Skocz do zawartości

Androgeniczny biograf


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Nie wiem czy wiecie ale dziś 16/10/2019 oficjalnie zostałem mianowany biografem jaśnie wielmożnej panienki @Androgeniczna!

 

18 godzin temu, Cortazar napisał:

@Androgeniczna Uczyń mi ten zaszczyt i pozwól mi zostać twoim oficjalnym biografem. Świat musi poznać ten przypadek.

Prosze bardzo 

 

 

Jestem naprawdę ukontentowany i niezmiernie szczęśliwy, że kopnoł mnie taki zaszczyt. No chyba ponbucka za nogi zem złopoł.

 

Niemniej jednak funkcja jest dość odpowiedzialna i powiedziałbym wrażliwa. Upraszam się w związku z powyższym o wszelkiego rodzaju porady i wskazówki. Idealne życie należy idealnie przedstawić gawiedzi.

 

Z góry dziękuję i zapraszam do poważnej dysputy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth Musiałbyś zejść na drogę ćpania i ciemności, żeby to ogarnąć i zrozumieć... Tego trzeźwy umysł nie zrozumie. Poza tym już się na forum ktoś w @deomi podkochuje i nie dałby ci tego zaszczytu. :D 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CortazarMam pomysł tytułu: "Znowu w życiu mi wyszło. Androgeniczna - studium przypadku. Osobowość narcystyczna kury czy coś więcej".

Przedmowę/wstęp proponowałbym, aby napisała sama zainteresowana, gdzie poza swoim idealnym życiem oraz chłopakiem, skupi się na niemęskich przykurczach o wzroście 179.99cm i mniejszym;)

 

Mam nadzieję, że mój wpis wniesie choćby minimalny wkład w Twoje wiekopomne dzieło oraz jakżę poważną dysputę w tym temacie:P

 

PS: chociaż moment, jakby ona napisała przedmowę do swojej biografii, to na samą biografię Twego autorstwa zabrakłoby miejsca...

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krugerrand napisał:

skupi się na niemęskich przykurczach o wzroście 179.99cm i mniejszym

To jest, obawiam się, najmniejszy (nomen omen) problem :D

Niechaj mi, ktokolwiek może, wybaczy podłości dzisiejsze. Sam sobie wybaczam. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Tomko said:

@azagoth Musiałbyś zejść na drogę ćpania i ciemności, żeby to ogarnąć i zrozumieć... Tego trzeźwy umysł nie zrozumie. Poza tym już się na forum ktoś w @deomi podkochuje i nie dałby ci tego zaszczytu. :D 

Może się podkochiwać. @deomi skrycie kocha tylko mnie i innego nie będzie. O!

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ancalagon napisał:

Proponuję zacząć od klasycznego:

 

Urodziła się... bo nie miała innego 

@Ancalagon Ja proponuje inaczej, a mianowicie:

 

       Przyszła na świat pewnego lipcowego poranka, kiedy słońce powoli choć nieubłaganie zaczynało wznosić się nad widnokręgiem, oświetlając twarz jej rodzicielki Karyny, oraz przystojnego Juana Antonio, trzymającego ją za ręke w trakcie tego wiekopomnego wydarzenia przyjścia na świat nowej istoty ludzkiej. 

     Juan Antonio z rosnącą satysfakcją obserwował ten cud narodzin. Nigdy nie przyszło by mu do głowy ,że zwykły wyjazd do Władysławowa zamiast na plaże jego słonecznej ojczyzny Hiszpanii może tak odmienić jego życie. To widocznie musiała być ingerencja sił niebieskich, swoisty dar od Wszechmogącego, iż on młody przystojny miliarder odnalazł miłość swojego życia w teoretycznie zapadłej dziurze gdzieś na wschodnich rubieżach Europy.

    Z zadumy wytrącił go krzyk nowonarodzonego dziecka.

- Mamy córeczkę! - wykrzyknął rozradowany Juan Antonio.Jak ją nazwiemy kochanie?

- Dajmy jej imię @Androgeniczna- rzekła wyczerpana trudem porodu Karyna, po czym usnęła w ramionach ukochanego, w czasie gdy ich prywatny lekarz i pielęgniarki zajęci byli myciem, karmieniem i pielęgnowaniem ich nowonarodzonej córki.

 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

To była wersja demo nie chciałem się rozpisywać wkońcu to ma być dzieło brata @Cortazar. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz @Androgeniczna jak to idealne życie się zaczęło? Szczegóły proszę. Muszę jakoś zacząć tego bestselera.

 

11 godzin temu, Still napisał:

Nobla masz w kieszeni.

Obym nie dostał jobla. :D

 

11 godzin temu, Tomko napisał:

Musiałbyś zejść na drogę ćpania i ciemności, żeby to ogarnąć i zrozumieć...

Dobrze, że mój obiekt jest idealny, szczęściarz ze mnie.

 

11 godzin temu, Azizi napisał:

Szykuję potężną dawkę lodów bakaliowych na premierę

Tylko żeby były idealnie zmrożone.

 

11 godzin temu, Krugerrand napisał:

Mam pomysł tytułu: "Znowu w życiu mi wyszło. Androgeniczna - studium przypadku. Osobowość narcystyczna kury czy coś więcej".

Muszę to skonsultować ale brzmi obiecująco.

 

11 godzin temu, Mattmi napisał:

Autoryzacja i związane z nią poprawki mogą Cię wykończyć ?

