Skocz do zawartości

Piękna strona na FB, mam ubaw codziennie. *PO PACHY*


Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie widzę jakiś post z tej strony, stwierdziłem że się nią podzielę, może któremuś Bratu poprawie humor. :) 

 

https://m.facebook.com/Bezlitosnekobietynieplacza/

 

Perełki:

„Bóg stworzył faceta po to żeby kochał, szanował i dbał o kobietę”

 

”Kiedy on tak słodko się o ciebie stara, ale ty wiesz ze i tak dasz mu słodkiego kosza” (grupowa masturbacja w komentarzach między kobietami, ile razy one tak już zrobiły) 

 

„Kiedy jakiś facet mówi że powinnaś się częściej uśmiechać” „Uśmiecham się ale nie do ciebie” 

 

„Kiedy musisz przypomnieć swojemu chłopakowi kto jest szefem” 

 

Gloryfikacja wpierdalania syfu, picia alkoholu, wyśmiewanie diet i treningów. 
 

 

Najlepsze jest to ze ponad 20 znajomych lasek ma ta stronę polubioną, a przynajmniej połowa z nich codziennie oznacza się w jakichś shit postach. 
 
Beka w pizdu. :) 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh te krejzi życie i związki 13 latek.
 

Cytat

Mam nadzieję, że mój przyszły mąż się wreszcie ogarnie i pojawi się w moim życiu. Bo traci najlepsze lata moich cycków.

Cytat

Moje hobby to:

Olewanie facetów,

jedzenie fastfoodów,

picie wina i drzemki.

Uuuuu jakie krejzi te nasze dziewczyny!

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania zbiera pan naklejki

 

To w temacie.

 

10 minut temu, WoLe napisał:

 

W Rosji sobie radzą z takim czymś...

Nie wiem skąd taka miłość do aparatu represji Rosji. Nie popieram PussyRiot, ale kto by to nie był nie powinien być pałowany o ile nie zagraża bezpieczeństwu. Marian Kowalski został wyjebany z roboty za to, że kandydował na urząd prezydenta. Nie zgadzam się w ogóle z narodowcami, ale wtedy byłem sercem przy nim i głośno go wspierałem. Tym się różni cywilizacja Okcydentu wobec dziczy z Rusi. Bardzo lubię Rosjan, ale maja zjebaną mentalność (Z jednej strony gościnni i ludzcy, z drugiej dali by się pokroić za cara i dać w mordę za przypomnienie 17 września). Mają gaz, ropę, a obywatele jak dziadowali tak dziadują dalej. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga strona nie lepsza. Myślę samodzielnie. Ot walka kogutów, z której prócz hałasu krzykaczy niż pożytecznego nie wynika. Ani ludziom się lepiej nie żyje, ani woda bardziej mokra. Ważne, że są dla mediów żrące tematy i można polaryzować społeczeństwo. A ludzie jak bojowe psy sobie skaczą do gardeł. Hau hau.

 

Co do tematu homoseksualizmu to w Europie w starożytności nikt się tym nie przejmował. Seks był traktowany jak jedzenie czy spanie, sami bogowie to robili. Spierdolenie przyszło z chrześcijaństwem. Zaczęło się regulowanie tej sfery życia, nie tylko zakazując homoniewiadomo, ale hetero też mieli przesrane. Np. jeżeli się urodziła dziewczynka to znaczyło, że kobieta nie leżała jak kłoda w czasie seksu. Na prawdę nie chcesz ze mną dyskutować o tym. Złapali Cię na sianku z dziewicą - oboje baty. ALE PORZĄDEK BYŁ. 

 

Z resztą warto zobaczyć co osiągnęli Rzymianie, Grecy czy nawet Wikingowie, a co pastuchy z pustynnych terenów, gdzie się karali za polucje (Księga Kapłańska to istny obraz spierdolenia - pokuta za miesiączkę, polucję, onanizm, chuj wie co jeszcze). Jest chyba książka Żydówki, która opowiada o życiu w wspólnocie w USA. Oskarżona o antysemityzm, ponieważ ukazała unieszczęśliwianie ludzi w sekcie.

 

Mam super życie. Narażam się lewakom i prawakom. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn A któż z nas nie jest rozwiązły? Są badania, że jeżeli ktoś się powstrzymuje od życia seksualnego do koło 40 to wtedy puszczają wszelkie hamulce. Ile młodych chłopaków gorliwie wierzących nabawiło się nerwic, bo bili Niemca po kasku? Ile niepotrzebnego poczucia winy? Na prawdę nie mam aż tyle czasu by wszystko opisywać. 

 

Oazowiczki zazwyczaj są szkaradne, muszą jakoś tłumaczyć swój brak powodzenia. Ładniejsze nawet jak uczęszczają to w końcu posmakują członka i jakoś nie mają takich rozterek jak młodzi faceci. Propos oazy kiedyś widziałem filmik z próby śpiewu. Chad na gitarce grał i część żeńska maślane oczka, blisko się ładniejsze przysiadły, i był ten słynny virgin, który przysiadł się z boku obok szarej myszki, która tylko go tolerowała. Widać było, że potrzebował być kochany itp. Polecam "Poszerzenie pola walki" Houellebecqa. Od niej się zaczął mój redpill, długo przed trafieniem tutaj. Nie oszukacie swojej natury. Na tym zakończę. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, volcaniusch napisał:

A któż z nas nie jest rozwiązły? Są badania, że jeżeli ktoś się powstrzymuje od życia seksualnego do koło 40 to wtedy puszczają wszelkie hamulce. Ile młodych chłopaków gorliwie wierzących nabawiło się nerwic, bo bili Niemca po kasku? Ile niepotrzebnego poczucia winy? Na prawdę nie mam aż tyle czasu by wszystko opisywać. 

Porównałem rozwiązłość właśnie do sukcesów które osiągnęły te społeczeństwa. Warto żyć w zgodzie z naturą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.