Skocz do zawartości

Odżywam po bagnie


Rybecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na forum wpadłem po poleceniu przez kumpla. Przeczytałem kilka Waszych historii, więc i podziele się moją - ku przestrodze i motywacji ;)

Otóż moja "przygoda" zaczęła się kilka lat temu. Poznałem 2 lata starszą laskę, na początku jak wiadomo, bylo zajebiście. Super spędzało się czas, lubimy te same rzecz, zajebisty seks. Po jakimś czasie postanowiliśmy ze sobą zamieszkać (oboje byliśmy wtedy na studiach), lecz po niecałym roku wspólnego mieszkania rozeszliśmy się - poza jakimiś gówno kłotniami mieliśmy jedną, gdzie zrobiła mi scenę na środku rynku. Wrociliśmy z miasta oddzielnie, mimo, że prosiłem na mega wkurwieniu, by jechała ze mną. Wróciła do domu 10 min po mnie, twierdzać, że typ próbował ją zgwałcić po domem (o zgrozo!), więc lekko wcięty i wkurwiony wyleciałem pod blok, szukając go. Gościa nie było, podobnie jak i całej sytuacji, a ona przez pół nocy truła mi dupę o nic. Widząc, że ją ignoruję, wpadłą w taki szał, że zaczęła mnie napieprzać tym, co jej w ręce wpadło.
Nad ranem spakowałem się i mimo jej próśb, wyjechałem i tak zakończyliśmy pierwszy, niestety nie ostatni, rozdział tej tragedii.

Kolejny rozdział zaczął się, gdy zmieniłem miejsce zamieszkania (inne miasto, znane jako stolica Polski). Nie wiem skąd, ale jakiś tam kontakt między nami był, więc wpadła ze dwa razy na pukanko (w tamtych czasach było naprawdę dobre). Potem cisza, każde żyło swoim życiem.
Aż do pieprzonego momentu, gdy rok później, zwiedziony nie wiem czym, napisałem do niej i złapaliśmy kontakt na nowo. Pare miesięcy później mieszkała już ze mną, normalnie never ending story.
Dwa lata temu dowiedzieliśmy się, że możemy odkładać na wózek. Załamka, płacz, ale po chwili myślę chuj, może to ten czas, żeby spiąć dupę?
Ciąża przebiegła nawet spokojnie - jedna czy dwie spiny, ale ze względu na zdrowie potomka starałem się zwalczać w sobie wszystko. Urodził się, wielkie szczęście i krzyż nad naszym "związkiem".

Zero uczuć, zero dobrego traktowania. Byłem skarbonką, która miała jebać na byt rodziny, a wieczorem zmagać się z jej histeriami. Sytucja była coraz gorsza, doszedłem do momentu gdzie przestałem w ogóle o cokolwiek pytać, negować, krytykować, bo był wybuch agresji, automatycznie. Nagle luty tego roku, ona jedzie z młodym do domu, bo będzie miał szczepienia. Mówię ok jasne, przyjadę za tydzień. W trakcie oczywiście wynikła kłotnia i ona po tygodniu, że do mnie nie wraca. Czemu? Bo nie. I chuj.

Przez 4 miesiące widywałem synka (którego, dla ścisłości, kocham ponad wszystko) co dwa tygodnie. Oczywiście było pierdolenie, zgrzytanie, że jestem taki a taki, że nie płacę, cała jej rodzina wiedziała jaki zły jestem. Nadmienię, że zostawiła mnie z czynszem wynajmowanego mieszkania, rachunkami, opłatami za auto, zakupami na życie. Nie zarabiam 10k/msc, więc sytuacja była bardzo ciezka.
Po 4 miesiacach powrót - całe wakacje razem, przed urlopem, po raz 40 od tamtego czasu, robiła wszystko żeby wyprowadzić mnie z równowagi - potrafiłą przypierdolić się o to, że dywan był 20 cm nie w te stronę, albo że wróciłem do domu 15 min później, niż wczoraj... Wkurwiała mnie pół godziny do momentu aż zobaczyła, że paruje z wkurwienia - wtedy zrobiła najgorsze, co się wtedy da zrobić, czyli zaczęła się śmiać. Jakimś cudem zapanowałem nad sobą, ale było zajebiście ciężko. Pojechaliśmy na wyczekany urlop, a po nim... znów wyjazd do rodzinnego miasta i znów brak powrotu.

I teraz ja, 26 letni gość, który ledwo wiąże to wszystko i ledwo trzyma to w kupie - praca 9-17, powrót, zabawa z młodym, wieczorem siedzenie z nią, a gdy poszła spać - nauka, zero czasu dla siebie - zostaję sam, jako ten zły, jak ojciec, który nie interesuje się dzieckiem, a ona wielce samotna matka, którą zostawił tyran.

Przez cały czas, gdy ze mną była - zero seksu, zero uczuć, 100% fokus na dziecku. Ja byłem tylko bankomatem płacącym za rachunki.

No i przechodzimy do epogeum, które przekreśliło wszystko.

