Skocz do zawartości

Zrobiłem dziecko kobiecie z trójką dzieci


davidzior08

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RealLife napisał:

Trochę liczba dzieci i rozmyślanie nad tym jakim samobójcą trzeba być aby posuwać kobietę z trojgiem cudzych dzieci zaburzyła nam chłodne spojrzenie.

O, to, to.

Dawno temu, jak byłem jeszcze mało świadomy, to myśl o dobrowolnym chowaniu cudzych dzieci z własnej woli napawała mnie instynktownym obrzydzeniem.

Wykluczam tu jakieś ekstrema typu wojna, klęski, wdowy i inne apokalipsy.

 

Nie ogarniam takich gości, coś musi być z psychiką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do aborcji, jeśli człowiek jest na tyle dorosły żeby uprawiać seks to powinien również być na tyle dorosły żeby liczyć się z konsekwencjami. 

Ok. Powiedz to ludziom chorym na raka płuc - paliliście całe życie to sami płaćcie za chemię, trzeba było się liczyć z konsekwencjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

@Damian Żebyś sam stąd nie wyp... za swoje maniery.

To tylko efekty programowania społecznego. Nie jesteśmy zwierzętami, seks w obecnych czasach jest narzędziem do uzyskania przyjemności, a ciąża to efekt uboczny. Jedną z konsekwencji jest wybór: urodzić, czy usunąć. Nie zamykaj oczu i nie udawaj, że nie ma takiej możliwości. Dla niego, to najlepsze rozwiązanie, jeśli ona naprawdę jest w ciąży.

 

Usunięcie zygoty bez układu nerwowego to jak wycięcie wyrostka robaczkowego. 

Dlatego napisałem że każdy ma swoje sumienie. Nie rozumiem porostu że właśnie w dzisiejszych czasach mając tyle dostępnych środków antykoncepcyjnych tyle jest nie chcianych ciąż....  Tyle ode mnie w tej sprawie. Autor wątku i tak zrobi co uzna za słuszne. W dalszym ciągu życzę mu żeby kobita nie była w tej ciąży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

@Damian Żebyś sam stąd nie wyp... za swoje maniery. 

Moje maniery są OK a ty (celowo z małej o czym poniżej) zaproponowałeś złamanie prawa. 

2 minuty temu, Imiennik napisał:

To tylko efekty programowania społecznego. Nie jesteśmy zwierzętami, seks w obecnych czasach jest narzędziem do uzyskania przyjemności, a ciąża to efekt uboczny. Jedną z konsekwencji jest wybór: urodzić, czy usunąć. Nie zamykaj oczu i nie udawaj, że nie ma takiej możliwości. Dla niego, to najlepsze rozwiązanie, jeśli ona naprawdę jest w ciąży.

 

Usunięcie zygoty bez układu nerwowego to jak wycięcie wyrostka robaczkowego. 

Brzydzę się lewactwem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Imiennik napisał:

najlepsza dla Ciebie opcja to usunąć, jeśli jest w ciąży.

(...)

Takie czasy, że każdy walczy o swój tyłek, pani widać walczy prawdopodobnie poczętym bękartem.

Chrzanisz głupoty, a usunąć to Ciebie mogli!

Ruchał ją, wiec dziecko może być jego. Jak ruchał skutecznie, to niech płaci alimenty albo wychowuje.

 

Ruchasz, dbasz o zabezpieczenia, trzymasz samicę na smyczy. Luz.

Ruchasz i masz wyjebane - ponosisz konsekwencje (alimenty). Może gość nauczy być się mężczyzną tzn. kimś kto jest gotowy ponieść konsekwencje swoich decyzji.

 

Może z tej historii ktoś inny nauczy się nie być debilem i nie ruchać więcej matek z trójką dzieci. DEBILEM.

Edukacja kosztuje najwięcej. I jak widać, edukacja seksualna to jednak przedmiot potrzebny w szkole.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomekbat napisał:

Ok. Powiedz to ludziom chorym na raka płuc - paliliście całe życie to sami płaćcie za chemię, trzeba było się liczyć z konsekwencjami. 

Ale ja się z tym całkowicie zgadzam. Trujesz się to potem się lecz. Ale nie mam na to wpływu że jest inaczej.  Autor wątku nawet nie wie czy na pewno kobita jest w ciąży. Niech zrobi najpierw test/badania żeby mieć pewność. Dostał już naprawdę dużo dobrych rad na każdą ewentualność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Damian napisał:

zaproponowałeś złamanie prawa

Na terenie Czech czy Słowacji aborcja jest legalna, także nie kombinuj.

 

5 minut temu, Exar napisał:

Ruchasz, dbasz o zabezpieczenia, trzymasz samicę na smyczy. Luz.

Zabezpieczenia nie są w 100%, chyba, że ingerencja chirurga.

 

6 minut temu, Exar napisał:

Może z tej historii ktoś inny nauczy się nie być debilem i nie ruchać więcej matek z trójką dzieci.

Może też odwiedzić południowych sąsiadów, być 2k lżejszy i mieć spokojne życie.

 

6 minut temu, Exar napisał:

Chrzanisz głupoty, a usunąć to Ciebie mogli!

