Skocz do zawartości

Zrobiłem dziecko kobiecie z trójką dzieci


davidzior08

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia! Dzisiaj się dowiedziałem, że moja kobieta będzie mieć czwarte swoje dziecko, a pierwsze moje. Poprzednia trójka z poprzednich związków. Zanim mnie ocenicie od beta samców, chcialbym zaznaczyć iż wiem, że popełniłem błąd zamieszkując z kobietą z trójką dzieci. Na szczęście (jeszcze) nie kazała mi ich utrzymywać. Ogólnie ostatnio często się kłóciliśmy, już miałem się wyprowadzać do siebie, a tu ona nagle mi dzisiaj pokazuje test ciążowy z wynikiem pozytywnym! Panowie, nie wiem co mam robić, pomóżcie! Boje się że tego nie udźwignę!

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny test ciążowy na alledrogo kosztuje chyba ze 2 zeta.

Chciałeś odejść, a to może być powstrzymywacz.

 

Teraz myśląc, że jest w ciąży będziesz zalewał do pełna i pewnie zajdzie na poważnie.

 

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, davidzior08 napisał:

Ogólnie ostatnio często się kłóciliśmy, już miałem się wyprowadzać do siebie, a tu ona nagle mi dzisiaj pokazuje test ciążowy z wynikiem pozytywnym !

Jeśli ostatnio często były kłótnie, to ja bym miał wątpliwości czy aby nie kupiła gdzieś pozytywnego testu.

 

17 minut temu, davidzior08 napisał:

Panowie, nie wiem co mam robić, pomóżcie! 

Jeśli okaże się że naprawdę jest w ciąży, to po urodzeniu dziecka zrób test DNA.

Edytowane przez Patton
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

już miałem się wyprowadzać do siebie, a tu ona nagle mi dzisiaj pokazuje test ciążowy z wynikiem pozytywnym

Tak jak piszą koledzy wyżej - być może kupiła sobie ten test gdzieś w internecie lub wzięła od koleżanki, by użyć go jako karty pułapki i cię zatrzymać (a nuż sam ją teraz zalejesz).

 

Na początek kup nowy test (inny niż ona "robiła" wcześniej) i niech zrobi go przy tobie (nawet niech to będzie za drzwiami - chodzi o to, by zrobiła go gdy jesteś w pobliżu i by nie miała jak oszukiwać).

 

Jeżeli wyjdzie pozytywny - cóż, zjebałeś i czeka cię sporo walki w przyszłości.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, davidzior08 napisał:

Witajcie bracia! Dzisiaj się dowiedziałem, że moja kobieta będzie mieć czwarte swoje dziecko

Bierzesz panią za chabety i jedziesz na krew. Jeżeli się będzie się wymigiwala, znaczy się leci w kulki. Chce siłą 

zatrzymać misia.

Edytowane przez Still
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, davidzior08 napisał:

Panowie, nie wiem co mam robić

NO NO.

7 minut temu, Still napisał:

Bierzesz panią za chabety i jedziesz na krew. Jeżeli się będzie się wymigiwala, znaczy się leci w kulki. Chce siłą 

NIC Z TYYYYCH RZECZY!

 

STOICYZM AND OPANOWANIE!

 

OBSERWUJESZ.

SPRAWDZASZ ŚMIECI!

ODMIENNOŚĆ OD NORMY!

POKAZUJESZ, że się ogólnie cieszysz.

?

 

NIE RUCHASZ!!!

OBSERWUJESZ BIELIZNĘ I ZACHCIANKI!!

JEŚLI nagle bielizna zacznie znikać to dobrze bo pańcia ukrywa okres.

ZMIANA powonienia i żywienia to zły znak.

 

 

DODATKOWO  fortel z  psującą się pracą nieco ostudzi popęd.

......

   

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsta strategia kiedy związek się sypie.

-zajsc w ciążę z partnetrem

- zajsc w ciążę z kims innym i wmówić partnerowi, że to jego

-wmówić że się zaszło w ciążę i zacząć seks bez zabezpieczeń żeby zajsc na prawdę

 

Co robisz? 

1. Siła spokoju

2. Nie żeń się 

3. Wspierasz partnerkę duchowo i proponujesz że pojedziesz z nią do ginekologa na badania i potwierdzenie. Przecież też będziesz chciał zobaczyć usg swego pierworodnego

4. Jeśli seks to tylko własna prezerwatywa pilnowana tak żeby partnerka nie miała do niej żadnego dostępu, która sprawdzasz po i zabezpieczasz tak, żeby pani nie miała do tego żadnego dostepu. 

5. Żadnego seks oralnego 

6. Siła spokoju. Jeśli ciąża jest kłamstwem, niedługo będziesz wiedział. Jeśli ciąża jest prawdziwa, masz kilka miesięcy stresu. 

7. Po czym robisz testy DNA. 

 

Co dalej? Wszytsko zależy od podwyższych. Jeśli dojdzie do punktu 7, to wal na forum i Chłopaki powiedzą Ci co dalej i jak zabezpieczyć siebie i swoje dziecko niezależnie od tego czy związek przetrwa czy nie. 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad siedzi za alimenty których nie płacił kobiecie z czwórką dzieci, ostatnie rzekomo jego. Osobiście jestem pewien że został wrobiony, a bombelek nie jest jego. Cytując jedną z sąsiadek "Jaka baba chciałaby mieć z nim dziecko".

Jestem skłonny uwierzyć w historię i szczerze współczuję.

Edytowane przez Daniello332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jak rozumiem mieszkacie u niej lub w wynajętym mieszkaniu.

