Skocz do zawartości

30-letnia dziewica, a szansa na zdrowy związek


timida

30-letnia dziewica ma szansę na związek z normalnym facetem?  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy 30-letnia dziewica ma szansę na związek z normalnym facetem?

    • Tak
    • Nie, wzbudza to za dużo wątpliwości co do niej
    • Tak, ale niekoniecznie z normalnym gościem
    • Nie, już jest za stara
    • Nie, za późno na naukę


Rekomendowane odpowiedzi

Tego się już nie da czytać... Kręcimy się w kółko...

 

Jeszcze na początku tego wątku byłem optymistą, ale po przeczytaniu odpowiedzi @timidana rady i opinie braci i sióstr mam już pewność, że to nie ma prawa się udać... :)

 

Problem jest w mentalu osoby a lata i dziewictwo są pochodną. Nie ma dymu bez ognia.

 

Wycofuję zatem mój głos na tak w ankiecie oraz propozycję spotkania... ?

 

Tutaj potrzebny jest dobry terapeuta, sporo kasy na niego lub jakiś cud...

Edytowane przez Maniek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timida masz w sobie więcej pychy niż niejedna „szmata” z instagrama i to jest Twój największy problem. A to że nie widać tego na pierwszy rzut oka (jak u ww.) wcale nie oznacza, że tego nie ma. Cały Twój mindset i kompleksy na tym się opierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Drizzt napisał:

@timida masz w sobie więcej pychy niż niejedna „szmata” z instagrama i to jest Twój największy problem. A to że nie widać tego na pierwszy rzut oka (jak u ww.) wcale nie oznacza, że tego nie ma. Cały Twój mindset i kompleksy na tym się opierają.

Timida to jest jeden wielki mechanizm obronny. Jej ego nie dopuści nic do siebie, co mu rzekomo "zagraża".

Podobno żeby ludzkie ego się poddało chociaż trochę, i dopuściło do siebie odrobinę niewygodnej prawdy (która przecież nie będzie końcem świata) czasem potrzeba kataklizmu w życiu. Pytanie jak duży ten kataklizm musi być, skoro ta osoba spierdoliła sobie już taki kawałek życia, a nadal prze w zaparte, żeby spierdolić sobie być może.. całe życie. Przez co? Przez własne EMOCJE (!). Niesamowite to jest, gdy się ogląda coś takiego z punktu widzenia obserwatora. 
Śmieszne i tragiczne. Groteskowe.

@timida, zajmuję się psychiką już bardzo długo. Jeżeli chcesz, daj mi tutaj znać czy chcesz żebym Ci podesłał na pw wiedzę, która może na zawsze zmienić Twoje życie, i niesamowicie Ci pomoże, jeżeli zdecydujesz się ją zastosować w życiu. Jeżeli nie chcesz - rozumiem, ale w takim razie nie powinnaś narzekać, że coś Ci się w Twoim życiu nie podoba. Daj znać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kobiet które z racji dziewictwa uważają, że są porządniejsze niż kobiety z partnerami na koncie. To jest życie i tyle. Nawet jak pisałam dosadnie to miałam dobre intencje co do autorki ale teraz już czuć problemową osobowość. Dla mnie logika tego myślenia jest dosyć śmieszna. Te łatwe kobiety są złe ale chcę osiągnąć to co te moim zdaniem łatwe kobiety. Takie pierdolety jednym słowem. Jest wielu mężczyzn zakompleksionych na tyle by wyliczać kobiecie co do joty partnerów ale jak widać wśród kobiet też występuje to. Moja droga już przestań się porównywać z nimi. To jest tkwienie w miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timida

Przy takich uwarunkowaniach uważaj by nie wynieść na piedestał pierwszego partnera fizycznego bo zrobisz sobie krzywdę. 
Seksualność jak widzisz budzi spore emocje i tak po prostu jest. 
Warto być przede wszystkim świadomym swoich intencji i potrzeb, tych prawdziwych. 
Z mojego doświadczenia im bardziej się pragnie znaleźć idealny układ tym częściej ładujemy się w pokrzywy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Właśnie jak dla mnie, to jest to samo, co w przypadku osób, które na siłę chcą być fajne, głośne, fifarafa. Problem ten sam, inny mechanizm obronny. To jest dziwne, bo z jednej strony czujesz się chujowo, niska samoocena, a z drugiej masz się za kogoś wyjątkowego. Patrzysz na innych jak na gorszych i tłumaczysz sobie, że są pojebani, a to Ty tak naprawdę jesteś tym lepszym. I co się dzieje potem? Utwierdzasz się w tym, żeby być tym ułomem dalej i nic z tym nie robić, aby przypadkiem nie stać się jak inni, ci gorsi. Blokada gotowa.

