Skocz do zawartości

Witam I pozdrawiam :) kryptonim Max


Onyx100

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam wszystkich serdecznie.  Mam problem ze swoja partnerka,  Więc wydałem się we flirt z laską z pracy. Ja 39 ona 26. Myślę że incydentem który ją do mnie przyciągnął była dosc wulgarnie opowiadana historia kradzieży dużych pieniędzy opowiedziana przeze mnie koledze z użyciem dosyć wulgarnych słów, wtedy ona się podczepiła i mówi ale chłopaki dużo przeklinacie, Następnym razem sama wyciągnęła rękę i się przedstawiła jak mnie widziała . ma narzeczonego i nosi pierścionek zaręczynowy. Zaczęła od ramy przyjaciela ale sama dokazuje,  przystawia się, ciągnie mnie za brodę , robi kawę  , przynosi jakieś jedzenie do pracy , woła mnie do biura jak się nudzi żeby pogadać. Raz  na śniadaniu w stołówce obróciła pierścionek zareczynowy do strony wewnętrznej. Chyba To przez piosenkę którą jej wysłałem (Mary z Polski ups, text schowaj do kieszeni to co na palcu się mieni), chciałem przybić żółwika to dała mi rękę do całowania. Jak jej facet był w pracy to zaproponowała kawę w sobotę o 9:00 rano na mieście.  raz ja odprowadziłem do domu, to miał być obiad ale niestety musiała odebrać dzieci swojej matki z przedszkola bo coś matce wypadło,   laska jest trochę niestabilna emocjonalnie, zagubiona,   kiedys wdała się w romans z facetem z pracy ale w innym miejscu  pracy niz obecne.zostawiła swojego narzeczonego na półtora roku , Później jak w tamtym nie wyszło to się zeszli z powrotem. Chcę z niej zrobić kochankę, wie że wam pieniądze ale nie wie że mam kobietę, w sms-ach pisała że całowała się z kobietą , że ma jakąś seksowną bieliznę ,nie lubi monotonii w lozku , ale nie robi tego z kim popadnie :)) Były też słowa że nie wie czy będzie ze swoim narzeczonym.  czasem mają spiny że Ona  sobie wypije pare winek  przy weekendzie. Przebywamy w Anglii niedawno wróciłem z Polski i prosiła mnie o fajki dla siebie i dla siostry,  w Polsce tańsze!!! jutro sie spotkamy I dam jej fajki po polskiej cenie. Jakbyście to rozegrali I zorganizowali, jak będziemy na kawie to naciskać na cielesność i ewentualnie powiedzieć że się zapomniałem że ma chłopaka czy narzeczonego? Pozdrawiam 

Edytowane przez Onyx100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam na forum :)

 

Zapraszam, do działu regulamin, z którego dowiesz się, że pierwszym krokiem każdego nowej osoby rejestrującej się na forum jest przywitanie się w dziale: https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/45-przedstaw-się/

 

...oraz mieszczenie w profilu danych na temat płci oraz dodania avatara w formie obrazka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest tylko jedno pytanie jak silną masz psychikę żeby Ci cipka oczu nie zalepiła.

Jak nie masz, to postaw jej temat prosto, jak już się bzykniecie: "ustawiamy się tylko na ruchanko" czytaj zaproponuj FWB.

 

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Vortex of Destruction napisał:

Tutaj jest tylko jedno pytanie jak silną masz psychikę żeby Ci cipka oczu nie zalepiła.

Jak nie masz, to postaw jej temat prosto, jak już się bzykniecie: "ustawiamy się tylko na ruchanko" czytaj zaproponuj FWB.

 

Dzięki za odpowiedź, friends with benefits by pasowało między nami jest glebsza relacja ona zna mnie I  moje problemy Ja znam ją i jej problemy. Tekst typu ustawiamy się na ruchanko ... Obawiam się że złapała by focha i się obraziła.  Myślę że jest kobietą typu :nie puści jednego jak drugi się nie zdeklaruje,  za bardzo boi się być sama...   Myślę że friends with benefits byłoby okej,  cipka nie za lepi mi oczu, jestem wyczulony na manipulację i potrafię nie wychodzic przed szereg jesli nie ma sygnalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

Mam problem ze swoja partnerka,  Więc wydałem się we flirt z laską z pracy.

To na pewno rozwiąże Twój problem z partnerką, w pracy zaś, jeżeli jeszcze nie masz problemów, to możliwe, że będziesz je miał.

 

Zastanów się, jaki to będzie miało wpływ na Twoją prace, jeżeli ona narobi Ci siary, lub - czy nie jest cwana, i nie próbuje właśnie z Tobą pogrywać (uzyskać korzyści w pracy), wiedząc że zaśliniłeś się na widok młodej dupy.

