Skocz do zawartości

Moja Historia


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/21/2019 at 1:20 PM, NimfaWodna said:

pielegniarki be, kasjerki be

Gdzie, co, kto tu nie lubi pielęgniarek czy kasjerek? Raczej podejrzane są kobiety chwytające się "męskich" zawodów typu śmieciarz, budowlaniec. A na poważnie, o co chodzi z seksem, jako wykorzystaniem? Chyba to ma być przyjemne dla obu stron? Co wiesz o facecie, jest typem podrywacza, "zaliczacza" czy ma w swojej historii LTRy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 13:20, NimfaWodna napisał:

O co Ci z tym chodzi? Ze niby gorszy sort czlowieka? Z tego co tu piszecie to korposzczury be, kury domowe be, pielegniarki be, kasjerki be. Chyba wszystkie kobiety ogolem zle. To po co wchodzicie z nami w relacje? Zeby poziej pisac miedzy soba dyrdymaly? Wasze matki tez sa zle? Czy to odosobniony przypadek? A moze kolega z forum ma kontakt cielesny z Wasza matka i wylewa tu na nia wiadro pomyj a kazdy zgodnie chorem mu przyklaskuje. Nawet jej kochany synek na nieswiadomce. Brawo

 

Tak, psychologi i inne takie są przegrani na wstępie.

Tylko kobiety wygolone nie są be, niektóre znaczy.

Tak, wszystkie są złe, ale niektóre krzywdzą świat swoją obecnością poza zasięgiem wzroku.

Wchodzimy w relacje dla seksu.

Nie po to wchodzimy żeby pisać dyrdymały, nic nie rozumiesz.

Nasze matki są kobietami, żadnego z nas nie urodził borsuk. Czy są złe? Zależy dla kogo.

Moja matka ma 65 lat, jeśli ktoś z forum ma z nią kontakt cielesny jego problem.

Nie nazywaj mojej matki pijaczką.

Nie klaszczemy grupowo, czasem po prostu klaszczemy w tym samym czasie.

Kochany synek, nieświadomkę zaliczył ostatni raz z 25 lat temu czy więcej, nikt nie klaskał.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wroński napisał:

 

Tak, psychologi i inne takie są przegrani na wstępie.

Tylko kobiety wygolone nie są be, niektóre znaczy.

Tak, wszystkie są złe, ale niektóre krzywdzą świat swoją obecnością poza zasięgiem wzroku.

Wchodzimy w relacje dla seksu.

Nie po to wchodzimy żeby pisać dyrdymały, nic nie rozumiesz.

Nasze matki są kobietami, żadnego z nas nie urodził borsuk. Czy są złe? Zależy dla kogo.

Moja matka ma 65 lat, jeśli ktoś z forum ma z nią kontakt cielesny jego problem.

Nie nazywaj mojej matki pijaczką.

Nie klaszczemy grupowo, czasem po prostu klaszczemy w tym samym czasie.

Kochany synek, nieświadomkę zaliczył ostatni raz z 25 lat temu czy więcej, nikt nie klaskał.

 

 

 

A wiesz, ze facet ktory lubi wygolone cipki moze miec predyspozycje do pedofili. Poczytaj o tym. Polecam zglebiac wiedze zanim sie napisze cos glupiego.

Kobiety jak i mezczyzni(czyt. gatunek ludzki) ma niestety sklonnosc do krzywdzenia innach. Nie kazdy z tego korzysta. Rozumiem, ze wiecej tu skrzywdzonych facetow bo to forum meskie. Ale nie wylewajcie pomyj na czlowieka nie znajac go(czyt. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora). Pozdrawiam

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Gdzie, co, kto tu nie lubi pielęgniarek czy kasjerek? Raczej podejrzane są kobiety chwytające się "męskich" zawodów typu śmieciarz, budowlaniec. A na poważnie, o co chodzi z seksem, jako wykorzystaniem? Chyba to ma być przyjemne dla obu stron? Co wiesz o facecie, jest typem podrywacza, "zaliczacza" czy ma w swojej historii LTRy?