Myślę, że będzie warto. Świat musi się dowiedzieć jak wygląda prawdziwe życie.

 

11 godzin temu, Imbryk napisał:

To nie będzie zmarnowana atencja.

To będzie idealna atencja.

 

10 godzin temu, Ancalagon napisał:

Proponuję zacząć od klasycznego:

 

Urodziła się... bo nie miała innego wyjścia.

To nie jest idealny początek. Jak śmiesz! :D

 

9 godzin temu, mac napisał:

Pamiętajcie mizogini, że z kobiet nie można żartować.

To będzie raczej dramat a nie komedia.

 

@deomi Tutaj atencje może mieć tylko jedna kobieta, która jest idealna. Sorry ale nie łapiesz się... :P

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jajka ogolone ( @azagoth pamiętaj o tym zanim się weźmiesz za pisanie biografii deomi, to bardzo ważne ale nie pytaj dlaczego :P) kawusia zaparzona więc można zaczynać.

 

Tytuł roboczy: 'Androgeniczna - idealne życie wśród wysokich znajomych'

 

(Tutaj się jeszcze waham czy aby 'wysocy' nie napisać z wielkiej litery żeby nie było niejasności.)

Jak macie pomysły to dawajcie, zawsze jeszcze można zmienić.

 

Wstęp, przedmowę, podziękowania i dedykację zostawię na później. Może zgłosi się ktoś sławny i też będzie chciał podziękować.

 

 

Rozdział 1

 

(Z pierwszym zdaniem miałem mały problem, myślałem nad czymś w stylu 'Dawno, dawno temu, za siedmioma górami itp' albo 'Nadejszła wiekłopomna chwila' ale stwierdziłem, że to będzie zbyt miałkie).

 

The beginning czyli jak to wszystko się zaczęło.

 

Idealne życie idealnej istoty musi mieć swój idealny początek. Pojawienie się Androgenicznej na tym świecie zwiastowało wiele niesamowitych wydarzeń i cudów, słynni prorocy opisywali jej nadejście na wieki wcześniej a gwiazda betlejemska prowadziła trzech szejków do miejsca jej narodzin żeby mogli ofiarować jej swoje szyby i okna. Na wieści o jej nadejściu zabłąkany meteor postanowił zniszczyć wszystkie dinozaury, małpa postanowiła wyewoluować w człowieka, Żydzi postanowili zająć się rolnictwem a bracia Wachowscy nakręcić 'Matrixa'. 

 

Narodziny były idealne. Nastąpiła koniunkcja wszystkich planet w układzie słonecznym włącznie z planetą Nibiru i pasem meteorów. W koniunkcji ułożyły się wszystkie gwiazdy, białe karły (chociaż nie, białe karły nie, fuj) oraz czarne dziury. Co więcej w koniunkcji ułożyły się wszystkie galaktyki a nawet gromady galaktyk i ludzie w kolejce do kasy w biedronce. Na dodatek nastąpiło jednoczesne zaćmienie księżyca i słońca a w głowie polityków PiS zakiełkował pomysł o 500+.

Ach, cóż to było za spektakularne wydarzenie.

Na niebie pojawiła się ogromna tęcza a na jej końcu w blasku reflektorów, fleszy i świeczek zapachowych, przy aplauzie, wiwatach i brawach prostaczków (chociaż nie, prostaczków nie, fuj) monarchów, celebrytów, iluminatów i reptylian pojawiła się ona... @Androgeniczna.

 

Wszystkie państwa na całym świecie, tym świecie ogłosiły trzydniowe święto (niektóre nawet dwudniowe ale to niepotwierdzone informacje). Nawet malutka wyspa Piktu Piktu (chociaż nie bo malutka a powinna być wysoka, fuj). Ludzie wychodzili na ulice żeby świętować, cieszyć się i radować. Odnotowano wiele przypadków uzdrowień, Marek Aureliusz postanowił, że zacznie rozmyślać, mediamarkt zrobiła wielką wyprz a brzoza koła Smoleńska postanowiła, że jednak nie urośnie (ale później zmieniła zdanie bo chciała być jednak wysoka).

 

Szczęścia i miłości było co niemiara. Wszyscy uroczyście postanowili się zmienić na lepsze. Mieszko I stwierdził, że czas skończyć wierzyć w bałwany i wreszcie się ochrzcić jak należy i powiedział: Słuchajcie Polacy, nabudujmy sobie kościołów, żeby każdy miał blisko bo autostrady to i tak nam unia wybuduje a euro se sami zorganizujemy jak się nie da awansować. No i tak też się stało. Obama postanowił nie bombardować innych krajów za co dostał nagrodę Nobla po czym zmienił zdanie. Lech Wałęsa postanowił rozpocząć strajk w stoczni a Hitler postanowił nie atakować Polski (zmienił jednak zdanie bo był niski, fuj). Kolumb postanowił odkryć Amerykę a Skłodowska-Curie postanowiła odkryć polon i rad. Wielka Inkwizycja postanowiła zniszczyć wszystkie swoje machiny tortur, Krzysztof Adamek postanowił zmienić kategorię wagową a Saori postanowiła, że jednak zadzwoni pierwsza (ale jeszcze to przemyśli).

 

Jakże lepsze od tej pory stało się życie w kosmosie... :)

 

c.d.n.

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.