Skocz do zawartości

Czy można zajść w ciąże 3 razy uprawiając seks w gumce?


davidzior08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziękuję za dobre rady odnośnie poprzedniego wpisu! Teraz jeśli chodzi o obecny tytuł wydawało mi się to oczywiście, dotyczy to oczywiście tej kobiety, która ma trójkę dzieci. Jak to ona twierdzi zawsze zanim każde z nich się poczęło, robiła to w gumie, ale nastąpiła "wpadka" bo guma za każdym razem pękała i tak pojawiały się pociechy. A Wy jakie zdanie macie na ten temat? Czy możliwe jest mieć aż takiego pecha i zrobić sobie trójkę dzieci robiąc to w prezerwatywie?

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo. Jakos tego nie widze.

Nieumiejetnie zakladana guma? Lubrykant na bazie olejow? I chyba najbardziej prawdopodobne: zdjecie, ktore umiescil @Patton

 

Gdzies wczoraj czytalem zacytowane wypowiedzi lasek z pewnego forum pt. "Jak zlapac faceta na ciaze". Pojawialy sie tam rady innych samic odnosnie smarowania wnetrza pochwy nasieniem ze zuzytej prezerwatywy (jak wynikalo z konwersacji: skuteczne).

 

Wiec... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak. Moim zdaniem większe jest prawdopodobieństwo mojego zajścia w ciążę niż trzykrotnego pęknięcia gumy.

 

Wierz w opowieści o niezwykłych zdarzeniach, które działy się w jej pochwie to daleko zajedziesz. 

Niedługo dowiesz się o niepokalanym poczęciu zapewne. 

 

Już Ci pisałem - spierdalaj z tego szamba. Ta kobieta to dno i patologia. A Ty wciąż łudzisz się, że Twoja myszka jest inna niż wszystkie?

Edytowane przez azagoth
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, davidzior08 napisał:

Czy możliwe jest mieć aż takiego pecha i zrobić sobie trójkę dzieci robiąc to w prezerwatywie?

To nie pech, tylko bardzo precyzyjnie zaplanowane działanie owej pani lub też jej niezbyt wyszukane kłamstwo. Trzeba być wyjątkowym naiwniakiem, aby uwierzyć w coś takiego.

Teraz też robiła to z Tobą w gumie i znowu jest w ciąży. To chyba już czwarty raz będzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, davidzior08 napisał:

Jak to ona twierdzi zawsze zanim każde z nich się poczęło, robiła to w gumie, ale nastąpiła "wpadka" bo guma za każdym razem pękała i tak pojawiały się pociechy. 

Zawsze używam prezerwatyw solidnych firm. Zawsze pilnuję, żeby nikt poza mną nie miał do tego dostępu, a po użyciu sprawdzam czy nie pękła. Pod kran, nalewasz wody, robisz balonik i widzisz czy pękło czy nie. Po takiej próbie wylewasz zawartość do kibla, a gumę zawinketa w papier zabierasz ze sobą i wrzucasz z dala od miejsca zastosowania. Nigdy w mieszkaniu partnerki. 

 

I wiesz co? 

Jeszcze nigdy nie widziałem żeby guma pękła. Nawet przy ostrym zbliżeniu (gdy szarpię jak Reksio szynkę) nie ma o tym mowy. 

Nie wiem ile gum w życiu przerobiłem ale nie zdarzyło się nigdy

 

Zrób test. Kup gumę i spróbuj ja przebić palcem (ale nie paznokciem) to zrozumiesz, że nie jest to takie proste. Po wiedzy jaka tu nabyłem zaczynam uważać, że pękanie prezerwatyw to kolejny mit wymyślony przez panie, które gwoździem gumy dziurawią dla cudu poczęcia i zaobravzkowania ofiary. 

 

3 niezależne od siebie wpadki z peknieta prezerwatywa? 

Jak myślisz co jest bardziej prawdopodobne: że Twoja kobieta mówi prawdę ( :D ) i miała takieeeego pecha, czy albo sama dopomagala szczęściu dziurawiąc prezerwatywy, albo dając komuś innemu na boku i wmawiajac ojcostwo stałemu partnerowi? 

Sam sobie odpowiedz. W końcu znasz ją lepiej 

 

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Esmeron napisał:

o wiedzy jaka tu nabyłem zaczynam uważać, że pękanie prezerwatyw to kolejny mit wymyślony przez panie, które gwoździem gumy dziurawią dla cudu poczęcia i zaobravzkowania ofiary. 

Pękają, pękają niestety.

Mi się zdarzało, ale przy tych super cienkich. Więcej ich nigdy już nie użyję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, davidzior08 napisał:

Czy możliwe jest mieć aż takiego pecha i zrobić sobie trójkę dzieci robiąc to w prezerwatywie?

Jasne że możliwe! 

Nie pech, tylko zwykły rachunek prawdopodobieństwa. 

 

Tak samo jest możliwe trzykrotne trafienie szóstki w totka. 

 

 

Nie mam czasu tego teraz liczyć, zarobiony jestem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davidzior08Nie ma opcji, żeby trzy razy guma pękła - to jest ściema albo niesamowity zbieg okoliczności - taki jak to że trzy razy zostaniesz trafiony przez piorun. Żeby kobieta zaszła w ciążę to musi być też w odpowiednim momencie cyklu. To nie tak, że kobieta jest płodna 24/7. Zaraz po okresie 2 - 3 dni i przed - mówiąc w skrócie nie zajdzie chociaż byś to robił bez gumy.

Więc trzy razy pękła guma, wtedy kiedy akurat miała dni płodne ? No proszę Cię :))) 

Słuchaj - tu nie ma co kminić. 

Ustal sobie czy jest w ciąży i czy dziecko jest Twoje - to raz. Jeśli ją bzykałeś to jest taka ewentualność.

Dwa jak jest w ciąży i dziecko jest Twoje to masz uważam, że masz dwa wyjścia. 

1) Zostajesz z nią i wychowujesz dziecko - co jakąś tragedią nie jest - gorzej jeśli ta pani jest nie tego...

2) Odchodzisz sobie i płacisz alimenty i tyle. Możesz wtedy widywać potomka, możesz próbować ogarnąć temat tak, że junior (albo juniorka) będzie mieszkał z Tobą wtedy alimentów płacił nie będziesz a będziesz miał dzieciaka - swojego fajnego itd. Zwłaszcza, że ta pani w sądzie może być postrzegana jako osoba mało odpowiedzialna, jeśli ma już trójkę dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.