Skocz do zawartości

Skad kobieta wie, ze sie facetowi podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Niespodziewanie wrocilam na rynek matrymonialny wczesniej niz planowalam. Dla tych co pamietaja moj pierwszy watek, wyprowadzilam sie, chociaz nie rozstalismy sie ostatecznie. Niestety musialam w pracy nowy adres z powodu sluzbowej podrozy i wyjasnic szefowi dlaczego akurat teraz potrzebuje dwa tygodnie pilnego urlopu. Niestety szef i nasza sekretarka to plotkarze i w dwa dni sie roznioslo, ze jestem wolna. Nie chce mi sie w pracy tlumaczyc, ze to narazie tymczasowo i nic nie jest pewne. A w facetow w biurze wstapil diabel. Sama czuje sie aktualnie wysoce nieatrakcyjnie i nie uwazam, ze moglabym sie komukolwiek podobac. 

 

Ale opisze tu kilka sytuacji i moze bracia ocenia i pomoga zanim wdepne w kolejne g.... Wiadomo, w pracy sie nie romansuje. 

 

Sytuacja 1.

 

Przychodze do pracy pierwszy raz w rozpuszczonych wlosach. Po drodze zgubilam gumke, zwykle mam wlosy zwiazane w konski ogon albo ok. Kolega wypalil

 

"Oooooooo nowy styl, jak pieknie dzis wygladasz!!". Slyszalo cale biuro. Wczesniej mi sie takie komplementy nie zdarzaly. Nie uwazam rowniez, ze jestem az tak atracyjna, zeby podobac sie facetom 10 lat mlodszym. 

 

Sytuacja 2. 

 

Mam kolege, z ktorym kiedys juz pracowalam, potem ja zmienilam prace, potem on i po paru latach znow wyladowalismy w tym samym miejscu. Po tym jak odeszlam z pierwszego miejsca, gdzie pracowalismy razem, dodalam go na fejsbuczku. Unikam tego ale wtedy myslalam, ze fajnie bedzie utrzymywac kontakt bo lubimy ta sama muzyke, widujemy sie na roznych koncertach i warto utrzymac kontakt. Na przyklad kilka razy jezdzilismy razem z moim facetem i nim na festiwale. 

 

Wracajac do tematu. Ostatnio spotkalismy sie na koncercie i tak sobie gadamy, okazuje sie, ze kolega ze szczegolami pamieta co i kiedy wrzucilam na fejsa i jakie tam eventy sobie zaplanowalam bo wlasciwie do tego mi ten facebook sluzy. Ja nie pamietam co dzisiaj na sniadanie jadlam a on pamieta co wrzucilam miesiac temu na fesja i rowniez pamieta, co powiedzialam na jakis temat rok temu. 

 

Sytuacja 3.

 

Tu mam jasnosc, chce mnie przeleciec. Jeden w naszych dostawcow, ktory prowadzi szkolenia z PLM ma prywatny numer mojej komorki. Dlaczego? Kiedys podalam do certyfikatu, nie wiem czy musialam w sumie. No ale ma. 

 

Napisal do mnie o 2 w nocy !!!!! z hotelu, wyslal zdjecie jak lezy w lozku, pod kocem na szczescie, z kieliszkiem wina. Niedlugo bedzie robil szkolenie dwudniowe i napisal, ze wynajmie hotel w poblizu i bedziemy mogli powiczyc "change management deep style". Mam w planie go zglosic, chociaz nie wiem czy to sie kwalifikuje. 

 

Ogolnie nie jestem dobra w te klocki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Mało subtelny gość, ale gdzie chcesz to zgłaszać? To na razie propozycja, którą jasno i stanowczo powinnaś odrzucić.

No nie, nie sklada sie takich porpozycji pracownikom klienta na prywatne komorki. A moze sie sklada tylko ja taka niezyciowa jestem. Propozycje stanowczo odrzucilam.

 

5 minutes ago, Ace of Spades said:

A no stąd, ze facet (kurłła! jak ja uwielbiam to słowo - FACET) jak wiadomo to świnia i jak kobieta mu się podoba to na jej widok głośno chrumka, ślina cieknie mu z ryja i ogon mu się prostuje!

