Skocz do zawartości

Blanka Lipińska. Ekranizacja ,,365 dni”- 14 lutego


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Mam koleżankę, która czytała to gówno i rozważała czy zaprosić mnie na tą oczu krwawice... nawet w gadce otwarcie wyrażała swoje obawy (śmieszą mnie te kobiece dylematy pt. „Dać mu/ nie dać - oto jest pytanie”), że po filmie może mieć ochotę na kontynuacje filmu u niej w mieszkaniu ... Fajnie byłoby dać sobie nawzajem trochę rozkoszy, czułości i dobrze zmęczyć białogłową bo miała kilku facetów ale w łóżku totalnie i wiecznie niespełniona ALE... 

 

Oglądałem kiedyś film na yt jak autorka tego gówna opowiada jak robić loda facetowi. Dno. Metr mułu a nawet odwiert z dna.

 

Sposób wypowiedzi, zachowania, przekonania autorki mnie odrzucają i nie sięgnę ani po książkę ani nie obejrzę filmu. Za bardzo lubię i cenie siebie żeby zrobić sobie taką krzywdę. 

 

Gniot pisany przez gniota i zekranizowany jako gniot. Takie mam odczucia. I szczerze ?

Lubię tą koleżankę, lubię z nią gadac, lubię jej poczucie humoru i jest w niej coś co mnie intryguje ale samo to, że jara się taką podłą jakością erotyki sprawia, że robię się miękki a seks choćby miał być później zajebisty, a ona mokra i wciągająca jak polskie bagna to nie jest tego warty. Krwawiłyby mi oczy, dusza a wewnętrzny krytyk tak by mi za ten film dopier*olił, że szybko bym sobie tego nie wybaczył. 

 

Polecam obejrzeć (najlepiej z kobietą):

- 9 i pół tygodnia 

- Dzika Orchidea

- Następne 9 i pół tygodnia 

 

Dzisiejsze pseudoerotyczne filmy o Grey’u itp to kabaret przy tym. 

 

Jezeli chodzi o ocenę jakości filmów, literatury czy czegokolwiek to miedzy Paniami a nami Kochani Bracia jest ogromna przepaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem nie to, żeby coś sugerował ale:

Blanka Lipińska (ur. 22 lipca 1985 w Puławach) – polska kosmetyczka, pisarka.

Sądząc po tak krótkim opisie, nie spodziewałbym się literackiego arcydzieła. Ani tym bardziej wysokiego poziomu kultury, ogłady oraz większych przejawów inteligencji.
Ot taka typowa p0lka, którą ktoś mocno promuje.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Blanka_Lipińska

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/14/2020 at 2:08 PM, Reflux said:

typowa p0lka, którą ktoś mocno promuje

https://www.instagram.com/blanka_lipinska/?hl=pl

 

Wystarczy zobaczyć jej instagram, aby przekonać się, z kim mamy do czynienia.

Inna sprawa, że odbiorcy jej literatury nie są wyrobionymi czytelnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800px-Blanka_Lipi%C5%84ska.JPG

 

Zdjęcie Pani Blanki pochodzące z Wikipedii. Rocznik 85, ale jakbym tego nie wiedział, to powiedziałbym, że pani ma 45 lat i się dobrze trzyma.

 

Cytat

Jest absolwentką VI LO ZS nr 3 w Puławach. Po maturze ukończyła studium kosmetyczne[2]. Pracowała jako terapeutka-hipnotyzerka[3] i menedżerka klubów nocnych w Sopocie[4], a od 2012 również jako promotorka federacji KSW Ring Girls[2].

źródło: Wikipedia

 

 @Reflux 

Dokładnie! Ktoś w tą Panią inwestuje. Dlaczego? Nie wiem, ale się domyślam ;)

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2019 o 16:33, Posejdon napisał:

Nasze gosdpodynie i kur(w)y domowe wzdychają do Massimo, a do czego wzdychają Włoszki? Może mają dość wymuskanych i chcą być porwane przez jakiegoś gangusa spod Legnicy, co chodzi w spodniach od dresu i skórzanej kurtce. Marzą być zamknięte w podziemiach rozpadającej się poniemieckiej kamienicy i dewastowane w każdą dziurkę. Hę?

Dokładnie, już to pisałem, zrobić film o Włoszkach, które przyjeżdżają na wakacje do Polski i wracają mocno potargane, ale z uśmiechem na twarzach.

 

50 twarzy Greya czytałem (czy raczej przekartkowałem), literatura dla mało wymagających, mam wrażenie, że napisałbym to lepiej. Czytałem również twórczość pani Felicjańskiej, nieco lepsze, ale to też literatura niskich lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://www.cda.pl/video/49303968f

 

Film już jest, jeżeli ktoś chce obejrzeć. :)

Ja wytrzymałem 40 minut. Fajnie jest się dowiedzieć, co kobiety mają we łbach - jak prymitywne instynkty nimi rządzą.

I nieistotne, czy to prosta dziewucha z bazaru, "przebojowa biznesłumen", czy też sfrustrowana biurwa z budżetówki - w każdej drzemie prymitywna Karyna, która marzy, aby gorący południowiec ją sponiewierał.

A że skonfrontowana z tymi zarzutami, zaprzeczy? Pamiętajcie - nie słowa, a czyny. :)

 

A sam film kretyński, głupi, absurdalny - no i ten angielski, Chryste Panie... (proszę zwrócić też uwagę, jak przedstawiony jest chłop głównej bohaterki, Polak).

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Blanka Lipińska. Ekranizacja ,,365 dni”- 14 lutego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.