Skocz do zawartości

Test na zaburzenia osobowości


pytamowiec

Rekomendowane odpowiedzi

@pytamowiec - powiedzmy, że się sprawdza. Chociaż w kilku miejscach mógłbym trochę zmienić procenty.

 

@Ceranthir - jeżeli brać te wyniki na poważnie, to bardzo daleko ci do psychopaty czy raczej socjopaty. Możesz być co najwyżej samotnym introwertykiem z wahaniami nastrojów. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie to nie dziwi.

 

O jejku! Albo wybrałeś(aś) odpowiedź ‘Zgadzam się’ dla zbyt wielu pytań, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczyły, albo masz wiele równoważnych stylów osobowości. Jest całkiem możliwe, że masz kilka stylów osobowości, które są dość wyraziste i które w Tobie współistnieją. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy naprawdę cechują Cię różne style osobowości, czy po prostu wybierałeś(aś) odpowiedź ‘Zgadzam się’ zbyt pobłażliwie, dlatego też nie jesteśmy w stanie podać Ci bardziej osobistego opisu. Możesz jednak zapoznać się z poniższymi wykresami, aby zobaczyć, dla którego ze stylów uzyskałeś(aś) najsilniejszy wynik.

----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kompulsywny

Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości wiąże się z: Zaabsorbowaniem sprawami porządku i kontroli. Jesteś nie tylko doskonale zorganizowany i przystosowany do swoich rutynowych i swojskich zwyczajów, ale uważasz, że inni powinni również tacy być. Może to prowadzić do tego, że ludzie wokół Ciebie będą postrzegać Cię jako moralistycznego pedanta i osobę wścibską - kogoś, kto zawsze wskazuje na niekompetencje i błędy innych, z zadowoleniem obnosząc się ze swoimi sukcesami, stawiając siebie jako przykład do naśladowania przez innych. Jesteś jednak nieświadomy tego, że jednym z powodów, dla których tak kurczowo trzymasz się zasad, jest to, że według Ciebie, aby być godnym miłości i szacunku, musisz stale walczyć z pragnieniem pozwolenia sobie na odrobinę swobody. Najprawdopodobniej tkwią w Tobie niezauważone uczucia gniewu i buntu, które ukrywasz przed światem, próbując zamiast tego zaprezentować doskonałą fasadę, którą inni mogą podziwiać i szanować.

 

Chart

Narcystyczny wyszedł zaskakująco nisko. Zadowolony jestem z niesamodzielny 0%.

Też mieliście, że zgadaliście się tylko z jedną częścią pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota

Dodam swoje komentarze bo na niektóre pytania "zgadzam się" i "nie zgadzam" były dla mnie odpowiedziami błędnymi, lub po prostu takie sytuacje mi się nie zdarzają. ?

Twój styl osobowości to:

Dramatyczny(a)

Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości wiąże się z: Silną potrzebą uwagi i uczucia,(nie zgadza sie) ale wbrew temu, czego można by było oczekiwać, nie jesteś osobą bierną i otwartą, która czeka aż inni z własnej woli ją zauważą. Wręcz przeciwnie, czynnie manipulujesz innymi, by Cię zauważyli, co podsyca Twój talent do dramatyzowania i rodzącą się chęć do skupiania na sobie uwagi.(kiepsko mi idzie dramatyzowanie i manipulacje, nie mam do tego zdolnosci, raczej jestem pewny siebie i mówię co myślę)Aby zwrócić na siebie uwagę, udramatyczniasz dotyczące siebie kwestie, począwszy od ubioru, do wyglądu, sposobu mówienia i seksualności.(to też się nie zgadza według mnie) Z nowo poznanymi ludźmi wypróbowujesz różne taktyki, aby zorientować się, co sprawia, że dana osoba dobrze Cię odbierze i zmieniasz się, próbując zyskać popularność i podziw. (tu sie nie zgadzam, jestem często zbyt naturalny, walę to co myśle bez pierdolenia czesto, co niestety jest wadą w biznesie) Zachowujesz się uwodzicielsko, jesteś dowcipny(a), czarujący(a) i towarzyski(a), a jednocześnie wydajesz się być osobą dziecinną i niedojrzałą. Dopóki jesteś z ludźmi, którzy bardzo cieszą się Twoją obecnością, odczuwasz zadowolenie i jesteś duszą towarzystwa, jednak kiedy jesteś sam(a), nękają Cię czasem ponure myśli, że jesteś tak naprawdę niegodny(a) miłości.(nie przeszkadza mi samotność, lubię sam w ciszy przebywać oczywiście nie ciągle, miłości nawet nie skomentuję)

 

https://imgur.com/a/6W52QQh

 

Tak mi się wydaje, że ten test tak trochę na siłę dopasowuje. Kiedyś jak robiłem test "dark triad" to wysoko miałem makiawelizm, narcyzm i psychopatia tak średnio. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle, o ile do tego typu testów, niczym rodem z Cosmo albo Bravo Girls, zawsze podchodziłem z dużym dystansem, to tego tutaj konkretnego testu nie wiem jak mam się odnieść :D

 

22.jpg.d8d8fa92b92c67fbc7f76aebad454d2f.jpg

 

Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości wiąże się z: Ekstremalną niezależnością i samodzielnością, a także ze skłonnością do odstępstw od norm społecznych. Twoja kontrola nad własnymi impulsami jest słaba i łatwo się obrażasz. Wrogość i mściwość przychodzą Ci z łatwością. Jesteś osobą niecierpliwą i niespokojną, zawsze w pogoni za "lepszym życiem". Samo posiadanie nie daje Ci satysfakcji, jesteś nastawiony(a) na ciągłe branie. Wygląda na to, że nie zraża Cię ryzyko, ból i kara, jesteś naprawdę nieograniczony(a) przez te kulturowe lub też biologiczne czynniki odstraszające, które normalnie warunkują ludzkie życie.

 

Zrobiłem z ciekawości kilka innych testów, z których wynika, że: jestem kochającym życie i ludzi sangwinikiem, zimnokrwistym, skurwiałym makiawelistą, doskonałym organizatorem, maniakalnym zabójcą, a teraz aspołecznym dziwadłem :D Wychodzi na to, że mam kilka osobowości na raz, criminal master mind niczym Joker :D

 

Niezłe combo, nie ma co :D

 

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.