Nie twierdze, ze faceci to swinie. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, intestine_baalism napisał:

Nawet jak napisze, ze nie mysle, to i tak mi nie uwierzysz, prawda?

No to może od początku!

Po 1. primo to ja tak napisałem dla jaj - no wiesz żeby było wesoło wkoło.

Po 2. primo nigdzie nie na pisałem, że Ty twierdzisz, ze faceci (kurłła! jak ja uwielbiam to słowo - FACET) to świnie.

A po 3. primo to jest takie powiedzenie - "nie wierz nigdy kobiecie" i tego się trzymajmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu schemat bije po oczach, że można oślepnąć. Stara gałąź jeszcze trzyma bo dawała emocje, zaczyna sie testowanie starych gałęzi które kiedyś wrzuciła do worka "przyjaciel".

Zapewne hotel zaliczy wróci do dawnego przyjaciela i wyzna mu że to jest to na co całe życie czekała, magiczne połączenie dusz :D 

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, słowo pisane jest dla mnie ciężkie. 

Podaj autorko historię swojego związku. (w wolnej chwili przejrzę Twoje wątki).
Może dzięki temu ocenimy wraz z Tobą, czy Ty chcesz wracać?na rynek matrymonialny. Czy pozamykałaś sprawy z poprzednim/obecnym związkiem?

1. jest to normalne (znaczy powszechne), że ludzie mają pożywkę emocjonalną z tzw.obyczajowych spraw, więc teksty kolegów mogą nie być formą podrywu, lecz przejawem konsumpcji emocjonalnej :)
2. a o reszcie potem, gdy ocenimy co z poprzednią relacją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że niepotrzebnie to wyolbrzymiasz. Mężczyźni mają większy popęd od kobiet o 150% w wyniku czego są bardziej skłonni do upatrywania sobie tej atrakcyjnie wyglądającej pani. Chyba siłą cie nie zaciągają tam gdzie nie chcesz, wiec problemu niema. 

 

Nic a nic nie rozumiem twojego tematu, jakiej odpowiedzi się spodziewasz? Trudno wniknąć w twój umysł i w to co myślisz, nie jest to takie łatwe nie znając całej sytuacji. No chyba że szklana kula i te sprawy. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, intestine_baalism napisał:

Niestety szef i nasza sekretarka to plotkarze i w dwa dni sie roznioslo, ze jestem wolna.

Psy wyczuły krew, zraniona osamotniona łania na rewirze, kto pierwszy zatopi "kły" w jej ciepłej "nóżce" ten lepszy ;) 

54 minuty temu, intestine_baalism napisał:

moze bracia ocenia i pomoga zanim wdepne w kolejne g.... Wiadomo, w pracy sie nie romansuje

Czyli już wiesz, czego nie powinnaś robić ale i tak planujesz to zrobić - what the hell?!

56 minut temu, intestine_baalism napisał:

Napisal do mnie o 2 w nocy !!!!! z hotelu, wyslal zdjecie jak lezy w lozku, pod kocem na szczescie, z kieliszkiem wina. Niedlugo bedzie robil szkolenie dwudniowe i napisal, ze wynajmie hotel w poblizu i bedziemy mogli powiczyc "change management deep style".

Gdzie się pracuje tam się chujem nie wojuje, kiedyś życie go nauczy mądrości której na obecną chwilę chyba nie ma za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z własnej autopsji mogę napisać, że przede wszystkim po spojrzeniu można to poznać. Czy facet często patrzy się na kobietę np. częściej niż innych rozmówców w gronie znajomych i czy jest wzrok jest zwyczajny, czy ma takie jakby "maślane spojrzenie", nie wiem zreszta jak to określić, ale chyba każdy wie o jakie chodzi.

A drugim sygnałem jest jeśli oprócz maślanego spojrzenia często zagaduje do kobiety, nawet bez konkretnego powodu, tylko często do niej podchodzi, zwraca się,czasem szuka kontaktu fizycznego jak np. dotkniecie jej ramienia, takiego pozornie niewinnego.

Generalnie da się to wyczuć i przeważnie intuicja mnie tu nie myliła i taki facet prędzej czy później poprosił mnie o numer, czy chciał się umówić.