 

Nie zmieniaj tego stanu rzeczy, nie podpisuj umowy najmu na siebie, nie zabieraj jej i dzieciaków do siebie do domu, później będziesz latami próbował się ich pozbyć.

 

2 Nawet jeśli dziecko faktycznie jest twoje nie bierz z nią ślubu z prostej przyczyny, będziesz łożył na swoje dziecko, jednakże będąc z nią w związku małżeńskim będziesz ponosił też pewną odpowiedzialność za jej dzieci z poprzednich związków. Jeśli tatusiowie nie będą płacili alimentów, to sąd może uznać że twoje dziecko ma wyższy standard życia od jej dzieci, a skoro mieszkacie pod jednym dachem to trzeba ten standard wyrównać, i tak oto przywalą ci alimenty na cudze dzieci, mimo że nie jesteś ich ojcem, z racji tylko tego że "tateły nie płacom", a ty wszedłeś w związek małżeński z matką bąbelków, nawet gdy nie przysposobiłeś jej dzieci ;)  

 

Ponadto nawet jeśli oni płacą, a ty zarabiasz bardzo dobrze i standard życia twojego dziecka będzie wyraźnie lepszy niż jej dzieci, może się to skończyć tak samo.

 

Sam fakt wejścia w związek małżeński z ich matką skutkuje tym iż z prawnego punktu widzenia jesteście powinowatymi. Gdy potrzeby pasierba/ pasierbicy nie są zaspokojone przez biologicznych rodziców (nawet otrzymywanie alimentów może nie oznaczać pełnego zaspokojenia potrzeb) możesz jako ich ojczym zostać obciążony obowiązkiem alimentacyjnym. Obciążenie obowiązkiem alimentacyjnym ojczyma nie jest w sprzeczności z zasadami współżycia społecznego.

 

W związku z tym jeśli wejdziesz w związek małżeński z tą panią, masz już prawny stryczek na szyi.

 

3 Tak jak koledzy radzili, zero seksu bez zabezpieczenia (twojego zabezpieczenia), spróbuj nakłonić do testów ciążowych, jak się nie da pilnuj czy pojawi się okres. Jeśli nie jest w ciąży to uciekaj od niej jak najdalej.

 

4 Jeśli jest w ciąży i dziecko okaże się twoje, to uciekaj od niej jak najdalej, alimenty na własne dziecko wyjdą dużo taniej niż łożenie na cudze i stara baba na głowie. 

 

5 Jeśli jest w ciąży i dziecko okaże się cudze, uciekaj, uciekaj, uciekaj .....

 

6 Pamiętaj zarówno wpuszczenie jej do siebie do domu razem z dziećmi jak i zawarcie związku małżeńskiego to stryczek na twoją szyję, niezależnie od tego czy dziecko jest twoje, czy nie. 

  • Like 17
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jak wyżej, a zamiast stresowania się z zabezpieczeniami, opowiadasz, że teraz, jak jest w ciąży, to nie będzie seksu, bo się boisz, że cośtam, nie wiem, nadmiar hormonów może zaszkodzić, itp.

 

Jak jej to mówisz, to warto obserwować reakcje, jeśli test był fejkiem, to coś będzie można zauważyć.

 

Po narodzinach - jeśli jednak jest w ciąży - masz krótki czas na ustalenie i ewentualne wyrzeczenie się ojcostwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davidzior08

 

Domniemywa się, iż ten, kto obcował z matką dziecka w okresie czasu pomiędzy trzechsetnym i osiemdziesiątym pierwszym dniem przed jego urodzeniem się, jest jego ojcem. takie domniemanie może być obalone poprzez wykazanie, iż ojcostwo innego mężczyzny jest bardzie j prawdopodobne.

Jeżeli chodzi o dowody w sprawach o ustalenie ojcostwa, to najczęściej stosuje się tu dowód z badań DNA.

 

->>>> Pod żadnym pozorem nie współżyj z nią, dla sądu nie ma znaczenia czy miałeś prezerwatywę, bo ta nie zabezpiecza w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia dobrze radzą.

 

Od siebie dodam że na twoim miejscu kupił bym test ciążowy i namòwił ją do wykonania testu ponownie.

 

Kup jej witaminę PP ( bardzo ważna w ciąży) , powiedz żeby o siebie zaczęła dbać.... jednocześnie ... delikatnie tak od niechcenia , mimochodem ? napomknij że wojsko było zawsze twoim Wielkim Marzeniem.

Wyzwanie, przygoda, nieznane, podròże zawsze Cię pociągały!!!

Masz nawet kolegę w Legii Cudzoziemskiej i sam się nad nią zastanawiasz ?...

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Jeśli tatusiowie nie będą płacili alimentów, to sąd może uznać że twoje dziecko ma wyższy standard życia od jej dzieci, a skoro mieszkacie pod jednym dachem to trzeba ten standard wyrównać, i tak oto przywalą ci alimenty na cudze dzieci, mimo że nie jesteś ich ojcem, z racji tylko tego że "tateły nie płacom", a ty wszedłeś w związek małżeński z matką bąbelków, nawet gdy nie przysposobiłeś jej dzieci ;)

Pierwsze słyszę. Na jakiej podstawie mam płacić na nieprzysposobione dzieci? Rozumiem, że żonka może wnieść o alimenty na siebie podczas małżeństwa, ale żeby płacić alimenty na dzieci, w metryce których się nie widnieje?

 

@Mnemonic, pieknię, dzisiaj ona jest 500 miesięcznie w plery...

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.