Skocz do zawartości

Co się dzieje z Kolonką?


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

Dziennikarza Maxa Kolonko, korespondenta telewizyjnego prosto z  "Bostyn Masyczjusyts" przedstawiać nie muszę, każdy mniej lub bardziej kojarzy te charakterystyczne nazwisko.

Większość z Was kojarzy zapewne Jego działalność na YouTubie - nie mnie oceniać ich merytorykę, choć z mojego punktu widzenia, na początku, materiały trzymały poziom.

Ze względu na wyłączanie monetyzacji filmów przez YouTube, Kolonko założył swoją własną platformę internetową do nadawania swoich programów, a następnie ruch społeczny #R, ale nie o nim teraz mowa.

Szperając dziś w internecie natrafiłem na wycięty - właśnie z wideo znajdującego się na platformie Kolonki - 15 minutowy fragment, w którym Max porównuje siebie do Jezusa, uważa, że jest w stanie przepowiadać przyszłość dzięki teorii kosmogenicznej którą tworzy/stworzył i inne tego typu rewelacje, zanurzył się w odmęty szaleństwa.

Dla mnie to wygląda na postępującą chorobę psychiczną, szkoda człowieka.

 

 

 

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach p. Kolonko bardzo stracił, kiedy krytykował p. Lisa mając, tylko i wyłącznie "powcinane" materiały. Gdzie jest rzetelne dziennikarstwo- częste zdanie, które p. Kolonko wypowiada i chyba wtedy o nim zapomniał.

 

Myślę, że nie warto skreślać p. Kolonki, każdy ma gorsze chwile w swoim życiu. Bez wątpienia to ciekawa postać, która być może została w jakiś sposób skompromitowana przez samego siebie lub...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Buzie widzę, buzię widzę  w tym tęczu'' Oj ktoś tu sobie z babą na rowerze pojeździł ?  I do nosa też zapodane było?

 

Tak, jak ktoś wyżej napisał - jego pierwsze filmy na YT były całkiem ciekawe i merytoryczne.

 

Stopniowo przestałem oglądać tego Pana podczas kampanii prezydenckiej Obama/ Trump .

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odleciał i to tak ostro, bodajże po tym, jak PiS doszedł do władzy. Wcześniej jechał równo po obu stronach, czyste fakty i ocena polityki, a potem jakieś kurła pierdy z rewolucją, zagrożoną demokracją itd. Łapałem się za głowę jak można tak z dupy zmienić podejście o 180 stopni. Od tamtego momentu to już w ogóle odlot merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PrzemAss napisał:

Nie rozumiem tej całej nagonki na niego. Czegokolwiek nie powie jest wyśmiewany. Ludzie wierzą w ezoterykę i te wszystkie religie i jest ok a facet powie o teorii kosmogenicznej i zaraz się zaczyna śmiech.

Jest różnica pomiędzy ideą "mówię, jak jest", a teoriami wyjętymi z dupy. O czym ty piszesz człowieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac I skoro jest znany z ''mówienia jak jest'' to znaczy że nie może wyjechać z teorią kosmogeniczną która jego zdaniem ma jakieś tam uzasadnienie? Tym bardziej że mówi to w swojej prywatnej telewizji. 

Edytowane przez PrzemAss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PrzemAss napisał:

@mac I skoro jest znany z ''mówienia jak jest'' to znaczy że nie może wyjechać z teorią kosmogeniczną która jego zdaniem ma jakieś tam uzasadnienie? Tym bardziej że mówi to w swojej prywatnej telewizji. 

Przecież on był, jest? niezależnym dziennikarzem, jak napisałeś ma własną, prywatną telewizję. A teoria o działaniu wszechświata wyciągnięta z dupy jest porównywalna do wykładów o płaskiej ziemi. To nie jest dziennikarstwo, tylko jakaś parodia. Typek, który publikuje dobre materiały i nagle wyciąga coś takiego jest niepoważny. A im bardziej leci w temat, tym gorzej dla niego. 