Co innego, kiedy facet chętnie rozmawia z kobietą, ale brakuje tego "maślanego spojrzenia, tylko gada z nia jak z koleżanką, patrzy się mniej więcej jak na drugiego faceta, czyli np. , tylko tak zupełnie zwyczajnie, że nie czuć tej chemii w powietrzu- wtedy zazwyczaj traktuje ją jak koleżankę.

A co do tych sytuacji, które opisała @intestine_baalism, to mogą, ale nie muszą świadczyć o większym zainteresowaniu. Często, kiedy ktoś sie nam podoba, filtrujemy  wszystkie sygnały, nawet mało znaczące, że my jemu pewnie też. A to często mylące. Bo w pierwszej sytuacji komplement można powiedzieć nawet pani pani w starszym wieku pracującej w księgowości, typu " ładnie pani dzisiaj wygląda pani Halinko, nowa fryzura?". Z kolei w drugiej opisanej sytuacji fb śledzi wiele osób, wręcz nałogowo. Więc jeśli w obu przypadkach nie było więcej oznaków zainteresowania moim zdaniem nic konkretnego nie znaczyły.

Tak jak pisałam ważne czy facet patrzy się maślanym wzrokiem, czy zagaduje. 

Ewentualnie jeśli jest nieśmiały, to przynajmniej często się patrzy, chocby ukradkiem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety powinny się przede wszystkim nauczyć kulturalnie i stanowczo odmawiać jeśli chcą, żeby mężczyzna robił pierwszy krok. 
Moim zdaniem dwie pierwsze sytuacje niekoniecznie świadczą o zainteresowaniu. Za mało danych. W przypadku trzeciego gościa powinnaś go szorstko zbyć odmowną wiadomością. Może był mocno pijany a jak wytrzeźwieje to będzie bił się w pierś. Jak się będzie naprzykrzał mimo wyraźnej odmowy to wtedy zgłaszaj.

Co do oznak zainteresowania to te oczywiste: kontakt wzrokowy, taksujące spojrzenie, głębszy głos, głośniejsza mowa, wypięta klata, szukanie kontaktu fizycznego i rozmowy, uśmiech. 
Ja bym się nie przejmował zbytnio atencją. Jak kobieco się ubierzesz, wypachnisz, pięknie uśmiechniesz, będziesz się kobieco poruszać i mówić z sensem to grono mężczyzn nie pozostawi ci cienia wątpliwości czy są zainteresowani. Pytanie czy ty chcesz tego zainteresowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/17/2019 at 10:29 PM, MMorda said:

Etapy życia kobiety pierw emocje a teraz stabilne gniazdo :D Ale ja jestem inna niż wszystkie.

Stabilne gniazdo uwilam sobie sama, naprawde. 

 

On 10/17/2019 at 10:47 PM, MMorda said:

Tu schemat bije po oczach, że można oślepnąć. Stara gałąź jeszcze trzyma bo dawała emocje, zaczyna sie testowanie starych gałęzi które kiedyś wrzuciła do worka "przyjaciel".

Zapewne hotel zaliczy wróci do dawnego przyjaciela i wyzna mu że to jest to na co całe życie czekała, magiczne połączenie dusz :D 

 

 

Boze, co wy macie z tymi schematami. Nie pojde do lozka z dostawca uslug IT, no chyba to jasne jest. Nikogo nie wrzucilam do worka "przyjaciel" (rozumiem, ze chodzi Ci o friendzone) - nawet jesli to raczej nie swiadomie. Zadnego magicznego polczenia dusza nie ma.

On 10/17/2019 at 10:31 PM, Ace of Spades said:

No to może od początku!

Po 1. primo to ja tak napisałem dla jaj - no wiesz żeby było wesoło wkoło.

Po 2. primo nigdzie nie na pisałem, że Ty twierdzisz, ze faceci (kurłła! jak ja uwielbiam to słowo - FACET) to świnie.

A po 3. primo to jest takie powiedzenie - "nie wierz nigdy kobiecie" i tego się trzymajmy ;)

Ad. 1 - jakos niesmiesznie wyszlo troche.