 

Zwłaszcza, że padło stwierdzenie:

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

niestabilna emocjonalnie

Po za tym:

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

pisała że całowała się z kobietą , że ma jakąś seksowną bieliznę ,nie lubi monotonii w lozku , ale nie robi tego z kim popadnie :))

Pewnie, narzeczony, jaki koleś z innej pracy, liże się z innymi laskami, wcale nie z kim popadnie, ona nie jest taka ;)  ..a Ty, Ty przecież jesteś nie byle kto - mile łechce ego.

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

Były też słowa że nie wie czy będzie ze swoim narzeczonym.  czasem mają spiny że Ona  sobie wypije pare winek  przy weekendzie.

Znów klasyka gatunku, ratunku, ratunku! Mój miś taki niedobry, tylko Ty mnie rozumiesz.

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

Jakbyście to rozegrali I zorganizowali

Jak na razie, to Ty jesteś rozgrywany, łapiesz się na te wszystkie babskie pierdololo. Zalecałbym ostrożność. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

Więc wydałem się we flirt z laską z pracy.

Gdzie się pracuje, tam się h.. nie wojuje. Wkrótce przekonasz się dlaczego.

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

ma narzeczonego i nosi pierścionek zaręczynowy. 

Zaczęła od ramy przyjaciela ale sama dokazuje,  przystawia się, ciągnie mnie za brodę , robi kawę  , przynosi jakieś jedzenie do pracy ,

Pogratulować jej moralności.

23 godziny temu, Onyx100 napisał:

laska jest trochę niestabilna emocjonalnie, zagubiona,

Ładne określenie szona, który miał już zapewne więcej zdrad na koncie, ty wiesz o jednej.

Jak masz naprawdę twardą psychikę, to jest szansa, że nie zostaniesz przeżuty i wypluty. 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 co do siary w pracy ... to ona pracuje w firmie podwykonawczej więc nie jesteśmy na równoległym poziomie zawodowo ona jest niżej. Korzyści dla niej będę ograniczał jedynie do przyjacielskich czyli coś za coś po równo, mam charakter Żyda. Będę odbijał piłeczkę z taką siłą z jaką ona ją odbije. Nie chcę jej skrzywdzić broń Boże ale nie chcę być też tylko przyjacielem,  choć wiem że Ciężko jej będzie zgodzić się na seks Jeśli mnie poinformowała że ma narzeczonego, że fundamenty pod dom wylane ,  i że są problemy w związku.  Chodzi mi o to jak doprowadzić ją do uznania seksu ze mną za coś normalnego, kiedy ma faceta z którym mieszka? Taki scenariusz przypadkowego seksu kiedy nas poniosło? Być zajebistym w seksie plus pokazać że zajebiście mnie podnieca? Tylko co zrobić wtedy jak ona wyjedzie że chce ze mną być jak ja nie chcę z nią być????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problem z partnerką - będziesz miał jeszcze większy.

Zalecałbym najpierw skupić się na rozwiązaniu problemu - a jak nie, to zakończyć i znaleźć NORMALNĄ dziewczynę. Bo ta, o której piszesz, to - co będę opowiadał - koledzy powyżej doskonale ją rozgryźli. Puszcza się na lewo i na prawo, a ma chłopa co zawsze jej wybaczy. Chcesz, żeby z nim zerwała i do Ciebie przyszła?
Spoko, będzie szukać awantur, rozchodzić się z Tobą i opierdalać baty naokoło - bo widać, ma w tym doświadczenie.

Absolutnie odradzam, bo śmierdzi mi to harpią, która Cię zmanipuluje, rozkocha i zniszczy życie do zera. Może sprowokuje ciążę i zedrze alimenty? Może oskarży o gwałt i wyłudzi odszkodowanie? A może nasra na Ciebie naokoło i będziesz miał przerąbane w pracy i na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 14:49, Maranzano napisał:

 

Absolutnie odradzam, bo śmierdzi mi to harpią, która Cię zmanipuluje, rozkocha i zniszczy życie do zera. 

Na Harpie tez sa sposoby chyba ? Nie lubie odpuszczac bo jest pod nosem. 

Druga sprawa Wiekszosc pisze jakby bzykniecie kolezanki od czasu do czasu bylo beee ? Nawet takiej ktora jest zareczona etc.... 

Nie chce by zrywala , Chcialbym zeby chciala mnie zdobyc.za.pomoca.swojej modej dupy :] Jak sie jednak nie zdecyduje to nikomu wlos z glowy nie spadnie od romansu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też być tak, że chce zrobić z Ciebie drugą gałąź. Tylko po co Ci to potrzebne? Jak jest niestabilna emocjonalnie to czerwona lampka, nawet jeśli wyjdzie z tego tylko seks to potem jakieś gówno może wypłynąć.

