Skocz do zawartości

30-letnia dziewica, a szansa na zdrowy związek


timida

30-letnia dziewica ma szansę na związek z normalnym facetem?  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy 30-letnia dziewica ma szansę na związek z normalnym facetem?

    • Tak
    • Nie, wzbudza to za dużo wątpliwości co do niej
    • Tak, ale niekoniecznie z normalnym gościem
    • Nie, już jest za stara
    • Nie, za późno na naukę


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, FranciscoFranco napisał:

@Tomko Piszę to z perspektywy osoby, która co prawda jest odrobinę młodsza, ale znajduje się w podobnym stanie co autorka. Ot w życiu nie pykało i dopiero od niedawna zainteresowania tą sferą życia się pojawiło... Rynek w tym przypadku niszczy człowieka i ostatecznie zakończy się wycofaniem. A łudzenie się "na szczęście"... to nie działa.
Ona będzie musiała nadrabiać okres liceum itd. O ile z racji bycia kobietą, tak w tej kwestii może mieć większe wyrozumienie, tak sam dobrze wiesz, że już nikt w tym okresie w nauczyciela się nie chce bawić.
Ostatecznie moim zdaniem straci czas, energię oraz poczucie wartości, bo szybciutko to rynek zweryfikuje.

Poczucia wartości obecnie nie posiadam więc mi nie spadnie. Cóż,  nie mam nic do stracenia. Jeśli nic nie zrobię to na pewno nie zmienię obecnego stanu rzeczy, a tak przynajmniej coś przeżyję, nawet jeśli zaboli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, CornelCampbell napisał:

Dalej bracia! Kto da wincyj...?

8,57 PLN po raz pierwszy... bo mi zostało z reszty w sklepie i powoli robi się za dużo moniaków w portfelu :D 

39 minut temu, timida napisał:

To co mnie zszokowało to posiadanie przez kobietę 3-5 partnerów. Nie wyobrażam sobie czegoś podobnego.

Ja sobie nie wyobrażam seksownej 30tki z przebiegiem poniżej 5 typów, ten świat jest niewyobrażalnie niewyobrażalny :D 

Bajadłej czytałem gdzieś, że teraz moda wśród prostytutek - normalnie laska wypisuje się z agencji jak jej licznik dobija do 30 poziomu (zegar na dzieciaki cyka coraz głośniej), zakłada kieckę do kostek, 0 dekoltu, delikatne kolczyki, różaniec w torebce itp. zapisuje się kościelnego chórku, a w międzyczasie szybka rekonstrukcja błony i cyk, jakiegoś nawiedzonego doktorka który 3x w tygodniu popyla do kościółka łapie w obrączkę, a on w nieświadomce sponsoruje królewskie życie "tej jedynej na całe życie". Ona elegancko w konfesjonale kasuje "grzechy młodości" do zera i se żyją - przykładne małżeństwo, wzór dla pozostałych parafian heh Life is brutal, and full of zasadzkas sometimes kopas w dupas :D 

https://www.tourmedica.pl/kliniki/odtworzenie-blony-dziewiczej/

Edytowane przez Funeral
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo bycie dziewicą to zamało by powiedziedzieć czy taka kobieta ma szanse na normalny związek. Myślę że dużo jest mężczyzn którzy chceli by być tymi pierwszymi dla swojej kobiety  ale to co dla mnie było by na przykład ważne czy jest rodzinna, jakie ma wartości ktoś tu powiedział wykrztałcenie też ważne. Z wiekiem na pewno trudniej jest budować związki jak nie ma się doświadczenia. Charakter też jest niesamowicie ważny z wiekiem nabieramy nawyków które moga być odpychające dla drugiej osoby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, timida napisał:

Mogę wrzucić, ale dopiero późnym wieczorem bo jestem teraz w pracy no i bez ujawniania twarzy bo jednak wolę się nie odkrywać aż tak bardzo.

Mogę ewentualnie opisać siebie teraz troszkę:

- blond włosy, proste do ramion

- spore zielone oczy

- 170 cm wzrostu

-  ok 60 kg wagi 

- szczupła budowa ciała

- miseczka b

- jasna karnacja 

Uważam się za przeciętną z wyglądu.