Ad. 2 - tak, masz racje.

Ad. 3 - tu masz racje jeszcze bardziej :P

 

On 10/17/2019 at 11:02 PM, Funeral said:

Psy wyczuły krew, zraniona osamotniona łania na rewirze, kto pierwszy zatopi "kły" w jej ciepłej "nóżce" ten lepszy ;) 

Czyli już wiesz, czego nie powinnaś robić ale i tak planujesz to zrobić - what the hell?!

Gdzie się pracuje tam się chujem nie wojuje, kiedyś życie go nauczy mądrości której na obecną chwilę chyba nie ma za wiele.

Powaznie faceci tak mysla? Samotna lania i juz raz, dwa, wyscigi, ktory pierwszy? 

 

Nic nie zamierzam robic, wlasnie przygotowuje sobie plan zmiany kraju. 

 

Pan od zdjecia robi dobrze swoja robote, moze zyciowej madrosci mu nieco brakuje.

On 10/17/2019 at 11:18 PM, Headliner said:

Jaka jest różnica między flirtem a molestowaniem ?

- Jak jesteś przystojny to jest to flirt

- Jak jesteś brzydki to molestowanie :))

Widać chłop wysyłający zdjęcia spod koca Adonisem nie jest ...

A uwazasz, ze jakby byl adonisem to kobieta raz dwa polecialaby do niego?

 

14 hours ago, Natii said:

Tak z własnej autopsji mogę napisać, że przede wszystkim po spojrzeniu można to poznać. Czy facet często patrzy się na kobietę np. częściej niż innych rozmówców w gronie znajomych i czy jest wzrok jest zwyczajny, czy ma takie jakby "maślane spojrzenie", nie wiem zreszta jak to określić, ale chyba każdy wie o jakie chodzi.

A drugim sygnałem jest jeśli oprócz maślanego spojrzenia często zagaduje do kobiety, nawet bez konkretnego powodu, tylko często do niej podchodzi, zwraca się,czasem szuka kontaktu fizycznego jak np. dotkniecie jej ramienia, takiego pozornie niewinnego.

Generalnie da się to wyczuć i przeważnie intuicja mnie tu nie myliła i taki facet prędzej czy później poprosił mnie o numer, czy chciał się umówić.

Co innego, kiedy facet chętnie rozmawia z kobietą, ale brakuje tego "maślanego spojrzenia, tylko gada z nia jak z koleżanką, patrzy się mniej więcej jak na drugiego faceta, czyli np. , tylko tak zupełnie zwyczajnie, że nie czuć tej chemii w powietrzu- wtedy zazwyczaj traktuje ją jak koleżankę.

A co do tych sytuacji, które opisała @intestine_baalism, to mogą, ale nie muszą świadczyć o większym zainteresowaniu. Często, kiedy ktoś sie nam podoba, filtrujemy  wszystkie sygnały, nawet mało znaczące, że my jemu pewnie też. A to często mylące. Bo w pierwszej sytuacji komplement można powiedzieć nawet pani pani w starszym wieku pracującej w księgowości, typu " ładnie pani dzisiaj wygląda pani Halinko, nowa fryzura?". Z kolei w drugiej opisanej sytuacji fb śledzi wiele osób, wręcz nałogowo. Więc jeśli w obu przypadkach nie było więcej oznaków zainteresowania moim zdaniem nic konkretnego nie znaczyły.

Tak jak pisałam ważne czy facet patrzy się maślanym wzrokiem, czy zagaduje. 

Ewentualnie jeśli jest nieśmiały, to przynajmniej często się patrzy, chocby ukradkiem. 

O wlasnie, i o to mi chodzi. Ten maslany wzrok. Wystepuja we wszystkich trzech przypadkach ale w zyciu tylko raz zdarzym mi sie facet, ktory wylozyl kawe na lawe. Niestety wylozyl na drugim spotkaniu w zyciu i w szoku zamienilam sie w slup soli. A szkoda bo wtedy mi sie podobal ale on wtedy wzial moja reakcje za kategorycznie "nie" i bylo po ptokach. Reszta z tych facetow nie robi nic konkretnego, ale:

 

Pan z sytuacji pierwszej czesto mi sie przyglada, duzo sie usmiecha i jak ze mna rozmiawia to traci jezyk w gebie. Wystepuje ten dziwny, "maslany wzrok". Dla mnie totalny szok bo jestem o ponad 10 lat starsza. 