Szkoda jej narzeczonego, że się zaręczył z taką puszczalską wywłoką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste i logiczne - wali po rogach narzeczonego, będzie się bzykać na boku jak będzie z tobą. Nawet jak będzie fuck friending to jeśli nie masz mega silnej psychy to wkońcu Cię to zniszczy. A myślę że zniszczy a przynajmiej mega zaboli jak się okaże ,że są inni, którzy nie są tacy jak wszyscy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 23:45, Onyx100 napisał:

 Witam wszystkich serdecznie.  Mam problem ze swoja partnerka,  Więc wydałem się we flirt z laską z pracy. Ja 39 ona 26. Myślę że incydentem który ją do mnie przyciągnął była dosc wulgarnie opowiadana historia kradzieży dużych pieniędzy opowiedziana przeze mnie koledze z użyciem dosyć wulgarnych słów, wtedy ona się podczepiła i mówi ale chłopaki dużo przeklinacie, Następnym razem sama wyciągnęła rękę i się przedstawiła jak mnie widziała . ma narzeczonego i nosi pierścionek zaręczynowy. Zaczęła od ramy przyjaciela ale sama dokazuje,  przystawia się, ciągnie mnie za brodę , robi kawę  , przynosi jakieś jedzenie do pracy , woła mnie do biura jak się nudzi żeby pogadać. Raz  na śniadaniu w stołówce obróciła pierścionek zareczynowy do strony wewnętrznej. Chyba To przez piosenkę którą jej wysłałem (Mary z Polski ups, text schowaj do kieszeni to co na palcu się mieni), chciałem przybić żółwika to dała mi rękę do całowania. Jak jej facet był w pracy to zaproponowała kawę w sobotę o 9:00 rano na mieście.  raz ja odprowadziłem do domu, to miał być obiad ale niestety musiała odebrać dzieci swojej matki z przedszkola bo coś matce wypadło,   laska jest trochę niestabilna emocjonalnie, zagubiona,   kiedys wdała się w romans z facetem z pracy ale w innym miejscu  pracy niz obecne.zostawiła swojego narzeczonego na półtora roku , Później jak w tamtym nie wyszło to się zeszli z powrotem. Chcę z niej zrobić kochankę, wie że wam pieniądze ale nie wie że mam kobietę, w sms-ach pisała że całowała się z kobietą , że ma jakąś seksowną bieliznę ,nie lubi monotonii w lozku , ale nie robi tego z kim popadnie :)) Były też słowa że nie wie czy będzie ze swoim narzeczonym.  czasem mają spiny że Ona  sobie wypije pare winek  przy weekendzie. Przebywamy w Anglii niedawno wróciłem z Polski i prosiła mnie o fajki dla siebie i dla siostry,  w Polsce tańsze!!! jutro sie spotkamy I dam jej fajki po polskiej cenie. Jakbyście to rozegrali I zorganizowali, jak będziemy na kawie to naciskać na cielesność i ewentualnie powiedzieć że się zapomniałem że ma chłopaka czy narzeczonego? Pozdrawiam 

Napisałbym, że nie warto brać takiego szona nawet na FWB, bo w przypadku wpadki będziesz się użerał z takim życiowym zerem (chyba, że mocno zadbasz o zabezpieczenie, nie wiem podwójna guma czy co..), ale w sumie reprezentujecie podobny poziom, więc nic nie będę pisał...

Edytowane przez czerwony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nihilus napisał:

 

Szkoda jej narzeczonego, że się zaręczył z taką puszczalską wywłoką.

Widzialy galy co braly , Dala mu lekcje I do niej wrocil...

 

3 godziny temu, Gorączka napisał:

Proste i logiczne - wali po rogach narzeczonego, będzie się bzykać na boku jak będzie z tobą. Nawet jak będzie fuck friending to jeśli nie masz mega silnej psychy to wkońcu Cię to zniszczy. A myślę że zniszczy a przynajmiej mega zaboli jak się okaże ,że są inni, którzy nie są tacy jak wszyscy ?

To ze wali to nie jest pewne bo mieszkaja razem I jej pilnuje wszedzie. Ja mam swiadomoac ze uprawiaja sex I jestem ok z tym, Dzieki za rade ze moze mnie to zniszczyc ale nie ona jedna na swiecie, jesli sie zdarzy romans I skonczy tez milo bede wspominal. Make love not war. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kino z jej strony I mojej jest. Ale stawia granice , wprost zapytana o romans z atrakcyjnym facetem stawia mur dziewicy orleanskiej : 1 NIE ZDRADZAM SWOJEGO FACETA
2 nie wchodzę w żadne romansy 
3 nie umiała bym spojrzeć na siebie 
KOCHAM TYLKO JEDNEGO czyli A
4 nie gram w podwójne życie 
5 po mimo ze się kłócimy i ja mam swoje humorki , to każdej dziewczynie życzę takiego faceta jest jak on rozumiesz co masz , 
przepraszam lubię Cię jako kolegę ale moje serce należy do niego. Żeby iść w inny związek trzeba było by zakończyć teraźniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Taboo napisał:

Tyle zachodu i poświęconego czasu, myśli aby zaruchać zajętego szona, słaby jesteś gościu.

