Skocz do zawartości

za dwa tyg 30 a ja prawiczek umówiłem sie za kase...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak  w temacie umowilem sie z 19 za hajs nie z roksy to tam same stare menelice tylko z date zone miala duzo zdjec i dosc aktywnie zabiega zebym do niej wpadl pierwszy termin odpadl ze wzgledu na okres zamierzam isc do niej w niedziele wieczorem (znajomy mnie podrzuci) niestety po sobotnim weselu wiec musze sie pilnowac zeby nie przechlac,,,

 

ona wie ze mimo wieku bedzie moja pierwsza (napisalem jej to) - powiedzcie mi na co sie przygotowac? przyznam ze niewiem nawet czy prezerwatywy maja jakis rozmiar (co ja zdziwilo) chcialbym tez poza samym sexem pobawic sie troszke je cialem mysle czy doplacic za poltora godz czy jednak jedna godzina wystarczy...

 

powiedzcie mi macie jakies rady? cos co nawet moze mi nie przyjsc do glowy?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co cie dziwi? Chyba wyraznie napisalem ze nie mailem okazji do sexu wiec z prezerwatyw tez nie korzystalem przez cale zycie a nie hcialem strzelic tak prostej i oczywistej gafy ze wejde na miejsce zaplace i okaze sie ze kupilem niepasujaca, dziewcztna twierdzi ze mam sie o to nie bac ale pokazuje to tylko wlasnie jako przyklad ze w sumie ide troche "w ciemno" i sam niewiem czy wszystko wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SokowirówkaBebłów napisał:

ona wie ze mimo wieku bedzie moja pierwsza (napisalem jej to) - powiedzcie mi na co sie przygotowac?

Na to, że Cię wyrucha na kasę... tzn. za kasę.

 

10 minut temu, SokowirówkaBebłów napisał:

przyznam ze niewiem nawet czy prezerwatywy maja jakis rozmiar (co ja zdziwilo)

No jeszcze kilka lat temu to się po prostu kupowało prezerwatywę. Nie patrzyło się na jakieś rozmiary. O ile w ogóle był taki wybór w sklepie.

 

Co to za dziewczyna na avatarze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weś w kieszeni tylko to co ci potrzebne czyli odliczoną kase na godzine lub dwie i własne kondomy. 

Żadnych portfeli, dokumentów, telefonów, nic czego byś niechciał żebi ci ukradli.

Pamiętaj żeby nie brać jej do ust. W ręke możesz conajwyżej pocałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem zeby "da dole" nie lizac :D

 

ale fakt ze chce sie troche pobawic cialem jak juz mam dokladnie napisac to chcialbym sutki possac...

 

tel mi bedzie raczej akurat potzrebny a pod blokiem bedzie czekal w aucie kumpel co mnie podwozi ze swoja narzeczona

 

plus biore ze soba dwa gazy pieprzowe ;)

 

co do zdjecia to ruska modelka Sienna ma trzy fajne sesje erotyczne pracwoala dla MPL studio moge wam podac nazwy sesji latwo znalezc chocby w google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa bo gdzie koles majacy 29 lat i zero dosiadzcenia sie by nie wypowiedzial tam od razu ze prowo :D

 

powody zwlekania? Niy ie bylem nie sialy i zawsze otaczalo mnie mnoswto swietnych lasek bylem wygadany bylem muzykiem... tylko z nieatrakcyjnym wygladem

 

efekt byl takie ze ZAWSZE bylo olo mnie conajmniej kilka naprawde swiatnych lasek ktore chetnie zabiegaly o moja uwage- a ja widzac to ooraz wierzac ze wystarczy "pewnosc siebie" oraz "bycie ceikawym" wystarczy bez wygladu- tak pisali mundrzy ludzie na mundrych blogach- znajomi radzili podobnie

 

w praktyce te wszytskie laski naokolo zaczynaly sie "psuc" gdy tylko wyczuly ze chce byc czyms wiecej niz kolega od piwa, reakcje byly rozne od prostych wykretow przez mozolne tlumaczenie "jestes mi jak brat" po chamstwo i agresje.

 

kiedy zaczela mi sie robic opinia "tego co proboje poderwac kazda znajoma" zaczelem przestawac wierzyc w to ze bez wygladu cos zawojuje

 

pomysl "idz na rokse" byl pierwszy ale szybki reserach na garsonierze (pisalem tam z ludzmi tez na pw) oraz swoje wlasne sparwdzanie np czy zdjecia w ogloszeiach "zweryfikowanych" nie sa powielane na google grafika (bywaly ze tak) odstraszyl mnie totalnie weyszlo na to ze zwyzcajnie w okolicy nie ma niczego z oopinia inna niz zla lub bardzo zla

 

dodam tez ze nie jestem z duzego maista jak wroclaw czy warszwa

 

potem mialem  chwilowy epizod gdzie wydawalo mi sie ze trafilem na zainterseowana a w praktyce poprostu priobowano mnie naciagnac ale nie na szybko a metoda proby dlugotrwalego uzalezniania od siebie i zblizen na zasadzie odbijanej pileczki - "prawie masz to co chcailes ale ups nie dzis" ale z eglupi ie bylem to sprawa sie rypla i poszly ostre slowa pod moim adresem, plus wiadomosci od jej kolezaneczki grajacej wsparcie w stylu "zrozum ze sprawy sercowe to nie bedziez ty" ;)

 

potem proba poreperowania silownia wygladu trwajaca rok i nieudana

 

i tak strzelilo do lat 29 wrocil temat ze trzeba jednak mi za to placic

 

szukalem teraz juz  pominieciem roksy i w koncu sie trafilo tzn tak mi sie wydaje dopiero sie okaze

 

a ja mam pietra martwie sie ze cos pojdzie nie tak a nie mam komu o tym powiedziec ani kogo zapytac

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze sposoby na bzyknięcie fajniejszej laski tzn takiej normalnej nie profesjonalistki z portali. Tylko nie wiem czy dałbyś radę to pociągnąć.  Datezone bo to właściwie jak roksa albo gorzej. 
Mnie najbardziej bawi/ciekawi to podwożenie przez kolegę i jego narzeczoną :huh:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nowy kolega taki roztrzęsiony z powodu tej randki. Kutas się wyrywa, doczekać się nie może spotkania z cipeczką, aż w ręce uderza i palce błądzą po klawiaturze jak oszalałe.

 

Interpunkcja, stylistyka, ortografia... @SokowirówkaBebłów ogarnij się z tym bo się czytać nie da. 30 lat wytrzymałeś to i parę dni Cię nie zbawi.

 

W rezerwacie jest jedna 30-letnia dziewica, może się zgadacie? ;)

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciałbym przed seksem pobawić się troche jej ciałem" Jak to dziwnie zabrzmiało. I szukasz porad co robić z kobietą  bo sam nie wiesz ? Aż mi zryło psychike. Myślę że masz ogromny problem z samooceną i to jest twój  pawdziwy problem a nie to że jesteś prawiczkiem. Rozumiem że czujesz się źle z własym wyglądem i brakiem udanych relacji z kobietami. Czy brałeś pod uwagę że zaliczenie pierwszego razu z przypadkową osobą z portalu może ci nie pomóc w rozwiązaniu twojego problemu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaxMen napisał:

Zawodowy koniobijca i dopiero teraz na dziwkę idziesz ?  Jak dla mnie to ogólnie jakieś marne prowo ?

Nie, to po prostu przeciętniak z bardzo wysokimi wymaganiami co co kobiet, zwłaszcza ich wyglądu.

 

Nasuwa mi się na myśl, to słynne słowo na 'i"...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.