 

Pan z sytuacji drugiej czesto ze mna rozmawia na koncertach, sam podchodzi ale nigdy nie zagada na messengerze, chociaz sledzi moj profil bardzo skrupulatnie. Wystepuje ten maslany wzrok i rozszerzone zrenice. 

 

Pan z sytuacji trzeciej wysmarowal wczoraj taka rekomendacje na linkedin, ze az zastanawiam sie czy nie usunac bo z tej rekomendacji wychodzi, ze jestem jestem alfa i omega. No ale moze asekruje sie przed zgloszeniem go. Nie wystepuje maslany wzrok czyli rozumiem, ze po prostu chetnie by mnie przelecial. 

 

Czyli jednak nie jestem do konca pozbawiona kobiecej intuicji. Ufff. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

A uwazasz, ze jakby byl adonisem to kobieta raz dwa polecialaby do niego?

Hmm...raz, dwa to nie wiem... ale jakby był Adonisem w Porshe Carrera to raczej tak... Oczywiście dorabiając sobie historię jaki to ten Adonis jest dowcipny i opiekuńczy i w ogóle ma fantastyczne wręcz cechy charakteru.

Oczywiście faceci nie są idealni, tyle że są przed samymi sobą szczerzy. 

Wy natomiast, drogie kobietki, potraficie okłamać same siebie, w taki sposób, że same w to wierzycie.

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Boze, co wy macie z tymi schematami. Nie pojde do lozka z dostawca uslug IT,

:))) Patrz wyżej - dostawca usług IT - za wysokie progi na dostawcy IT nogi ;)

Jednakże facet wysyłający zdjęcia spod koca, też wydaje mi się mocno dziwny. 

Natomiast obawiam się, że dla kobiety, Adonis w Porshe, wysyłający zdjęcia spod koca, mógłby okazać się atrakcyjny i warty uwagi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Powaznie faceci tak mysla? Samotna lania i juz raz, dwa, wyscigi, ktory pierwszy? 

Kiedy koleżanka w pracy zmienia status na "WOLNA":

 

4ee6a4a047860.image.jpg

8 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Nic nie zamierzam robic, wlasnie przygotowuje sobie plan zmiany kraju.

Już za kilka msc w JUKEJ:

 

hqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Headliner said:

Hmm...raz, dwa to nie wiem... ale jakby był Adonisem w Porshe Carrera to raczej tak... Oczywiście dorabiając sobie historię jaki to ten Adonis jest dowcipny i opiekuńczy i w ogóle ma fantastyczne wręcz cechy charakteru.

Oczywiście faceci nie są idealni, tyle że są przed samymi sobą szczerzy. 

Wy natomiast, drogie kobietki, potraficie okłamać same siebie, w taki sposób, że same w to wierzycie.

:))) Patrz wyżej - dostawca usług IT - za wysokie progi na dostawcy IT nogi ;)

Jednakże facet wysyłający zdjęcia spod koca, też wydaje mi się mocno dziwny. 

Natomiast obawiam się, że dla kobiety, Adonis w Porshe, wysyłający zdjęcia spod koca, mógłby okazać się atrakcyjny i warty uwagi :)

Nie. Faceci sobie tak to racjonalizuja i sadze, ze moj exa jakis czas tez bedzie mowil, ze zostawilam go dla faceta o wyzszym statusie. I z cala pewnoscia zapomni, ze przez ostatnie lata jego piorytetem byla butelka alko. Zostawilam faceta ze sluzbowa beemka. No ale mam swojego mesia. 