Z tego co wiem mial jedna kochanke. I to mi dalo sygnal, ze nie nalezy do wiernych. Najzwyczajniej zerwala bym z nim znajomosc. Ale my sie swietnie dogadujemy. Rozmawiamy. Czasem gdzies wyjdziemy. Nie jestem na tyle glupia by wierzyc, ze 1)zostawi dla mnie zone i bedzie big love. 2)ze sie zmieni i za rok lub 2 bedzie szukal nowego romansu. Moja wina, bo wlaczylam w to emocje. A jesli chodzi o seks. Boje sie, ze jak do tego dojdzie to bedzie mi jeszcze bardziej zle. Bardziej sie od niego uzaleznie. Ot tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna to troll. Innego wyjaśnienia nie ma na te niegramotne teksty. Jak poczytac kilka wpisow z roznych przedzialow czasowych to widac, ze jest pisane przez jedną osobę, i raz przez inną. Albo ma schizofrenię, albo to jest kilka osób piszacych dla beki.

 

Psycholog w zyciu by takich bredni nie napisal, bo ma wiedzę, do tego nie trzeba praktykowac zawodu, by coś ba temat ludzkiej psychiki wiedziec. 

 

Jesli zamierzasz atakowac ludzi "lubiących ogolone" i masz konkretne dowody to bardzo prosze o podanie odnośnika do badań nad tym tematem.

 

Jesli tez masz ochote, by ktos "nie obrażał i nie generalizował" to daj dobry przykład i sama tego nie rób. 

 

Co do sytuacji (choc nie wierze ze jest prawdziwa..) to wypadało od początku podkreślic ze chodzi o zajetego faceta.

Bo moim zdaniem jestes tylko kolezanką do pogaduszek. I powinnaś TY mu dać spokoj i go nie kusic. Jesli masz na niego ochote i włączasz emocje to sama sie trzymaj z daleka. To zupelnie proste. 

I nie racjonalizuj sobie swojego przywiazania. Bo jesli naprawde bylabys uczciwa dalabys mu spokoj w momencie pojawienia sie nieplatonicznych uczuc. 

 

@NimfaWodna to troll. Innego wyjaśnienia nie ma na te niegramotne teksty. Jak poczytac kilka wpisow z roznych przedzialow czasowych to widac, ze jest pisane przez jedną osobę, i raz przez inną. Albo ma schizofrenię, albo to jest kilka osób piszacych dla beki.

 

Psycholog w zyciu by takich bredni nie napisal, bo ma wiedzę, do tego nie trzeba praktykowac zawodu, by coś ba temat ludzkiej psychiki wiedziec. 

 

Jesli zamierzasz atakowac ludzi "lubiących ogolone" i masz konkretne dowody to bardzo prosze o podanie odnośnika do badań nad tym tematem.

 

Jesli tez masz ochote, by ktos "nie obrażał i nie generalizował" to daj dobry przykład i sama tego nie rób. 

 

Co do sytuacji (choc nie wierze ze jest prawdziwa..) to wypadało od początku podkreślic ze chodzi o zajetego faceta.

Bo moim zdaniem jestes tylko kolezanką do pogaduszek. I powinnaś TY mu dać spokoj i go nie kusic. Jesli masz na niego ochote i włączasz emocje to sama sie trzymaj z daleka. To zupelnie proste. 

I nie racjonalizuj sobie swojego przywiazania. Bo jesli naprawde bylabys uczciwa dalabys mu spokoj w momencie pojawienia sie nieplatonicznych uczuc. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, NimfaWodna said:

mial jedna kochanke

 

18 hours ago, NimfaWodna said:

zostawi dla mnie zone

Chcesz się spotykać z żonatym facetem, który lubi zdradzać. Moralnie ochydne to dla mnie. Jeśli jesteś gotowa do tego, nigdy w życiu nie miej pretensji do jakiegoś faceta, że cię zdradził.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z rodziny dysfunkcyjnej. Predzej powiedziala bym, ze moja matka byla zimna kobieta. Opiekowalam sie mlodsza siostra i wypelnialam obowiazki domowe mojej matki. Pozniej sie wyprowadzilam i od tego czasu spotykamy sie sporadycznie. Nie jestem w zadnym zwiazku, bo zwyczajnie nie potrafie byc ciepla. Nikogo nie krzywdze. Wole byc sama

1 godzinę temu, Orybazy napisał:

 

Chcesz się spotykać z żonatym facetem, który lubi zdradzać. Moralnie ochydne to dla mnie. Jeśli jesteś gotowa do tego, nigdy w życiu nie miej pretensji do jakiegoś faceta, że cię zdradził.

