Skocz do zawartości

Youtuber Mini Majk odwrócony do góry nogami nad muszlą klozetową przez dwóch pseudokibiców.


LiderMen

Rekomendowane odpowiedzi

Popularny jutuber Mini Majk padł ofiarą dwóch bandytów, którzy postanowili się nad nim znęcać w podły i obrzydliwy sposób. Padły też groźby śmiercią w kierunku Mini Majka. Czy to możliwe żeby pseudokibice byli aż tak głupi żeby nagrywać swoje wybryki karalne w świetle prawa?

 

A może to była ustawka zaplanowana żeby podbić zainteresowanie samym jutuberem?

 

Film: 

https://streamable.com/a3rpk

Edytowane przez LiderMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LiderMen napisał:

Czy to możliwe żeby pseudokibice byli aż tak głupi żeby nagrywać swoje wybryki karalne w świetle prawa?

Tak, przecież to półmózgi. Zabijanie się i okaleczanie innych w imię religii jest głupie ale robienie tego samego w imię klubu jest jeszcze głupsze ?

Jak to nie próba podbicia zainteresowania walką, to dla mnie żałosne typki.

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Tak, przecież to półmózgi. Zabijanie się i okaleczanie innych w imię religii jest głupie ale robienie tego samego w imię klubu jest jeszcze głupsze ?

Jak to nie próba podbicia zainteresowania walką, to dla mnie żałosne typki.

Klub, religia, kraj, orientacja, preferencje, kolor majtek, nie ważne, zafiksowani psychopaci zawsze znajdę tematyke którą będą racjonalizować swój bantytyzm i patologię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomekbat napisał:

zafiksowani psychopaci zawsze znajdę tematyke którą będą racjonalizować swój bantytyzm i patologię

Tylko jak takie wybryki karygodne karać żeby odstraszyć potencjalnych naśladowców? Wysoką karą grzywny, czy bezwzględnym więzieniem gdzie jeszcze gorzej się zdemoralizują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, LiderMen napisał:

Tylko jak takie wybryki karygodne karać żeby odstraszyć potencjalnych naśladowców? Wysoką karą grzywny, czy bezwzględnym więzieniem gdzie jeszcze gorzej się zdemoralizują?

Upokarzać publicznie. Nie wiem. Zapytaj psychologów którzy pracują w resocjalizacji. Ja bym najgorszych odstrzeliwał,  a takich średnich tylko kastrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żałosne typki. Przypomina mi się jak miałem 15 lat, wtedy zaczepki zdarzały się co jakiś czas, mimo że nigdy nie byłem agresywny. Odkąd zbliżyłem się do dwóch metrów i zacząłem trenować na siłowni to nagle mam spokój. Nie to żebym wyglądał groźnie, po prostu takie leszcze najchętniej kozaczą do gimbusów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.