 

Nie mówię tego z żadnej złośliwości. Czyste prawo przyczyny i skutku. Takim materiałem w moich oczach utracił praktycznie całą wiarygodność, a to kiepska sprawa dla kogoś, kto publikuje na szeroką skalę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Nadal nie wiem co ma jedno do drugiego. Jego telewizja jest płatna a co za tym idzie ludzie są tam dobrowolnie, idąc dalej jak już powiedziałem może wrzucać co chce a fakt że jest/był dziennikarzem nic nie zmienia bo jak ktoś nie chce oglądać to nie ma do tego żadnego obowiązku. Jak ktoś po tych teoriach stracił do niego wiarygodność to jego sprawa. Nie rozumiem tylko tej nagonki na niego i wyzwisk w komentarzach bo jak napisałem wyżej jak się komuś nie podoba to nie musi płacić i oglądać.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wręczał na kolanach na wizji bukiet Joli Kwaśniewskiej. No cóż, każdy popełnia błędy.

 

Przez jakiś czas bo oglądałem - niezależny punkt widzenia, choć wkurzało mnie przekonanie o własnej zajebistości.

 

Od dłuższego czasu nie śledzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

 To nie jest dziennikarstwo, tylko jakaś parodia. Typek, który publikuje dobre materiały i nagle wyciąga coś takiego jest niepoważny. A im bardziej leci w temat, tym gorzej dla niego. 

 

Słuchajcie rebiata, a to nie jest jakaś click- baitowa zagrywka z jego strony? Może wyświetlenia i suby mu sie nie zgadzają i robi takie show wmyśl zasady '' Nie ważne co mówią, ważne aby mówili''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BydlakŚmierdziel napisał:

dzięki teorii kosmogenicznej którą tworzy/stworzył i inne tego typu rewelacje, zanurzył się w odmęty szaleństwa.

Dla mnie jest sympatycznym człowiekiem ,ale z całym szacunkiem, według mnie on powinien połączyć swoje siły z Konfederacją, tak samo Jakubiak, Liroy, a nie dzielić się. Ten jego #R ma większe szanse powodzenia, jak połączy się z innymi antysystemowcami. Bez połączenia sił takie ruchy przez beton powstały po 89 roku będą miały bardzo ciężko, żeby się przebić. 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś albo ćpie dragi, a nie wygląda mi na naćpanego ale huj wie, ale najprawdopodobniej wjebał się w jakąś sektę i tyle...w usa tego od zajebania, gdzieś tam opowiadał że przyszli do nie go domu jacyś mili ludzie i coś tam zaproponowali.

Ano proszę państwa oto przykład co "religia" uczynić może z mózgiem - "(...)mamy A+ i A- i jak sobie to odwrócicie to w środku jest nemesis itd."(Heh, i fszystko jasne ;) ), a jak sobie zrobisz trójkąt na teledysku to już w ogóle władasz śfiatem...

Typiarz jest narcyzem i mu się popierdoliło i tyle, pomyślał sobie że pewnie fstąpił do jakiegoś WYJĄTKOWEGO bractwa w którym trzeba mówić tak jak oni gadają bo są wyjątkowi, itd. etc.

Nie dziękuje wolę się napić piwa :)

Tutaj ten sam syndrom:

 

:(

Pozdo

 

 

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to ktoś tu już napisał - taki to antysystemowiec...

To chyba jeszcze z czasów gdy był "narzeczonym" niejakiej Rosati Weroniki;), córki TW Buyer.

No ale potem, po rozstaniu, widać się urwało czerwone koryto to się przestawił na antysystem...

Wyjątkowo, jak dla mnie, mało wiarygodna postać.

 

 

 

Edytowane przez rooner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 23:43, Boromir napisał:

Ten jego #R ma większe szanse powodzenia, jak połączy się z innymi antysystemowcami.

Kurła jaki antysystem? Każdy polityk marzy tylko o tym aby umoczyć pysk w korycie. Jeśli ktoś myśli że polityk jest do robienia nam dobrze. To ma mocno coś z garem. Władza i pieniądze. O to tu chodzi. Dla polityków jesteśmy bydłem z którym trzeba pogadać przed wyborami. I każdy jest taki sam bez względu na wypowiadane hasła.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.