Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Lalka

Ciąża wady i zalety... w kobiecym odczuciu.

Recommended Posts

43 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Każdy kij ma dwa końce. Po cesarce zostają blizny, czasami niezbyt piękne. Kobieta jest też bardzo mocno obolała i dużo trudniej jest jej się zaadaptować. Niektóre nie są nawet w stanie wstać z łóżka i pójść do toalety w dniu zabiegu.

Mi w dniu cesarki ledwo udało się usiąść na łóżko i zsunąć na wózek inwalidzki żeby pojechać na oddział do córki... Trzy dni później ledwo doczłapałam się pod prysznic, pod którym siedziałam skulona. 

Cytat

Całkowicie nie kobiecym zdaniem - huśtawka hormonalna jest przerąbana. Płacze, depresja, przygnębienie, złość na partnera. Cholernie przykre jest to znosić, choć rozumiem, że moja kobieta (urodziła przez CS tydzień temu) nie robi tego specjalnie. 

Ja akurat większą jazdę hormonalną miałam po porodzie naturalnym, także nie ma reguły.

@Lalka co do znieczulenia to słuchaj @Eleanor. Raczej się nie nastawiaj na znieczulenie, często nie pomaga, a wydłuża poród. 

Idź do szkoły rodzenia przy szpitalu w którym chcesz rodzić, pogadaj z położnymi... a za rok będziesz taką specjalistką jak my ;) 

• Like 2

@TheFlorator bardzo pięknie dziękuję i przepraszam. Po prostu wyszedłem z założenia, że niemowlak stanowi obiekt zainteresowania przede wszystkim madki i tateła i bombardowanie nimi przestrzeni publicznej nie przystoi białemu rycerzowi 😉 

Bliźniaki to chłopak i dziewczyna (z pierwszego małżeństwa). Teraz urodził mi się synek 🙂 Fajne dzidzi, choć bardziej białe, niż czarne, ale ponoć mieszane dzieciaki takie się rodzą i koloru nabierają dopiero po kilku tygodniach. Tak więc ten tego - czekamy 🙂 

• Like 4

"Kto poddaje się emocjom, ten choruje" Tytuł filmiku na yt z udziałem pana Romualda Kosznika.

Mniej więcej wyjaśnia w nim na co może zachorować dziecko poprzez styl życia matki i jej problemy życiowe.

Mówił o tym, jak zgłosiła się do niego chyba 35 letnia atrakcyjna kobieta, dziewica, która miała problem, wiadomo.

Więc pan Kosznik spytał się jej czy jej mama uprawiała seks z tatą podczas ciąży. Kobieta rozmówiła się z matką. Zgadnijcie co się okazało?

Taka mała wskazówka.

Widziałem kiedyś tutaj temat 30letnie dziewicy, nie pamiętam nicku, coś z tortillą, może w tym leży jej problem?

Pan Romuald ma jeszcze kilka innych ciekawych filmików odnośnie kobiet w ciąży i o tym na co mogą zachorować dzieci itd,

Edited by -dumuzi-
  • Thanks 1