Skocz do zawartości

Moja Historia


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Onyx100 napisał:

Czuje zly wzor milosci w domu rodzinnym.... relacja Twojej matki z ojcem nie była prawidłowa a Ty ją odtwarzasz w życiu dorosłym . Przeczytaj jakąś książkę o DDD czyli dorosłych dzieciach z rodzin dysfunkcyjnych. Jesteś samotna w wieku 30 lat tak jak byłas sama w dzieciństwie. Wybór żonatego faceta który ma dzieci podświadomie pasuje do wzorca miłości które miałaś w domu niedostępność , brak zaangażowania, sporadyczne uczucia i ciepło.  Wypisz wymaluj jak w domu. A jaka była relacja twojej matki i ojca?

Poprawna. Nie bylo pijanstwa i awantur. Matka byla chlodna zwlaszcza dla mnnie i tyle

12 minut temu, Cortazar napisał:

Coś mi się wydaje, że ten tytuł psychologii to pochodzi z paczki chipsów.

Nie widzi Ci sie cos to nie musisz komentowac. Wiesz ciezko spojrzec na siebie pod wzgledem wnetrza i odczuc. Traum itd. Jest takie przyslowie: "szewc w podartych butach chodzi". Nigdy zbtnio nie analizowalam swojego zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

bledow

 

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Slownik i szybka pisownia czasem nie wychodzi na dobre

No właśnie dlatego wnioskuję o jakiegoś warna. Kara musi być bo to już nie tylko recydywa ale wręcz brak szacunku i olewanie prosto w oczy. Kpina jakaś.

 

@Eleanor Działaj coś z łaski swej a prośby mej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cortazar napisał:

 

No właśnie dlatego wnioskuję o jakiegoś warna. Kara musi być bo to już nie tylko recydywa ale wręcz brak szacunku i olewanie prosto w oczy. Kpina jakaś.

 

@Eleanor Działaj coś z łaski swej a prośby mej. :)

Ta zapewne. Ja juz dostalam bana :) hahaha. Raczej mnie to smieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cortazar napisał:

@NimfaWodna

Oczywiście strzel focha i nie odnoś się do faktów tutaj przedstawionych tylko zareaguj emocjonalnie i zwyzywaj wszystkich wokół.

 

Przyniesie ci to krótkotrwałą ulgę i długofalowe zniechęcenie do świata i życia. Twój wybór.

Nie strzeliłam focha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 12:28, NimfaWodna napisał:

To ty tak napisales...

 

Nadal nie otrzymałem informacji zwrotnej, mam prośbę dałoby radę napisać, co ci wyszło z tego Tarota, co będziesz stawiała dla mnie w poście ? Sprawdź czy ty możesz do mnie napisać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z moim "przyjacielem" wyjaśniona. Może zachowałam sie jak wywłoka ale teraz wiem czego Pan oczekiwał. Zadzwoniłam do niego. Zapytałam czy możemy sie spotkać. Przyszedł na spotkanie. Leciały iskry. Powiedziałam, że go kocham. On się zmieszał. Spuścił głowe. Zostawiłam na łóżku pudełeczko z czymś co chciałam mu dać od dawna i wyszłam. Zablokowałam jego numer...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eleanor napisał:

No teraz to już z Tobą również?

Owszem :) i pierwszy raz ta perspektywa dała mi satysfakcje. Poznałam jego prawdziwe oblicze. Manipulanta. Otworzyła mi oczy. Nawet jeśli środki były nie do konca uczciwe. Trudno się mówi. Żyje się dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.