 

Czekam do wieczora. Twarz sobie dowizualizuję ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Funeral napisał:

 

Ja sobie nie wyobrażam seksownej 30tki z przebiegiem poniżej 5 typów, ten świat jest niewyobrażalnie niewyobrażalny :D 

Bajadłej czytałem gdzieś, że teraz moda wśród prostytutek - normalnie laska wypisuje się z agencji jak jej licznik dobija do 30 poziomu (zegar na dzieciaki cyka coraz głośniej), zakłada kieckę do kostek, 0 dekoltu, delikatne kolczyki, różaniec w torebce itp. zapisuje się kościelnego chórku, a w międzyczasie szybka rekonstrukcja błony i cyk, jakiegoś nawiedzonego doktorka który 3x w tygodniu popyla do kościółka łapie w obrączkę, a on w nieświadomce sponsoruje królewskie życie "tej jedynej na całe życie". Ona elegancko w konfesjonale kasuje "grzechy młodości" do zera i se żyją - przykładne małżeństwo, wzór dla pozostałych parafian heh Life is brutal, and full of zasadzkas sometimes kopas w dupas :D 

https://www.tourmedica.pl/kliniki/odtworzenie-blony-dziewiczej/

Ale facet się nie zorientuje? Taka kobieta wie co i jak więc nie będzie zestresowana i onieśmielona niczym dziewica. Ciało nas zdradza. W obejściu też będzie inna, pozbawiona skromności i prowokacyjna. Czy to potencjalnego kandydata nie zastanowi? Nawet jeśli zaszyje sobie błonę to jeśli lubi np zabawy oralne to facet powinien zorientować się w jej umiejętnościach ...

Nie wierzę że on nie wie. Domyśla się ale wygodniej mu nie wiedzieć. Poza tym przeszłość zawsze może dopaść taką kobietę.

Edytowane przez timida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, timida napisał:

Taka kobieta wie co i jak więc nie będzie zestresowana i onieśmielona niczym dziewica. Ciało nas zdradza. W obejściu też będzie inna, pozbawiona skromności i prowokacyjna.

Niestety tak to nie wygląda. Jestem w średnim wieku i coś tam o kobietach wiem... Od 16 roku życia w zasadzie non-stop byłem w związkach i trochę kobiet w życiu miałem.

Schemat jest prosty: akcja - reakcja. Nawet najwytrwalsza cnotka niewydymka jak trafi na gościa, który będzie w stanie ją psychicznie zdominować i będzie dążył do zbliżenia może puścić się bez hamulców jak przysłowiowa suka w rui.

Biologii nie oszukasz a w takich sytuacjach zdrowy rozsądek schodzi na dalszy plan a skromność i nieśmiałość zamienia się w zwierzęcą chuć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Texudo said:

30-letnia dziewica oznacza małe potrzeby seksualne, także ten..

Jeśli się zwiąże ze starszym gościem 40, 50+ to może będą mieli podobny poziom libido. Myślę, że niewielu 20-30 latków szuka partnerki wśród 30-latek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tomko said:

Z taką kobietą trzeba się jak z jajkiem

Bardzo dobra analogia milordzie. Znakomita

 

Jak trzeba obchodzić się z jajkiem (np. w celu zrobienia jajecznicy):

1. Rozbić skorupkę

2. Jajo roztrzepać

3. Posolić, popieprzyć

4. Wrzucić na patelnie

 

Jak trzeba obchodzić się z dziewiczą Siostrą @timida:

1. Przebić błonkę

2. Tyłek siarczyście klapsami wytrzepać

3. We wszystkie otwory wypieprzyć

4. Wrzucić do friendzona albo LTR, powtarzać intensywnie punkty 2 i 3

Edytowane przez azagoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna kwestia na którą trzeba uważać. Jeśli jest się pierwszym, jaka jest szansa bycia ostatnim? Gdy w kobiecie obudzi się libido czy nie będzie chciała spróbować z innymi?