 

A potem mówisz, że jesteś takim introwertykiem itd. gdy tak naprawdę jesteś zakompleksieńcem mającym innych za gówno. Wydaje mi się, że to pycha, która dopada często właśnie tych cichych, nieśmiałych, którzy w życiu by o tym nie pomyśleli, że mogą mieć odchył w tą stronę. Gdy zauważyłem to kiedyś u siebie, to na początku się wkurwiłem, że to przecież niemożliwe :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże. ?

 

Wiesz, @timida, tak jest najłatwiej. Bu-hu, wszyscy faceci to prymitywne zakłamańce, które myślą ch*jem i interesuje ich tylko twój biust i zaliczenie. Bu-hu, wszystkie baby to szmaty, które skaczą z kutasa na kutasa, przeliczając jednocześnie kasę. I oczywiście JA TAKI/A WYJATKOWY/A, cały/a na biało, jedyny myślący, światły, wrażliwy człowiek z zasadami w tym prymitywnym zwierzyńcu.

 

Ludzie są różni. Chcą mniej więcej tego samego, ale w różny sposób i w różny sposób tego szukają. Czasem w sposób, który będzie zbieżny z twoim, czasem w sposób, który zrobi ci krzywdę. Mówi się trudno i jedzie się dalej. Jak będziesz od razu podchodziła do każdego chłopa jak do prymitywnego goryla myślącego fiutem, to skończysz dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończą faceci, którzy poślubiają swoją rękę, bo prawdziwej kobiety boją się dotknąć, bo wszystkie kobiety to zakłamane kurwy, które chcą tylko kasy i bombelka, i ojej, aż strach, po co próbować, przecież zaraz ich laska rzuci dla chada.

 

Weź walnij parę razy głową w ścianę, to może do zakutej pały dotrze, że skoro ty jesteś taka "wyjątkowa" wśród tych wszystkich "szmat", to może wśród tych wszystkich "prymitywów i dziwkarzy" jest też taki sam "wyjątkowy". Któremu nie dasz szansy, bo przecież faceci to tacy i owacy, i hej, po co próbować. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie troche :)

 

Kazdy z was zapomina o jednem istotnym czynniku. CZAS 

 

Przyszla dziewczyna na forum pare dni temu. Napisala, ze ma delikatny problem i pare zapytan. 
Dostala feedback i sporo odpowiedzi.

 

No ale chyba nie oczekujecie, ze w 2 dni ktos sobie przemebluje glowe i wprowadzi nowe wzorce???

 

To praca na miesiace conajmniej.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

Będziesz mieć większe powodzenie jak już się zaczniesz bzykać i otworzysz na kuszenie ciałem, zamiast narzekać co lubią faceci zaczniesz grać w tę grę i obyś czerpała z tego jak najwięcej przyjemności.

Na pewno w tą grę nie zagram ...

18 minut temu, Sundance Kid napisał:

wszyscy faceci to prymitywne zakłamańce, które myślą ch*jem i interesuje ich tylko twój biust i zaliczenie. Bu-hu, wszystkie baby to szmaty, które skaczą z kutasa na kutasa, przeliczając jednocześnie kasę. I oczywiście JA TAKI/A WYJATKOWY/A, cały/a na biało, jedyny myślący, światły, wrażliwy człowiek z zasadami w tym prymitywnym zwierzyńcu.

 

Nigdy nie napisałam, że jestem bądź uważam się za wyjątkową. Nie wiem skąd i po co na siłę mi to wmawiacie ? Jeśli już to może jestem INNA skoro koniecznie musicie przypisać mi jakąś cechę. Z niektórych postów wnioskuję, że już mnie ZNACIE sugerując się jedynie wpisami jakie tu pozostawiam... bądź zdjęciem ? pierwszym lepszym jakie wstawiłam. 