Spotykac na stopie kolezenskiej. Przeciez pisalam, ze nie licze na nic wiecej. Ciezko to zrozumiec. Moze zdradza zone, ale nie ze mna. Nie interesuje mnie jak spedza czas poza naszymi rozmowami. Czytaj ze zrozumieniem

11 minut temu, Boromir napisał:

Hej :) Mam jakieś ograniczenia i nie mogę wysłać tobie prywatnej wiadomości, napisałem do moderatorów, dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości.

Ok :) napisz jak cos sie dowiesz w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, NimfaWodna said:

jesli chodzi o seks. Boje sie, ze jak do tego dojdzie to bedzie mi jeszcze bardziej zle

@NimfaWodna Napisałaś o seksie "jak do tego dojdzie" wcześniej, więc jak, znajomość platoniczna czy nie? A na poważnie, wierzysz, że możliwa jest przyjaźń damsko-męska bez pierwiastka seksualnego?

 

@Onyx100 Awatar, powitanie kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 12:23, NimfaWodna napisał:

kobiety nie maja swoich pasji. Ja mam dwie duze i ciagle mnie one pochlaniaja.

To cycki mogą być pasją ? ?

W dniu 22.10.2019 o 17:54, Androgeniczna napisał:

ty przez swoją emocjonalność się zadłużyłaś. 

Chociaż raz, to kobieta się zadłużyła dla faceta, a nie odwrotnie !

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Libertyn napisał:

Czyli jesteś z rodziny dysfunkcyjnej.

To ty tak napisales...

32 minuty temu, Orybazy napisał:

@NimfaWodna Napisałaś o seksie "jak do tego dojdzie" wcześniej, więc jak, znajomość platoniczna czy nie? A na poważnie, wierzysz, że możliwa jest przyjaźń damsko-męska bez pierwiastka seksualnego?

 

@Onyx100 Awatar, powitanie kolego.

Jak by byl samotny to bym sie nie zastanawiala tylko zobaczyla co z tego bedzie. A tak najzwyczajniej nie wychodze poza ramy kolezenstwa. Tego sie trzymam. Napisalam tez, ze gdyby doszlo do czegos wiecej to bym sie zatracila. Taka prawda. Wiec proste i logiczne, ze mam troche oleju i tego nie robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Imbryk napisał:

Jesteś psychologiem, przecież to wiesz.

Wiedziec a dopuszczac do siebie to inna sprawa. Czulam, ze cos ze mna nie tak dlatego nie angazowalam sie w zwiazki

6 minut temu, Libertyn napisał:

Jesteś. Jak 80% Polski. Ale nad tym można pracować.

To jest jakas droga

Edytowane przez NimfaWodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NimfaWodna napisał:

Wiedziec a dopuszczac do siebie to inna sprawa. Czulam, ze cos ze mna nie tak dlatego nie angazowalam sie w zwiazki.

I chwała Ci za to bo byś komus zniszczyła psychikę

10 minut temu, NimfaWodna napisał:

To jest jakas droga

I to droga prawidłowa. Lepsza niż  ładowanie się w związek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Oziębłość emocjonalna i wynikająca z niej wymuszona dorosłość starszego dziecka, które za matkę zajmuje się młodszym jest jak najbardziej dysfunkcyjna

Komu Ty takie proste rzeczy tlumaczysz? Powinna o tym wiedziec z racji zawodu ? dyskusje z trollem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje zly wzor milosci w domu rodzinnym.... relacja Twojej matki z ojcem nie była prawidłowa a Ty ją odtwarzasz w życiu dorosłym . Przeczytaj jakąś książkę o DDD czyli dorosłych dzieciach z rodzin dysfunkcyjnych. Jesteś samotna w wieku 30 lat tak jak byłas sama w dzieciństwie. Wybór żonatego faceta który ma dzieci podświadomie pasuje do wzorca miłości które miałaś w domu niedostępność , brak zaangażowania, sporadyczne uczucia i ciepło.  Wypisz wymaluj jak w domu. A jaka była relacja twojej matki i ojca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.