Przerobiłem to kiedyś z dwudziestokilkuletnią dziewicą. Jak już przełamałem jej nieśmiałość (bo libido było) to długo nie potrwało gdy poszła używać swojej kobiecości na innych.

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eleanor napisał:

@timida czy dotykasz swoje piersi, swoją myszkę, czy sprawia Ci to przyjemność? Czy się masturbujesz??

Żeby nie wdawać się w szczegóły odpowiem tak: aseksualna nie jestem. Na pewno dotyk mężczyzny w miejscach intymnych to byłaby silna stymulacja. Jeśli chodzi o mnie to te potrzeby nasiliły się u mnie w ostatnich latach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, timida napisał:

Ale facet się nie zorientuje?

Człowieku Diva zagra wszystko, ona latami udawała że ma 20 orgazmów na minutę to i w drugą stronę też sobie poradzi :D 

2 godziny temu, timida napisał:

Poza tym przeszłość zawsze może dopaść taką kobietę.

Normalnie jak laska się puszczała w Krk to jedzie do Gda i cyk, szanse dekonspiracji oscylują wokół zera. Poza tym frajer beciak neurochirurg poznany w kościółku, nie obraca się w towarzychu alfonsów, burdel mam i dziwkarzy - on to bardziej ziomeczek z dziewczynami z chórku kościelnego i fundacjami na rzecz ofiar wojen w Afryce :)

Jak ziomek zaczyna zadawać niewygodne pytania w stylu: skąd masz tyle hajsu, przecież niedawno skończyłaś studia i nie masz pracy? To loszka nawija frajerowi, że pracowała w UK, albo Holce na pomidorach. Kiedy zaczyna męczyć o jej historię w mediach społecznościowych to wjeżdża tekst, że miała chorego psychicznie stalkera i imba kręci się dalej :)

Tylko niewygodne pytania rzadko się zdarzają, bo ziomeczek któremu mamusia i Ojciec Mateusz od gówniaka tłukli do łba żeby wynosić kobietę na piedestał, myśli że Pana Boga za nogi złapał kiedy "dziewica" popuściła mu szpary :) 

malzenstwo-slub-dowcipy.jpg?w=562

3 godziny temu, Tomko napisał:

 Od 2tys zł? Ja pier... To prawie darmo.

Diva tyle ma z 1 wieczoru u polityka / celebryty i cyk, witamy Łucję dziewicę, która odkryła w sobie powołanie - już jej nie kręci gangbang z 12 murzynami, od dziś jest porządna, chce 3ójkę słodkich dzieci, domek z białym płotkiem i miłego męża z którym będzie mogła wieść wygodne życie Pani domu :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PrzemAss napisał:

Dla przykładu jeśli będzie głupią roszczeniową księżniczką to żaden mądry jej nie tknie obojętnie czy dziewicą jest czy nie

Zaraz, po co tak radykalnie od razu? Mądry tknie ją tylko po to, aby zaraz po tknięciu uciec, gdzie pieprz rośnie :)

 

A na serio to wszystko jest możliwe.  Nawet to, że trafi na 30-letniego prawiczka o podobnym podejściu i filozofii życia. 

 

Albo pojedzie na seks wakacje do ciepłych krajów, gdzie  pozna jakiegoś pana, dla którego zapach europejskiego paszportu przebije wszystkie jej fizyczne bądź psychiczne mankamenty. Takie małżeństwo nawet znam. On 35-letni prawniczek, ona 20-paroletnia doświadczona w te klocki. Są ze sobą na razie ponad rok.

21 godzin temu, timida napisał:

Powiedzmy, że nie spotkała tego z którym chciała by to zrobić, albo obawy ją ograniczały bądź silny system wartości, ewentualnie jakieś lekkie religijne wahania

Powiedzmy sobie szczerze, że jakiekolwiek wytłumaczenie jej późnego dziewictwa będzie zawsze tylko i wyłącznie racjonalizacją jej psychicznych zaburzeń. Chyba, że wychowała się w klasztorze albo na bezludnej wyspie. Wtedy tak, to ma sens. Przynajmniej jeśli chodzi o bezludną wyspę. Co do braku możliwości kopulowania w klasztorze nie mam już takiej pewności. 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.