Skocz do zawartości

Czy lubicie w pupcię?


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2015‎-‎11‎-‎06 o 11:59, Tarnawa vel Lancelot napisał:

A po co w nosie jest przegroda

Żeby nie kusiło

 

Kiedyś przeczytałam w instrukcji dot. pielęgnacji stomii (stomia - dziura w brzuchu, która po operacji jelita zastępuje odbyt albo którędy uchodzi mocz), żeby nie odbywać praktyk seksualnych na stomii. Widocznie byli tacy, co odbywali... Ja jak pierwszy raz zobaczyłam stomię to lekko omdlałam. :D

 

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

Dziwnym trafem Stwórca zrobił tylny otwór wręcz dopasowany do penisa, a mógł zrobić np o średnicy małego palca :lol:

A już całkowitym psikusem popisał się robiąc tamtędy dostęp do prostaty :wacko:

 

Bóg kocha wszystkich zboczeńców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Chrumkacz napisał:

@Arrinera stomia nic fajnego, zwłaszcza jak ktoś odklei worek :D 

Nie wiem jednak dlaczego ktoś miałby pukać to miejsce, "właściciel" nic nie czuje. 

Nekrofil jak puka to ta druga strona też nic nie czuje ...

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Szczerze? Jestem typem kobiety, która lubi eksperymentować ale do anala jeszcze nigdy nie doszłam bo to jest ciut za moją granicą przyzwoitości i dobrego smaku. Jestem ciekawa jak to jest ale z drugiej strony przeraża mnie niehigieniczność tego,ewentualne spotkanie z kałem i związana z tym niezręczność. Mam mega mieszane uczucia.

Edytowane przez Hippie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nigdy nie ciagnelo az tak bardzo ale gdy oboje bylismy napaleni i bylo na pieska - palec w pupe az sie prosil, wszystko bylo pod reka, czułem mojego malego przez przegrodę i to byla adrenalina.

Potem juz sama chciala bo wiedziala ze ze mna mozna wszystko a z innymi niekoniecznie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 20.10.2017 at 9:14 AM, Rnext said:

W sumie co kto lubi. Mnie akurat to organicznie odrzuca. No i w zasadzie po co wówczas kobieta, wystarczy kolega :D

Tak naprawde to masz racje.

Tam gdzie nie ma kobiet faceci obywaja sie bez nich.

Jednak TO mnie odrzuca.

Faceci nie maja miekkiej skory, cyckow, cipki i generalnie nie sa kobietami.

Pewnie mam cos nie tak z genami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 20:29, Hippie napisał:

Szczerze? Jestem typem kobiety, która lubi eksperymentować ale do anala jeszcze nigdy nie doszłam bo to jest ciut za moją granicą przyzwoitości i dobrego smaku. Jestem ciekawa jak to jest ale z drugiej strony przeraża mnie niehigieniczność tego,ewentualne spotkanie z kałem i związana z tym niezręczność. Mam mega mieszane uczucia.

 

Może masz po prostu religijne bariery.

A tak naprawdę seks analny "na pieska" jest bardzo po bożemu bo blisko krzyża.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, IgorWilk napisał:

 

Może masz po prostu religijne bariery.

A tak naprawdę seks analny "na pieska" jest bardzo po bożemu bo blisko krzyża.

Zwłaszcza, że jestem ateistką. :P To nie to...

Tak jak napisałam, ciekawi mnie to i może bym spróbowała chociaż raz, żeby zobaczyć jak to jest. Nie chce czegoś całkowicie skreślać nie spróbowawszy tego wcześniej ale mój partner ma większe opory a ja nie będę go na siłę zmuszać. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.