Skocz do zawartości

Pocisk na speed dates'ie


xxx69

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym podstawianiem bym nie przesadzał.

 

Wygląda to po prostu tak, że jeśli organizatorom brakuje kobiet/mężczyzn na daną grupę, dostajesz od nich sms dwie godziny przed eventem. W sms jest informacja o tym, że jest wolne miejsce o danej godzinie i zapraszają cię za darmo. Sam tak parę razy chodziłem. Żeby nie było, nie jestem żadnym kumplem/krewnym/partnerem biznesowym organizatorów.

 

Z tego co się orientuję, kobiety tak samo. Nie planowały przyjść tego dnia na speed dating ale dostały sms i potraktowały to jako darmową alternatywę dla spędzenia wieczoru w galerii handlowej.

 

Ogólnie na takich eventach nie ma się co napinać. Ale nie ma też co kozaczyć. Tak, jak jeden z braci napisał, to warsztaty z podrywania.

Edytowane przez Oktabryski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten speed dating o ile nie jest ustawiony to ja tak widze:

 

- Grupa wyrzuconych społecznie kobiet - bo która kobieta tam pójdzie? Albo taka której nikt w realu nie podrywa alb jakaś zaburzona psychicznie albo szukająca frajera lub darmowego widowiska - idzie posiedzieć i pośmiać się z grupy nieudaczników zmianiających sie jak na karuzeli :D. No, może nieudaucznicy to za mocne słowo ale podejrzewam że spora grupa kobiet tak sądzi o tych facetach. Jeśli ktoś tam idzie to chyba w realu mu średnio idzie....

 

Więc przegrywy łączą sie z przegrywami :D

 

Ale autor wątku postąpił nieschematycznie / matrix error/ i wydaje mi się że najbardziej zapadł w pamięci nie tylko tej Pani ale i innym wokół.  Poszedłbym tam jednak tylko dla beki. Szanse na poznanie tam kogoś wartościowego oceniam na 5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.