Skocz do zawartości

Czy lubicie w pupcię?


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.10.2017 o 16:22, Selqet napisał:

jak nie spróbujesz nie będziesz wiedziała :D Raz się żyje 

Raz w dupe to nie pe...aaaa..to rezerwat :D 

56 minut temu, Anilli napisał:

Może i nie lubi , to po prostu dziwne.

Ci faceci to same dziwadła -_- jeden nie lubi anala, inny samochodów a jeszcze kolejny to w ogóle ma jakieś wymagania co do kobiet, co za chorzy dewianci :>

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki mi powiedziały, że masturbacja dla KAŻDEGO faceta jest przyjemniejsza od seksu, więc tak NA PEWNO jest i chuj!

 

Co trzeba mieć w głowie, żeby nie zrozumieć jak absurdalnie brzmi to założenie. Z drugiej strony kobiety mają tendencje do tego, że bardziej wierzą swoim psiapsiółkom niż partnerom, więc nie wiem czemu mnie to dziwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Misiu, mam w dupie co Ty na ten temat sądzisz. Moi koledzy mi to wytłumaczyli i to oni mają rację, bo ich zdanie jest ważniejsze od Twojego. Ale ja Cię Kocham Misiu! Pamiętaj o tym!" :D Tak sobie myślę, że to tłumaczenie musiało być naprawdę dogłębne, skoro zdanie kogoś innego jest istotniejsze od zdania partnera. Ach te kobietki. A potem są zdziwione, czemu są same a związek im się rozpierdziela po jakimś czasie, skoro wolą wierzyć innym tylko nie partnerowi. Oni tak mi powiedzieli więc pierdol się Misiu, bo Twoje potrzeby i lubienia gówno to mnie obchodzą :P

 

A co do seksu analnego, to nigdy mnie to nie jarało i nie ciągnie mnie do tego. @Quo Vadis? no i jestem chorym dewiantem :>

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Anilli napisał:

Ale to byli tylko mężczyzni...

Tylko mężczyźni? Ty, Ty, Ty.. co za jawna dyskryminacja! Ogłaszam wszem i wobec, że właśnie w tym momencie jebne focha :>

5 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Misiu, mam w dupie co Ty na ten temat sądzisz.

Sęk w tym, że właśnie w dupie nie ma ale by chciała mieć..czy to dupa by chciała mieć, żeby ona sądzisz, misiu..aaa pogubiłem się :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? no właśnie Misiowa chce mieć i ma w dupie zdanie Misia, bo do diabła z tym czego on chce... albo nie chce :P

 

Nie no serio trzeba mieć naprawdę niezły kisiel w mózgu, żeby łykać niektóre teksty o tak, bo ktoś tak powiedział :D

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Anilli napisał:

Jeżeli kilku mężczyzn mówi to samo to coś chyba w tym jest.

Jeśli kilku mężczyzn powie, że picie odpadów radioaktywnych jest zdrowe to znaczy że coś w tym jest.

 

4 minuty temu, Anilli napisał:

Quo Vadis -  którty partner przyzna że np. masturbacja jest przyjemniejsza? Lub jeszcze cos inego...

Nie jest przyjemniejsza; a najprzyjemniejszym widokiem jaki widziałem kiedy byłem z kobietką miałem jak dochodziła to mi się najbardziej podobało i dobrze to wspominam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.10.2017 o 14:40, Hippie napisał:

 ciekawi mnie to i może bym spróbowała chociaż raz, żeby zobaczyć jak to jest. Nie chce czegoś całkowicie skreślać nie spróbowawszy tego wcześniej ale mój partner ma większe opory a ja nie będę go na siłę zmuszać. ;) 

Mój pierwszy raz też był raczej z ciekawości....a anal mnie nie przekonywał. Aż razu pewnego...no właśnie. Drogie Panie i Panowie : kwestia otwartości i partnera. Zmieniłam partnera i okazało się, że w życiu nie miałam takiego orgazmu. Życzę wszystkim takich doznań.

Edytowane przez yoganidra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.