No mogli, co z tego? Myślisz, że byłoby mi żal, skoro dopiero między 2 a 3 rokiem życia uzyskałem świadomość?

 

7 minut temu, Exar napisał:

Jak ruchał skutecznie, to niech płaci alimenty albo wychowuje.

Prawo alimentacyjne to jeden z większych debilizmów przeczących ludzkiej naturze. Wiadomo, że facet w ciążę nie zajdzie, wiadomo, że jest ryzyko. Kobieta powinna się zastanowić z kim idzie do łóżka. Trzeba ponosić konsekwencje swojej głupoty, a nie przerzucać je prawnie. 

 

15 minut temu, tomekbat napisał:

Ok. Powiedz to ludziom chorym na raka płuc - paliliście całe życie to sami płaćcie za chemię,

Prywatna służba zdrowia i po problemie.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie @trop sprawę że to się mogło zdarzyć. Ale deliberowanie nad prawdopodobieństwem zdarzenia to już bajkopisarstwo niż praca nad problemem prawdziwego człowieka. @czerwony @RealLife życie jest przewrotne wiem ale nie róbmy odnośnika do życia z przypadków ludzi z pato. Pato nie szuka rozwiązania sytuacji, racjonalizuje swoje błędy i szuka winnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, davidzior08 napisał:

Witajcie bracia! Dzisiaj się dowiedziałem, że moja kobieta będzie mieć czwarte swoje dziecko, a pierwsze moje. Poprzednia trójka z poprzednich związków.

Znalezione obrazy dla zapytania: facepalm gif

 

13 godzin temu, Red_Pill napisał:

Zle zrozumiałeś o co mi chodzi z tym wojskiem ...

LC to nie zwykłe wojsko ... pyk i Cie nie ma ...

Obecnie LC się ucywilizowała i nie tak łatwo przyjmuje osoby z wyrokami sądowymi(jest to sprawdzane na "gestapo"). W tym za alimenty. Jedyne  jedyne pyk i Cię niema . Jest wtedy gdy dostaniesz kulę gdzieś na zadupiu świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Zdaje sobie @trop sprawę że to się mogło zdarzyć. Ale deliberowanie nad prawdopodobieństwem zdarzenia to już bajkopisarstwo niż praca nad problemem prawdziwego człowieka. @czerwony @RealLife życie jest przewrotne wiem ale nie róbmy odnośnika do życia z przypadków ludzi z pato. Pato nie szuka rozwiązania sytuacji, racjonalizuje swoje błędy i szuka winnych.

Żadna patologia. Obie babki pracują, kulturalne, do pogadania, do pośmiania, żadnego pijaństwa, dzieciaki chodzą do szkoły, czyste, zadbane. Obaj białorycerze też żadna patologia, typowe miśki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim braciom za dobre rady! Na szczęście nie mam z tą panią ślubu i nie zamierzałem go nigdy mieć (gdyż już wcześniej wiedziałem z czym się wiąże ślub z kobietą co ma dzieci) Od samego początku ustaliliśmy, że ja nie będę łożył na je dzieci i ona rzekomo się na to zgodziła. 

I pojawiła się nowa okoliczność. Gdy jej powiedzialem, żeby zrobić przy niej ponowny test, ona nagle stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo, że poroni, także jeszcze niewiadomo jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, davidzior08 napisał:

Gdy jej powiedzialem, żeby zrobić przy niej ponowny test, ona nagle stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo, że poroni, także jeszcze niewiadomo jak będzie.

Czyli nie jest w ciąży. Za to Ty wiesz jak już będzie. Spierdalasz z tego pseudo związku jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davidzior08 Zrób tak, jak Ci @Mosze Red napisał. I nie daj się podejść - żadnego ruchania czy obciągania (chcesz to poczytaj rady na babskim forum na "n" jak zaciążyć po obciąganiu czy analu - zdziwisz się) - za żadne skarby. Jeśli masz popęd to trzep się 5 razy dziennie ale tej kobiety nie dotykaj.

 

Twoja misja to jak najszybciej stamtąd spierdolić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, davidzior08 napisał:

Gdy jej powiedzialem, żeby zrobić przy niej ponowny test, ona nagle stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo, że poroni

Idziesz do apteki, kupujesz 3, najlepiej różne testy, a panna przy tobie ma się zlać bez żadnego pierdolenia. Jako potencjalny ojciec MASZ prawo to wiedzieć, tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Przeżywacie, że autor wątku będzie musiał płacić alimenty. Coś w stylu: "A miałeś tak fajnie, żadnego dzieciaka na utrzymaniu, a teraz alimenty". Wyluzujcie. Być może już wkrótce my, bezdzietni kawalerowie, też będziemy płacić alimenty - w postaci bykowego. Wprawdzie nie tak wysokie jak zwykłe alimenty, ale za to do końca życia. PiS wygrał wybory, ma większość, jest wolna droga do bykowego. Bo kiedy wprowadzić bykowe jak nie teraz, na początku nowej kadencji? Być może wkrótce znajdziemy się na tym samym wózku, co ten nieszczęsny ojciec czwórki dzieci (w tym jednego swojego).  :)

Edytowane przez Człowiek-maszyna
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.