Skocz do zawartości

Da się naprostować taką sytuację? Kobieta potrzebuje męskiej rady


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2019 o 16:09, Morena napisał:

ale nie chciał, więc się bardzo nie upierałam, w końcu to tylko pierścionek.

Nie no curwa dalej nie wytrzymie.

 

Ta po PROSTEMU.

Jak się pani eX roz_sta-wała to zrobiła WIELKIE chaloooooo o obrączkę, że już zdięłłł łł ł a.

 

Jednak potem całe pozostałe żelastwo dziarsko nosiła!!!

 

Kupy sìe trzyma mucha. Nagle jedną do drugiej. 

Skoro jemy kupę to czym sramy?

....a przecie miliony much nie mogą się mylić?!.....

 

Nowej/kolejnej gałęzi szukać nadszedł czas........

ONE WAy TICKET......

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.10.2019 o 12:17, Morena napisał:

Ale serio zerwalibyście znajomość z dziewczyną, tylko dlatego, że wspomniała raz w rozmowie o byłym? Bo nie bardzo chce mi się w to wierzyć...Choć w sumie ok, rozumiem dlaczego mi tak odpowiadacie, bo się wam przyznałam, że jeszcze czasem o tym ex myślę, ale jemu tego nie powiedziałam więc, nie sądzę żeby to był powód.

Dlatego chyba jednak @Ksanti miał rację by brać dziewice.

Swego czasu spotkałem pewną panią z bombelkiem i nowym facetem, który to łoży na nieswojego bombelka.

Przy mnie gadała  o swoim exiu, że jest ch*jem, ale był zajebisty w łóżku i wgl. facet rakieta.
A o swoim sponsorze kłapie dziobem, że to chyba już nie to samo i że facet właściwie ją tylko denerwuje i próbowała się mizdrzyć do mnie.

Chyba każdy już wie na forum, że każdy partner kobiety wpływa na jej psychikę i zachowanie.
Dlatego od zarania dziejów brano dziewicę, bo kolejnym punktem jest fakt, że no właśnie kobiety z "przebiegiem" = porównywanie facetów exów z obecnym i jeszcze kwestia wierności i przywiązania.
Im więcej partnerów tym mniejsze przywiązanie do następnego.
To wszystko biologia, psychika i pewne prawa życia.

O dziewice jednak dzisiaj trudno, dlatego najlepiej badać kimże jest owy ex pani i czy pani już zrehabilitowała się po związku, czy szuka zapchaj dziury.
Ważne jeszcze jest oczywiście ile dana pani miała partnerów.

W dniu 18.10.2019 o 16:09, Morena napisał:

Pewnie to koniec znajomości, troche szkoda, choc jeszcze może spróbuje to wyjaśnić jakoś, ale  nie wiem czy się uda, z tego co piszecie, a przynajmniej niektórzy,  raczej już nie... 

Ja Cię rozumiem.
Ale postaw się na miejscu gościa.
On cię nie zna.
Skąd on ma wiedzieć jakie Ty masz zamiary i stan psychiczny?

Ja bym Cię na jego miejscu pogonił kijem, bo skoro nosisz z "sentymentu" pierścionek, zamiast go sprzedać lub schować, no to nie do końca zdrowa umysłowo jesteś.
Mówiąc zdrowa umysłowo mam na myśli osobę, która oczyściła się z poprzedniego związku i wyznaczyła miejsce na nową osobę.
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777

W tym Polskim a w zasadzie to Zachodnim pierdolniku chyba już niczego nie można być pewnym. 

 

Cytat

Ja Cię rozumiem.
Ale postaw się na miejscu gościa.
On cię nie zna.
Skąd on ma wiedzieć jakie Ty masz zamiary i stan psychiczny?

Laski dzisiaj są pozbawione empatii i współczucia do mężczyzny. Kobieta robi nadzieję, flirtuje i traktuje relacje jak zabawę. Ponieważ posiada duży wybór "zabawek" to rzuci w kąt jak się jej jakaś znudzi.

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.