Skocz do zawartości

Szukam motywacji


leto

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia!

 

Trochę mnie tu ostatnio nie było, mam nadzieję że byliście grzeczni ;)

 

Do rzeczy: potrzebuję motywacji. Nie wiem, kopa w dupę, zachęty, zjeby, cokolwiek.

 

Moje życie romantyczno-seksualne utkwiło w martwym punkcie. Po krótkim związku z nerwową 25-latką o ciele modelki wróciłem "na stare śmieci", do relacji typu fwb ze starą (w obydwu znaczeniach tego wyrazu) znajomą. I mi się jakoś nie chce sięgać wyżej (a raczej niżej, jeśli chodzi o wiek). Jutro wbijam na randkę z taką niczego sobie (jak na jej wiek) 33 czy 34-latką, no ale kurwa już to widzę jak ona się rozbiera a ja "o ja pierdole czemu nie wziąłem viagry". No więc nie wiem, taki mnie jakiś marazm naszedł. Jesień czy ki chuj. Ratujcie bracia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani 25 o ciele modelki nie.

 

Pani fwb 33 nie bo nie.

 

"Stara znajoma" do fwb stara bo za stara.

 

Po co żyć? Życie to nie tylko dupy i tutaj dostrzegam problem co innego rezonuje na sferę seksualną. Poza tym, ty taki piękny i cały na biało, że ci nic nie pasuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po związku 3 letnim

i tez z Ala modelka  sex był mega i tez teraz żadna mi nie pasuje , bzykalem już 3 razy po niej ale to nie to . Narazie tez odpuszczczam baby i związki . Chce pobyć sam chce się zregenerować bo najzwyczajniej. W świecie baby to takie krwiopijcę energetyczne . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony czytam, że Polki to wcale takie ładne nie są, co by nie napisać dosadniej. A później dostaję informację, że większość to się z modelkami ustawia.

 

Zwarcie styków ;)

 

Pewnie na tej samej zasadzie jak to niby w Polsce zarobki są niskie, a jak przychodzi co do czego to nikt poniżej 5k mięsięcznie nie zarabia. 

 

Internet ;)

 

@leto

Jesień idzie, wszystko opakowane i opatulone zaczyna chodzić. Na wiosnę Ci przejdzie ;) 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DavidStarsky napisał:

Z jednej strony czytam, że Polki to wcale takie ładne nie są, co by nie napisać dosadniej.

Obiektywnie stwierdzam, że polki to są akurat bardzo ruchable i mówię to z perspektywy obserwacji również w innych krajach. Mamy w czym wybierać, inne kwestie natury charakterologicznej czy emocjonalnej to już osobna sprawa.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak demonizujecie te 20letnie modelki??? :D Zdrowa 30cha, szczerze zainteresowana Twoją osobą to też miły dodatek do życia. Nigdy nie miałem parcia na te tzw. 10tki z instagramowa buźką, nie gotuję się w ich towarzystwie, nie wieszam sobie ich plakatów w garażu, a już na pewno nie uważam, że przegrałem żywot, bo 35letnia znajoma zabiera mnie "na lody", a nie "insta top madl". Dajecie sie urobiać jak zdeklarowani wyznawcy iPhone'ów :D Żaden inny telefon nie istnieje, tylko "jabłko", chocby za 2 pensje. A jak stać mnie tylko solidne Xiaomi to już kurwa żyto przeszło mi przez palce i co jest ze mna nie tak? No offence Bracia, ale czasem podlatujecie babską tęsknotą za śniadym Alvaro z własnym helikopterem ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DavidStarsky napisał:

Z jednej strony czytam, że Polki to wcale takie ładne nie są, co by nie napisać dosadniej. A później dostaję informację, że większość to się z modelkami ustawia.

Poziom mitomaństwa u mężczyzn jest niesamowity :) .

 

 Rozmawiasz z gościem, i dowiadujesz się od niego że ma ponoć konto w banku szwajcarskim, a potem się okazuje że ma kredyt we frankach :D .

Pomijając już sytuacje, w których opowiada Ci jak to z Trumpem grał w golfa w Szkocji a z Putinem organizował inwazję na Ukrainę, w międzyczasie czuwał nad sprowadzeniem do Polski dziesięciu kilo koki z Kolumbii :D .

 

Tak samo jak z kobietami, ponoć ruchają modelki a założę się że większość nawet nie wystartuję do takiej 5/10, ze strachu :D .

 

No, internet wszystko przyjmie.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ŚliskiMike masz rację, tak z perspektywy czasu patrząc. Czegoś mi brakowało i brakuje i to nie jest kwestia kobiet, no bo w sumie trochę tego przerobiłem w tym roku. Co w sumie żałosne, bo straciłem na to sporo czasu i pieniędzy. Mogłem więcej przeznaczyć na samodoskonalenie.

 

@say achhhhh. Poszedłem z panną na kawę. Co może być bardziej nudnego niż randka w Starbucksie czy tam innej Coście? Lipa, nie? Otóż nie.

 

Poznałem drugą w moim życiu kobietę, która mnie rozwaliła intelektem. Bez kitu. Trochę mam lat, trochę widziałem, coś tam gadałem i randkowałem z kobietami, z reguły to jest nudne jak flaki z olejem. Taka perełka jak ta dziewczyna... no nie zdarza się na co dzień. Przesiedzieliśmy ponad 3 godziny, aż zamknęli lokal. I jej, i mi było mało. Będzie ciąg dalszy :)

 

Jest tylko jeden potencjalny szkopuł. Hardkorowa feministka. I tu mam dopiero zwarcie styków! Bo hardkorowa feministka, z którą można pogadać o prawach mężczyzn (i serio, tysiącu innych spraw które ona doskonale rozumie), która jest zajebiście miła, uśmiechnięta, wygląda jak kobieta, jest - uwaga - skromna, umie słuchać. Zapłaciła za obydwie kawy :P Panowie, ja Wam mówię, ze względów chociażby finansowych - umawiać się z feministkami!

 

@Jaśnie Wielmożny @The Motha nie napisałem że całościowo modelka; ciało modelki. Z twarzy tak 5-6/10. No ale jednak. 25 lat. To ciało.

@Baelish i @Exar też macie rację i dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O huj, właśnie wracam z 2giej i ostatniej randki. O kurwa co się odjebało... nie no nawet żal pisać. Drugi raz w ciągu ostatnich paru dni odmawiałem kobiecie. I nawet nie chodzi o to że miała penisa (bo nie miała) ani że chciała ona mnie (bo nie chciała). A, szkoda strzępić ryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy relacji tu: 

 

4 hours ago, Jaśnie Wielmożny said:

Poliamoryczna feministka? Tak, będziesz cuckiem jak się na to zgodzisz.

Mam przeczucie że ogień w łóżku. Ta intuicja rzadko mnie zawodzi.

4 hours ago, Jaśnie Wielmożny said:

A teraz gdzie je znajdujesz?

Niemal wyłącznie przez wspólnych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.