Kazała mi przywieźć wszystkie ich rzeczy, co też uczyniłem. Był to dzień mojego spotkania z synem, więc zabrałem tyle, ile w auto weszło i jazda. Wchodzę do nich i już na start - "dlaczego nas gnoju zostawiłeś? Już masz inną? Jesteś zwykłą, męską dziwką! Tylko na jebaniu ci zależy, a gdzie w twoim zyciu my?"
Miałem wtedy nastawienie zupełnie spokojne i pokojowe - ona drze pizdę, ja ze stoickim spokojem jej tłumaczę. Po zgnojeniu jak pies wziąłem młodego i na spacer.
Wracam, mówię zapraszam na dół, wezmiesz troche rzeczy z auta. I teraz najciekawsze.
Schodzi, stoimy na parkingu przy moim aucie, obok synek. 10 m dalej na ławce 4 jej sąsiadów z osiedla. Ta wykręca mi scenę, że mam jej płacić, że jestem najgroszym ojcem i ma mnie za nic. Gnoi mnie na tym jebanym parkingu, a ja zupełnie niewzruszony stoję i nic. Nagle wyciągam telefon - mówie dobra, będę to nagrywał, przyda się w sądzie. Ta zaczyna wyrywać mi telefon z ręki, prawie go upuściłem, ale by tego nie zrobić, oderwałem jej łapę i odepchnąłem od siebie. I w tym momencie ta mi strzał w twarz. Ja szok, ale zagrzałem się potwornie. Czekała na reakcję, spoglądając się na sąsiadów na ławce - jeśli oddam, to zacznie drzeć pizde i chłopaczki przyjdą jej pomóc :D dosłownie tak to wyglądało. Sąsiedzi oczywiście się patrzą, bo kręci aferę jak jebnięta, ale żaden nie zaregował (i dobrze, bo byłem tak wkuriony, że mogłem się trzaskać z całą czwórką).
Widząc, że nie zaregowałem, zaczęłą ryczeć (cały czas wszystko nagrywam, a młody to widzi - 1.5 roku). Na środku parking skuliła się i ryczy, że to ją przerasta i takie pierdolenie.
Wziąłem Juniora pod pachę, trochę rzecy z auta i do mieszkania. Tam mnie przeprasza, że ona żałuje, że ona chce ze mną być. Dyplomatycznie kazałem jej wypierdalać.

Były w międzyczasie jakieś rozmowy, grożenie wielkimi alimentami, nazywanie mnie tak czy inaczej. Mam też nagranie, jak wystartowała na mnie z nożem ;) a to akurat było chwilę przed urlopem.

Dziś, po paru tygodniach bez niej czuję, jak odżywam. Wszystko, ale uwierzcie mi, że wszystko, zaczęło się układać. A syna widuje co dwa tygodnie.

Jaki z tego morał? Wysyłać baby na badania psychiatryczne przed jakimkolwiek związkiem :D

To napisałem ja, Rybecki, lat 26, informatyk, programista amator ze stolicy. Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że nie mieliście takich ekscesów jak ja :)

Piątka!

  • Like 8
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć, że podziwiam spokojnie usposobienie, bo ja bym jej w końcu wywinął i narobiłbym sobie tym problemów.

Współczuję. Innego rozwiązania niż spokój na dalszą "współpracę" z tą kobietą nie widzę. A ta "współpraca" niestety będzie musiała mieć miejsce ze względu na dziecko.

 

Koledzy z dziećmi i po rozwodach na pewno Ci tutaj uczciwie doradzą co dalej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Mattmi said:

Mogę tylko powiedzieć, że podziwiam spokojnie usposobienie, bo ja bym jej w końcu wywinął i narobiłbym sobie tym problemów.

Współczuję. Innego rozwiązania niż spokój na dalszą "współpracę" z tą kobietą nie widzę. A ta "współpraca" niestety będzie musiała mieć miejsce ze względu na dziecko.

 

Koledzy z dziećmi i po rozwodach na pewno Ci tutaj uczciwie doradzą co dalej. 

Dzięki @Mattmi doceniam. Paradoksalnie spokojnijeszy stałem się przy niej. 
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Miło, że wpadłeś.

Odreagujesz, poukładasz sobie i zdasz sprawę z tego, że to po prostu jeszcze jedna gówniana historyjka. Ta akurat jest twoja.

Reasumując, nie zazdraszczam. Porad prawnych znajdziesz tu sporo.

 


"Dziś, po paru tygodniach bez niej czuję, jak odżywam. "

Po paru tygodniach to ty się trząść przestałeś. Odżywanie dopiero przed tobą.

 

Edytowane przez wroński
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę.

Nagrywaj, nie daj sobie wejść na głowę.

Uważaj na psycholkę, uważaj na jej nastawianie dzieciaka, jakieś niebieskie karty, oskarżenia o pedofilię.

 

Jeśli jest jebnięta i cwana na raz - to może być dopiero początek.

Zorganizuj prawnika, albo detektywa najlepiej faceta, radź się.