 

Nigdy nie pisałam o kobietach w ramach ogółu. Jeśli już to nawiązywałam do konkretnego zbioru.

Mam sporo koleżanek, nie-dziewic w związkach lub nie, i wcale nie uważam je za kobiety bez zasad. Różnie im się w życiu poukładało, ale są porządne. W drugą stronę już gorzej co to forum mi udowadnia krytyką co do mojej osoby, złośliwymi bądź prześmiewczymi komentarzami ?

 

Grupa męska w którą celuję - ewidentnie - stanowi mniejszy % niż ci, którzy korzystają z uciech i ułatwień jakie zafundowały im same kobiety dążąc do równouprawnienia.

Jestem przekonana, że wiele kobiet postępuje wbrew własnym ideom i  zasadom bo TAKIE nastały czasy.

Dla "pewnych grup kobiet" jak i większości mężczyzn to tylko udogodnienia więc korzystają bez granic.

 

Będę na pewno obserwować z kim mam do czynienia podczas ewentualnych spotkań. Mam tak małe % szanse na trafienie na odpowiedniego dla mnie partnera, że z całą pewnością czeka mnie spora przeprawa, ale nie mam nic do stracenia.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, timida napisał:

ale nie mam nic do stracenia.

Oprócz ułożenia sobie życia z fajnym facetem i posiadania dzieci to faktycznie nic. 
 

31 minut temu, timida napisał:

bądź zdjęciem ? pierwszym lepszym jakie wstawiłam

Prezentując się szerokiej liczbie ludzi człowiek zawsze podświadomie wybiera najlepsze w swoim mniemaniu zdjęcie bo chce wypaść najlepiej. Tyle z pierwszego lepszego z brzegu zdjęcia :)
 

Jakie cechy ma mieć twój wymarzony partner? Co od niego wymagasz? Konkretnie w kategoriach:
1. Związek

2. Typ pracy

3. Seks

4. Wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, timida said:

No może tu rzeczywiście przesadziłam, ale nikt mi nie wmówi że naturalnie wyeksponowane kobiece walory nie mają wyższego znaczenia. Na pewno jakby dziewczyna miała zajebisty charakter, ale była bez tyłka i biustu to byście z góry jej podziękowali (w większości).

Zdziwiłabyś się jakie poczwary miewają facetów i to niezłych.

Obejrzyj się dookoła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, timida napisał:

Będę na pewno obserwować z kim mam do czynienia podczas ewentualnych spotkań. Mam tak małe % szanse na trafienie na odpowiedniego dla mnie partnera, że z całą pewnością czeka mnie spora przeprawa, ale nie mam nic do stracenia.

Ksiądz ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vortex of Destruction napisał:

Ksiądz ?

Może ... Np. Tymoteusz Sz ?

17 godzin temu, Maniek napisał:

mam już pewność, że to nie ma prawa się udać... :)

 

Wycofuję zatem mój głos na tak w ankiecie oraz propozycję spotkania... ?

 

Tutaj potrzebny jest dobry terapeuta, sporo kasy na niego lub jakiś cud...

Jesteś jasnowidzem? Mam nadzieję, że jednak nie ...

 

Spotkanie? Raczej nie ze mną ;)

Głos możesz wycofać. Masz do tego prawo. Tylko że, abstrahując od mojej sytuacji, jest to pytanie ogólne, ale rozumiem że nie widzisz już szans wcale, niezależnie od danej historii...

 

Myślę że najlepszymi terapeutami będziecie Wy - mężczyźni (nie mylić z tymi z forum). Spotkania z płcią przeciwną mogą okazać się niezłą terapią szokową. Na pewno wyniosę z tego jakąś naukę. Czy coś więcej?  Będzie ciężko biorąc pod uwagę wysoką deprawację w dzisiejszych czasach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timida napisał:

Myślę że najlepszymi terapeutami będziecie Wy - mężczyźni (nie mylić z tymi z forum). Spotkania z płcią przeciwną mogą okazać się niezłą terapią szokową. Na pewno wyniosę z tego jakąś naukę. Czy coś więcej?  Będzie ciężko biorąc pod uwagę wysoką deprawację w dzisiejszych czasach. 

