Skocz do zawartości

Zrobiłem dziecko kobiecie z trójką dzieci


davidzior08

Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, Posejdon said:

Bykowe ma swoje uzasadnienie i jest nim system emerytalny, w którym cudze dzieci utrzymują randomów. Odkładanie na SWOJA emeryturę lub utrzymywanie przez SWOJE dzieci, znosi zasadność bykowego.

Jaką sieczkę trzeba mieć w głowie aby coś takiego wysmarować!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Patton napisał:

Ciekawe jak w tym kraju będzie, tak np za 10 lat ?

Boje się wiedzieć... Ale skoro coś typu Konfederacja dostaje się do sejmu, jest nadzieja na skruszenie "betonu" w przyszłości za 10-20 lat

W dniu 19.10.2019 o 14:07, WoLe napisał:

Teraz będzie chciała stosunku bez gumy... więc uważaj co robisz!

Właśnie mi wczoraj pisała że ma na mnie ochotę i że i tak już na ten moment nie zaliczymy wpadki

Edytowane przez davidzior08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, davidzior08 napisał:

Właśnie mi wczoraj pisała że ma na mnie ochotę i że i tak już na ten moment nie zaliczymy wpadki

Jakie to wszystko jest schematyczne to aż głowa boli. Pani wykonuje już swój plan doskonały jak sprawić, żeby rzeczywiście być w ciąży.

 

Chłopaki wcześniej dokładnie to opisali, więc trzymaj się ich rad.

 

Ja bym ją przekonał do zrobienia przy mnie testu ciążowego, wymyśl jakąś bajke, cokolwiek żeby to uzyskać i mieć pewność.

 

Tak jak @Mosze Red napisał, dziecko jest czy nie ma, Twoje czy nie Twoje, to już nie jest istotne. Ważne, że nie możesz z nią zostać bo to nic dobrego dla Ciebie nie przyniesie.

 

Powodzenia

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @Red_Pill system emerytalny zatoczył koło i nikt (realnie) nie odkłada na swoją emeryturę. Hajs z podatków (składka też jest podatkiem) idzie bezpośrednio do obecnych emerytów. Osoba samotna płaci podatki, ale nie ponosi kosztów wychowania i utrzymania dzieci, które są podstawą działania systemu. Dlatego powinna zapłacić bykowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Posejdon napisał:

Osoba samotna płaci podatki, ale nie ponosi kosztów wychowania i utrzymania dzieci, które są podstawą działania systemu. Dlatego powinna zapłacić bykowe.

Nie uzasadnia, bo osoby pracujące płacą ZUS.

Emerytury też nie dostają osoby randomowe, ale tylko te które wcześniej płaciły ZUS.

To że dzisiejsze osoby młode płacą na emerytury osób starszych (zamiast wypłacania emerytur ze składek zgromadzonych wcześniej) nie ma nic do rzeczy.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 08:46, Tomko napisał:

@davidzior08 Napisz jej: "a to bardzo ciekawe bo ja jestem bezpłodny. Robiłem badania rok temu...". Choć teraz już chyba za późno. 

Tomko tak się składa, że w tym roku robiłem sobie test na płodność, tylko ten podobny do ciążowego w domu i druga kreska wyszła, ale bardzo blado..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko dla mnie autor tematu jest ewidentnie albo trollem albo kobietą. W tym, jak i w pozostałych założonych przez niego tematach ma sytuację rozłożoną na czynniki pierwsze.

 

 

Albo nie, jest jeszcze inna opcja: @davidzior08 jest bezpłodny a jego pańcia inna niż wszystkie . Pewnego razu autor tematu zabawiał sie ze swoja pania palcami, w wyniku czego zosatwił w niej fragmenty naskórka. Pani zaciążyła przez podział / pączkowanie ( sorry, ale byłem słaby z biolci).? Historia zna con.1 przypadek Niepokalanego PoczENcia??.

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/22/2019 at 2:32 AM, Posejdon said:

Osoba samotna płaci podatki, ale nie ponosi kosztów wychowania i utrzymania dzieci, które są podstawą działania systemu. Dlatego powinna zapłacić bykowe. 

OP przepraszam za offtop.

 

Ale poziom "mentalnej gimnastyki" tej wypowiedzi jest oszałamiający.

 

Typowo kobiecy.

 

Będąc osobą bezdzietną z jakiej kolwiek przyczyny, płacąc podatki , jak myślisz misiu na co one idą????

 

Na szkoły dla ... nie twoich dzieci ,

na szpitale ... dla nie twoich dzieci

na wszystko inne zapewniane przez państwo dzieciom ktòrych singiel nie ma .

 

Ale to ciągle mało, prawda ?

 

Wincyj ,wincyj wincyj.....?

 

A może zamiast wyciągać rękę po cudze ciężko zarobione pieniążki weźmiesz się do roboty ! Leniu!

Od mojego wara!

 

Bykowe doprowadzi do tego że te najbardziej wartościowe dla społeczeństwa jednostki, ciągnace ten wòz za siebie i za Ciebie Leniu! Opuszczą ten kraj.

 

Poprzez analogię.

 

Podzielił byś się oceną z egzaminu czy sprawdzianu z kolegą z klasy?

 

Ty poświęciłeś czas energię aby się przygotować do egzaminu.

Kolega ..... nie bardzo.

 

Wyobraźmy sobie sytuację w ktòrej kolega mòwi do profesora:

" To nie fair! Że ktoś ma lepsze oceny! To dyskryminacja i ucisk! Każdy powinien być traktowany ròwno! 

Na następnym egzaminie, wysztkie oceny dodamy i podzielimy przez ilość uczniòw w klasie ( średnia) i rozdamy wszystkim " sprawiedliwie" ".

 

Durniu!

Właśnie odebrałeś jedyny "incentive" dla ktòrego osoba z większym potencjałem tak ciężko pracowała na dobrą ocenę...

 

Osoba z większym potencjałem ma do wyboru:

- dalej zakuwać i dzielić się ocenami z gorszymi uczniami

- jebnąć takim uniwerkiem i kontynuować naukę w innym.

Zbierać owoce swojej ciężkiej pracy ....

Jak myślisz ? Co zrobi?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Red_Pill
Edit
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomko napisał:

Może plemniki masz żarłoczne, że wygryzły barwnik na teście? A wtedy przegryzły gumę i uciekły na zewnątrz i dlatego ona jest teraz w ciąży? 

Dlatego nigdy nie  zapominaj o dokarmianiu plemników w zimie! ;D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.