Skocz do zawartości

Starszy pan chce na boks


Pozytywniak

Rekomendowane odpowiedzi

Też nad tym rozmyślam, ale zastanawia mnie jak wygladają treningi. Zamiast ćwiczyć wiele różnych rzeczy wolałbym szlifować od podstaw każdą pojedynczą rzecz do porzygu (ale pilnowac żeby było dokładnie) i potem to łączyć w całość bo to daje solidną podstawę, ale nie wiem czy tak wygladają treningi bokserskie. Wolałbym ćwiczyć np jedno uderzenie przez 20-30 minut, i potem kolejne. Byłem pare razy na zajeciach z krav magi i tam były co zajęcia inne rzeczy. Domyślam się że to jest tak zrobione żeby było ciekawie i żeby ludzie nei porezygnowali, ale to właśnie przez to ja sie zniechęcam. Lubię monotonne długie ćwiczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pozytywniak napisał:

Mili,

Siłownia przestała mnie bawić, a zaczęła nudzić. 

W związku z tym w wieku 46 lat chcę zapisać się na boks.

Czy polecicie mi klub bokserski w Warszawie ?

Czy po prostu iść na Legię ?

Idź na Legię.

 

Solidne podstawy techniki to najlepsza podwalina i gwarancja efektywnego oraz progresywnego rozwoju umiejetności w treningach bokserskich.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli chodzi o Academie Gorila WWA to rzucam Wam konkret:
Muay Thai - trener Jacek "Bagieta"
Uczyłem się u niego od podstaw, jeszcze jak trenował w innym mieście.

Wszystko tak jak żółtodziób oczekuje - podstawy podstaw, bez rzucania na głęboką wodę, pierwszy sparing po około roku i tylko wśród osób o podobnym poziomie.

Do tej pory nie trafiłem na trenera tak dobrego i motywującego a kilku już się przewinęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.