Detektyw może uwiecznić i uwiarygodnić zaburzenia psychiczne i agresję matki Twojego dziecka.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rybecki

 

Gratuluję ogarnięcia, ale nie osiadaj na laurach.

 

Czeka Ciebie teraz walka o alimenty, bo poda na pewno do sądu. Nie pisałeś w sumie jak ta sytuacja wygląda, nie byliście po ślubie, prawda?

 

Inna sprawa że jeśli laska takie cyrki odjebywała to mogło Ci siąść na głowie, więc uważaj na swoje emocje, poczytaj książki polecane na forum, czytaj forum, pomoże Ci trochę to wszystko poukładać. Jesteś dopiero na pierwszym etapie wychodzenia z bagna.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sargon @karhu @Taboo

Dzięki Bracia za dobre słowa! Nawet nie wiecie, ile takie słowa dla mnie znaczą. 

3 minutes ago, Taboo said:

Nie pisałeś w sumie jak ta sytuacja wygląda, nie byliście po ślubie, prawda?

Zgadza się, chociaż tyle, że nie jesteśmy po ślubie.

 

4 minutes ago, Taboo said:

laska takie cyrki odjebywała to mogło Ci siąść na głowie

Zgadza się, na całe szczęście mam u boku kogoś bardzo cierpliwego, kto mega mi w tej sytuacji pomaga :)

 

31 minutes ago, sargon said:

Nagrywaj, nie daj sobie wejść na głowę.

I tak robię, mam już całkiem ciekawe dowody na nią. Czekam na odpowiedni moment i zostaną wykorzystane.

Wszystkiego dobrego dla Was!

2 minutes ago, Still said:

Co do twojej pani, mi to wygląda i pachnie borderline. Poczytaj w odpowiednim dziale na ten temat.

Dzięki @Still ! Zgadza się, czytałem i nawet wystawiłem jej tą diagnozę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rybecki

 

Dodam jeszcze że naprawdę mam nadzieję że nie złamiesz się na trzeci powrót.

 

Niestety najbardziej szkoda jest dziecka i to jest jedyny przypadek gdzie można pomyśleć o jakimś poskładaniu tego, ale jak widać więcej szkody z tego było by nie tylko dla Ciebie, ale wydaje mi się też dla dziecka. Z jej zachowaniem w stosunku do Ciebie to byłby istny armagedon.

 

Jestem ciekaw co na ten temat Brat @azagoth powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Still said:

pamiętaj, pieniądze od pracujesz. Zdrowia nie odzyskasz. Jak najdalej od madki dziecka.

Święte słowa, a nie ukrywam, że byłem w stanach, gdzie myślałem o pożegnaniu się z tym światem.

 

 

3 minutes ago, Taboo said:

Dodam jeszcze że naprawdę mam nadzieję że nie złamiesz się na trzeci powrót.

 

Niestety najbardziej szkoda jest dziecka i to jest jedyny przypadek gdzie można pomyśleć o jakimś poskładaniu tego, ale jak widać więcej szkody z tego było by nie tylko dla Ciebie, ale wydaje mi się też dla dziecka. Z jej zachowaniem w stosunku do Ciebie to byłby istny armagedon.

To druga kwestia.
Złamałem się wcześniej tylko i wyłącznie ze względu na syna. Miałem gdzieś tam w głowie, ze może się jakoś ułoży... Oczywiście, że się nie ułożyło.
Apropo powrotu, tak jak wspomniałem - nie ma szans, ktoś o to dba ( i o tym kimś poruszę niedługo nowy temat, zachęcam do obserwowania) ;)

Czuję, że muszę Was wszystkich zaprosić na wódkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci współczuje!

 

Świetnie, że masz nagrane jak ten karaluch Cię atakuje, dobrze że to ogarnąłeś. Z tym, że pamiętaj, że to nie będzie koniec. Kup dobry dyktafon i KAŻDĄ, powtarzam KAŻDĄ wizytę nagrywaj. Być może wpadnie jej do głowy pomysł, żeby po złości zrobić z Ciebie pedofila albo przemocowca żeby zabrać Tobie prawa rodzicielskie(wydaje mi się, że to kwestia czasu), więc miej się na baczności.

Dobrze byłoby jakbyś znalazł tych gości z osiedla, w przyszłości ich zeznania mogą Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Jan III Wspaniały said:

Kup dobry dyktafon i KAŻDĄ, powtarzam KAŻDĄ wizytę nagrywaj

Masz rację, tak robię (dyktafon w telefonie świetnie się sprawdza)

 

1 minute ago, Jan III Wspaniały said:

Dobrze byłoby jakbyś znalazł tych gości z osiedla, w przyszłości ich zeznania mogą Ci pomóc.

A na to nie wpadłem, nie wiem, czy chcieliby stawać przeciw niej, ale to naprawdę niegłupi pomysł. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpawel5 napisał:

To się chyba borderline nazywa? A ogólnie, choroba psychiczną. Ta kobieta jest niezrownowazona. Jak w obecnych czasach rodzinę zakładać w ogóle? ??

To nie border. Border by sam nie uciekał bo by bał się samotności

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.