Skocz do zawartości

Zrobiłem dziecko kobiecie z trójką dzieci


davidzior08

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, PUNK napisał:

Pierwsze słyszę. Na jakiej podstawie mam płacić na nieprzysposobione dzieci? Rozumiem, że żonka może wnieść o alimenty na siebie podczas małżeństwa, ale żeby płacić alimenty na dzieci, w metryce których się nie widnieje?

https://www.infor.pl/prawo/alimenty/inne-alimenty/77786,Czy-macocha-lub-ojczym-musza-placic-alimenty.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blade Wolf napisał:

Jeżeli wyjdzie pozytywny - cóż, zjebałeś i czeka cię sporo walki w przyszłości.

Dopóki nie zrobi testu DNA to się nie dowie, czy to nie jest dziecko jakiegoś samca, który chciał pomóc nieszczęśliwej kobiecie i nie wrobił przypadkiem kolegi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stradi napisał:

czy to nie jest dziecko jakiegoś samca

Mieszkają razem, ona już mocno dzieciata, wyskoczyła z tym testem akurat po tym, jak zaczęli się kłócić i on zamierzał odejść... Nie mówię, że to niemożliwe, ale według mnie mało prawdopodobne.

 

No i tak czy siak zjebał, bo się wepchał i zaangażował (wspólne mieszkanie) w związek z mocno dzieciatą, gdzie dzieci w dodatku są, cytując OPa:

Cytat

Poprzednia trójka z poprzednich związków.

Co oznacza, że to nie są dzieci od jednego "tatuśka", tylko dwóch, może nawet trzech. A skoro każdy ją zostawiał (mimo własnego dziecka/dzieci), to coś musi być na rzeczy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... ja mam taką filozofię życiową, że nie chodzę do łóżka z kobietą, z którą absolutnie nie chciałbym mieć dzieci. Tzn uznałbym to za całkowitą katastrofę.

 

Generalnie chciane dzieci to radość, niechciane spory problem, ale ten problem może mieć różny wymiar. Seks to jest zawsze ryzyko, pani może być cwańsza albo zabezpieczenia mogą zawieść. Matka z trojgiem dzieci... dziękuję, nie korzystam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vodkas85 napisał:

On bardzo zakochany, zaszła w ciążę, ale usunęli ciążę za jego zgodą, gdyż koszty utrzymania duże. Nie wiem co u nich. Akcja sprzed 10 lat. 

Nie rób tak. To jest do dupy rozwiązanie. Nienarodzone dziecko nie jest niczemu winne. Ja wiem, że teraz coraz częściej aborcję traktuje się jako zabieg ale to jest lewackie pierdolenie.

To jest złe i możliwe i potem, o ile jesteś normalny może Ci to zniszczyć psyche. 

Kurwa... jak już jest mega chujowo to zawsze możesz odejść, płacić alimenty i tyle. Przyjebią Ci 6 stówek i tyle. 

Ustal sobie czy faktycznie jest w ciąży tak jak Ci piszą - jeden test nie jest miarodajny - idźcie do ginekologa, najlepiej takiego, którego Ty wybierzesz a nie ona i wejdź z nią do gabinetu.

 

Edytowane przez Headliner
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blade Wolf napisał:

Co oznacza, że to nie są dzieci od jednego "tatuśka", tylko dwóch, może nawet trzech. A skoro każdy ją zostawiał (mimo własnego dziecka/dzieci), to coś musi być na rzeczy.

Nie docenili co mieli, a ona zasługuje na więcej ;)

Edytowane przez Stradi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, davidzior08 said:

Panowie, nie wiem co mam robić, pomóżcie! Boje się że tego nie udźwignę!

Tak jak koledzy radzą, poprosiłbym ją o ponowny test ciążowy przede wszystkim argumentując, że może jeden nie daje stuprocentowej pewności. Istnieje też możliwość, że zaszła z innym facetem, ale to już tylko testy DNA. Zaś zaplanowaną wyprowadzkę przeprowadziłbym do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tomekbat napisał:

@Red_Pill w Polsce lepiej nie mówić że sie pracuje w wojsku, bo paniom kojarzy się praca w wojsku z dobrobytem

Panie mieszkające w garnizonach mogą nie uwierzyć :)

Natomiast Panie w większości mają świadomość jakie przywileje mamy, zwłaszcza mieszkaniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Damian napisał:

W LC pewnie nie każdy inny żołnierz by dał radę ;)

Oczywiście nie wiem, bo tam nie byłem.

LC to nie tylko wojsko, to cos więcej. Dobrze wprawiony żołnierz powinien dać radę w LC. Jest to specyficzna służba, wielu żołnierzy LC nigdy wcześniej nie miało styczności z armią swojego kraju. Inna sprawa że dostać się tam wcale nie jest tak łatwo. Ale to taki offtop. 

Oczywiściepanna nie musi o tym wiedzieć. A głównemu bohaterowi wątku życzę żeby panna jednak nie była w tej ciąży. Brachu uciekaj od niej jak najdalej. 

 

Powodzenia!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałeś z nią czy nie chce usunąć? Słowacja lub Czechy ok 2000zl, tabletki wyjdą taniej.

 

Zero seksu, testy ciążowe i DNA jak się narodzi, ale najlepsza dla Ciebie opcja to usunąć, jeśli jest w ciąży. Ja w takiej sytuacji nie patrzyłbym na zygotę jak na człowieka. Takie czasy, że każdy walczy o swój tyłek, pani widać walczy prawdopodobnie poczętym bękartem.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aborcji, jeśli człowiek jest na tyle dorosły żeby uprawiać seks to powinien również być na tyle dorosły żeby liczyć się z konsekwencjami. Ale każdy ma swoje sumienie. Zamiast myśleć w tej chwili o aborcji lepiej zabierz pannę najpierw do ginekologa. Musisz mieć pewność

Edytowane przez CookieMonster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie to nie ma jeszcze dramatu tak na dobrą sprawę. Nie jest wesoło ale nawet jak jest z nim w ciąży to dostanie alimenty i tyle. 

 

Trochę liczba dzieci i rozmyślanie nad tym jakim samobójcą trzeba być aby posuwać kobietę z trojgiem cudzych dzieci zaburzyła nam chłodne spojrzenie. 

 

Nie wolno mu się żenić i mieszkać z tą kobietą. Dostanie po kieszeni przez następne 18 do 26 lat życia w postaci alimentów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian Żebyś sam stąd nie wyp... za swoje maniery.

4 minuty temu, CookieMonster napisał:

Co do aborcji, jeśli człowiek jest na tyle dorosły żeby uprawiać seks to powinien również być na tyle dorosły żeby liczyć się z konsekwencjami.

To tylko efekty programowania społecznego. Nie jesteśmy zwierzętami, seks w obecnych czasach jest narzędziem do uzyskania przyjemności, a ciąża to efekt uboczny. Jedną z konsekwencji jest wybór: urodzić, czy usunąć. Nie zamykaj oczu i nie udawaj, że nie ma takiej możliwości. Dla niego, to najlepsze rozwiązanie, jeśli ona naprawdę jest w ciąży.

 

Usunięcie zygoty bez układu nerwowego to jak wycięcie wyrostka robaczkowego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.