu i na następny raz mam wymyśleć imiona dla jej piersi (a ma naprawdę fajne).

 

Co mnie najbardziej dziwi że metoda na dupka/ samca alfa zadziałała jak magnes. Żadnych komplementów (no powiedziałem jej że ma fajne cycki), dostawała tyle uwagi ile sama dawała, nie więcej, no i cały czas me ręce błądziły po jej ciele (pokazałem jej czego chcę i nie poprzestawałem przy pierwszym nie), a wszystko przy głównej alejce w parku, gdzie ludzie cały czas chodzili. Wydaje się być też otwarta seksualnie (żartuje np sama z siebie że stoi na wysokości zadania).

 

Z jej siostrą jest ciekawie, okazuje się w cholerę zazdrosna, jest trochę sukowata z charakteru, i nie ma faceta jednak. Nie mam pojęcia jak do niej podchodzić, więc będę podchodził normalnie.

 

Tak poza tym jestem z siebie dumny w chuj, poderwać młodszą o prawie 10 lat dziewczynę z grupy, którą widzisz po raz 4 na zajęciach i w ogóle na oczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.10.2019 o 17:42, Messer napisał:

Pierdol jakieś bzdury, że nie bierz dupy ze swojej grupy. Jak chcesz zdobywać doświadczenie w życiu, skoro wyszukujesz sobie bzdurnych racjonalizacji, żeby czegoś nie robić? No i co z tego, że się rozstaniecie? Wyrzucą Cię ze studiów z tego powodu? Jest takie coś w regulaminie gdzieś zapisane?

Bzdury. Nie sra się tam, gdzie się je. Tysiące przypadków udowodniło tezę, że branie partnerki z bliskiego otoczenia tzw. "codziennego kontaktu" -  szkoły/pracy jest pomysłem debilnym, szkodliwym i z reguły źle się kończy dla "sprawcy". Nie dla tej Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/6/2019 at 8:06 AM, Obliteraror said:

Tysiące przypadków udowodniło tezę, że branie partnerki z bliskiego otoczenia tzw. "codziennego kontaktu" -  szkoły/pracy jest pomysłem debilnym, szkodliwym i z reguły źle się kończy dla "sprawcy". Nie dla tej Pani.

I również nie tysiące a miliony stosunków seksualnych miało miejsce w pracy na biurku, podłodze, w firmowej łazience, samochodach na parkingu firmy itp.

Rada oczywiście nie jest zła, ale dupa z pracy, jeśli ją wkurwisz a będzie suką, może oskarżyć cię i tak, choćbyś nic nie zrobił.

To doskonała broń żeby załatwić faceta, bo domyślnie jest winny.

Nawet jeśli okaże się, że to wszystko było zmyślone on będzie udupiony, tym gorzej im jest wyżej.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.