Dogadaj się z @deomi, ona też ma chłopaków na forum za jakiś podgatunek. No ale skoro tak, to nie widzę większego sensu udzielać tu jakichkolwiek rad. Tylko szkoda, że będziesz tu co chwilę wracać jak @Saori z pytaniami czy dobrze postawiłaś stopę albo co facet miał na myśli jak zamówił ciemne piwo zamiast jasnego.

 

Terapia szokowa jest najlepsza. Tylko miej ze sobą zawsze kondomy, szczególnie na pierwszej randce. Powodzenia - będzie ci potrzebne z młodszą i ekstrawertyczną konkurencją! 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, timida napisał:

Myślę że najlepszymi terapeutami będziecie Wy - mężczyźni (nie mylić z tymi z forum)

Hahahaha. Sorrry, ja "muszę" to czytać. Ale to cena za czytanie sensownych treści gdzie indziej. Trudno. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

Dogadaj się z @deomi, ona też ma chłopaków na forum za jakiś podgatunek. 

 

Terapia szokowa jest najlepsza. Tylko miej ze sobą zawsze kondomy, szczególnie na pierwszej randce. Powodzenia - będzie ci potrzebne z młodszą i ekstrawertyczną konkurencją! 

Rzeczywiście niefajnie zabrzmiało aczkolwiek nie to miałam na myśli. Nie wyobrażam sobie spotkania z kimś z forum po tym jak się tu uzewnętrzniłam. Miało być ogólnikowo ale w końcu napisałam więcej niż zamierzałam. Stąd ta uwaga. 

 

Kondomy mi się nie przydadzą, a co do konkurencji to tym lepiej. Wykruszą się niepożądani "kandydaci". Może jeszcze coś dla mnie zostanie zgodnego z moimi preferencjami :)

 

@Maniek żeby nie było że gardzę zaproszeniem czy coś ... Żadnego zaproszenia na spotkanie do mnie akurat nie wystosowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timida Widzisz tylko to co chcesz widzieć, a daleko nie patrzysz. 

Bliskość, obecność tej drugiej osoby, uśmiech, błysk w oku, zapach, ciepło- przecież to czyni to wszystkim piękne. Sam sex jest dopełnieniem i też jest piękny. 

Czemu masz taki skrzywiony pogląd na relacje damsko męskie i wszystko co z tym związane ubierasz w negatywne słowa i uczucia?

Nie lubisz siebie, nie akceptujesz. Wstawienie zdjęcia tutaj jest tego przykładem, szukasz akceptacji i potwierdzenia, że z Tobą jest wszystko ok. 

Jest ok, tylko sama sobie tyle lat wmawiałaś, że jest inaczej. Nie krzywdź siebie więcej i daj sobie szansę. 

Zaufaj temu pięknu jakim jest miłość. To proste, przestań się bać. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lalka napisał:

Bliskość, obecność tej drugiej osoby, uśmiech, błysk w oku, zapach, ciepło- przecież to czyni to wszystkim piękne. Sam sex jest dopełnieniem i też jest piękny. 

@timida nie słuchaj @Lalka ona bredzi, bo hormony jej szaleją??????

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleanor Ty stara wysysaczko mężczyzn! Co ty się znasz :P. Kwiatki, motyle w brzuchu, bączki o zapachu mango... Te penisy biegające po łące i skromne cipki, które zerkają zza babcinych majteczek! Ci porządni mężczyźni jak te perły schowane na dnie oceanu... W tym strasznym i brutalnym świecie, gdzie każdy patrzy tylko na cycki i dupy... Ehhhh co ja gadam! Lubię cycki i dupy!

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lalka said:

Bliskość, obecność tej drugiej osoby, uśmiech, błysk w oku, zapach, ciepło- przecież to czyni to wszystkim piękne. Sam sex jest dopełnieniem i też jest piękny. 

 

1 hour ago, Lalka said:

Zaufaj temu pięknu jakim jest miłość

A ty w ciazy czy co? ?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.