 

I jak na razie tylko pod nosem, robisz za psiapsiułkę.

Od czegos trzeba zaczac, problem w tym ze nie chce odpuszczac, krytyka spoko ale oczekiwalem jakiegos tutoriala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Onyx100 napisał:

ale oczekiwalem jakiegos tutoriala

Rozbieg, przymierzyć i jebnąć głową w ścianę.

 

No i zostaw swoją dziewczynę lub jasno jej powiedz że jest tylko do ruchania i że nie wiążesz z nią przyszłości. Może jakaś porządna a zaślepiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 23:57, Onyx100 napisał:

ona pracuje w firmie podwykonawczej więc nie jesteśmy na równoległym poziomie zawodowo ona jest niżej.

No jak niżej? Nie jesteś jej szefem, jesteście z innych biznesów i tyle.

Podwykonawca daje dupy klientowi, żeby coś załatwić :D

 

4 godziny temu, Onyx100 napisał:

oczekiwalem jakiegos tutoriala :)

Oczekiwać możesz :D

Na Twój temat mamy tutaj mnóstwo tutoriali, wystarczy przewertować porządnie Forum i znajdziesz tutorial.

W dniu 23.10.2019 o 23:45, Onyx100 napisał:

musiała odebrać dzieci swojej matki

Czyli własne rodzieństwo tak?

W dniu 23.10.2019 o 23:45, Onyx100 napisał:

woła mnie do biura jak się nudzi żeby pogadać.

A co Ty czasoumilacz jesteś? I co w robocie pierdolisz z nią o głupotach czy uczciwie pracujesz?

W dniu 23.10.2019 o 23:45, Onyx100 napisał:

prosiła mnie o fajki dla siebie i dla siostry,  w Polsce tańsze!!! jutro sie spotkamy I dam jej fajki po polskiej cenie.

No a jaką prowizję za transport przewidziałeś?

W dniu 23.10.2019 o 23:45, Onyx100 napisał:

 laska jest trochę niestabilna emocjonalnie, zagubiona,   kiedys wdała się w romans z facetem

Ale Ty to rozkminiasz, babka chce się ruchać z byle kim a Ty robisz z tego behawiorystyczne referaty naukowe.

Idź do działu "Podrywanie" tam masz tutorial jak zakręcić laskę żeby miała mokro - potem sama wlezie Ci do łóżka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to pisząc tutaj zwracaj uwagę na stawianie odpowiednie spacji przy przecinkach, dużych liter itp. Szanuj nas, lubimy czytać schludnie napisane teksty. 

 

Po drugie - na własne życzenie robisz sobie chaos w życiu. Masz problem z partnerką to go rozwiąż w tą lub w drugą stronę i dopiero wtedy bierz się za jakąś kochanicę (choć wybrałeś jakiegoś szona, tak jak Ci bracia pisali). Komplikujesz sobie życie na własne życzenie, ale być może chcesz mieć huśtawkę nastrojów jak kobieta, przeżywać zawrotną miłość (tfu przelotny seks) to rzeczywiście, dobra droga. Osobiście odradziłbym wchodzenie w cokolwiek z osobą z pracy (nawet koop) ale to Twoje życie i Twoja decyzja. 

 

Powodzenia

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Imbryk napisał:

 

Jej matka ma drugiego faceta, z 1 szym 3 ka z drugim 2 ka.

 

A co Ty czasoumilacz jesteś? Chce zeby sie oswoila ze mna.

 

No a jaką prowizję za transport przewidziałeś?

 

Na razie bez prowizji ale odwdzieczyla sie jedzeniem. 

 

Ale Ty to rozkminiasz, babka chce się ruchać z byle kim a Ty robisz z tego behawiorystyczne referaty naukowe.

 

Lubie poznawac do szpiku kosci ludzi co w tym zlego. Nie chce jej skrzywdzic, po prostu fwb.

 

Idź do działu "Podrywanie" tam masz tutorial jak zakręcić laskę żeby miała mokro - potem sama wlezie Ci do łóżka i tyle.  

 

7 godzin temu, Imbryk napisał:

 Dzieki ide , ale myslalem ze ktos mial podobne przygody , fwb z laska z narzeczonym ktory wylal juz fundamenty pod dom I dzialka jest kupiona przez oboje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.