 

Nie wszyscy faceci sa ze soba szczerzy. Najpierw czytacie na forum, ze musicie ogrnac zarobki, wyglad, zasoby a potem przyciagacie wlasnie takie panie, ktore doklanie na to leca. Na forse, samochod i perspektywy latwego zycia. Dlatego nie jest w sumie wcale dziwne, ze jak pojawia sie lepsza opcja to taka pani wlasnie z niej skorzyta bo ona dokladnie tego szuka i w ramach tych poszukiwan poswieca wiekszosc czasu na dbanie o wyglad zewnetrzny. Potem w wieku 35+ sie budzi i widzi, ze wyglad juz nie ten, bogatego leszcza zlapac coraz trudniej i jest desperacja. Ale nalezy tu zauwazyc, ze trafil swoj na swego. Facet, ktory mysli, ze Porsche Carrera zapewni mu milosc kobiety jest w bledzie. Zapewni mu najwyzej pare kobiet do lozka, moze nawet wiele a potem emocjonalna pustke i kolejne lata narzekania "ze baby leca schematami". I potem co? Lamborghini, jacht, wlasna wyspa? Tak samo pani, ktora pol zycia spedzila przed lustrem w celu wyhaczenia najbardziej nadzianego i najprzystojniejszego faceta, tez w pewnym momencie stwierdza, ze jest tylko zabawka do lozka, ozdoba przy boku. 

 

Na swiecie jest cale mnostwo innych ludzi. ktorzy szukaja w zyciu czegos innego ale dziwnym trafem faceci z grupy "ogarnij zasoby" nie potrafia przed soba przyznac, ze majac przed soba kobiete z krwi i kosci, ktora ich lubi, czesto nawet kocha, ze to jest dokladnie to czego oni chca. Potem przychodza na forum i pytaja "ok, jest fajna, dobrze sie z nia czuje ale cos tam mi nie pasi w jej wygladzie". Na forum dostaja rady "organij sie", poznaja laske z borderline, ktora po dwoch latach robi z nich emocjonalne wraki i wracaja piszac "ale seks byl super, tylko teraz musze trzy razy w tygodniu chodzi na terapie".  Zupelnie tak, jak kobiety poznajace faceta, ktory pasuje im z charakteru ale jest za niski, za lysy, za malo zarabia i tysiac innych. Wiec ida na silownie, robia botoks i poznaja faceta w porsche, ktory po dwoch latach robi z nich emocjonalne wraki i co robia? Ida na nastepny botks, inwestuja w diete pudelkowa i za wszelka cene probuja sobie wmowic, ze dwa centymetry w talii mniej sprawiloby, ze on kochalby je nad zycie. 

 

Wiec tak, zgadzam sie z jednym panem wyzej, ktory napisal, ze baby leca schematem i czasem wyciagaja jakiegos przyjaciela z orbity i mowia, ze to jest to na co cale zycie czekaly. Otoz tak, przewaznie czekaly ale uwazaly, ze dostana to od kogos innego. 

 

Nie mowie, ze pozjadalam wszystkie rozumy. W koncu sama spedzilam 15 lat z facetem naduzywajacym alko, ktory pod wieloma wzgledami jednak mi odpowiadal. Chodze aktualnie na terapie i powoli zaczynam sobie conieco uswiadamiac ale wiadomo, na wiele rzeczy jest juz za pozno. 

 

Facet wysylajacy zdjecia spod koca stoi tylko oczko wyzej w hierarchi niz facet wysylajacy kobiecie zdjecie swojego pindola.

1 hour ago, Funeral said:

Kiedy koleżanka w pracy zmienia status na "WOLNA":

 

4ee6a4a047860.image.jpg

Już za kilka msc w JUKEJ:

 

hqdefault.jpg

Az ciezko w to uwierzyc  ...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Posejdon said:

To, że gdzieś w Himalajach chodzi jakaś kobieta, to my wiemy. W Tatrach też się znajdzie. Tych porządnych niematerialistek jest zdecydowanie mniej i ciężko je odróżnić od szona. Także statystyka jest nieubłagana...

Niestety ale to samo kobiety mowia o mezczyznach.  Porzadni faceci chodza gdzies tam po swiecie ale wiekszosc chce bryknac jak najwiecej kobiet, a w okolicach czterdziestki poslubic dziewice i jednoczesnie uwazaja, ze kobiety z ktorymi uprawiali seks w mlodosci do panie lekkich obyczajow. Takze statystyka jest nieublagalna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.