Skocz do zawartości

Mój związek - pewne moje przemyślenia


matek919

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, matek919 napisał:

Cześć.

Jestem z dziewczyną około 3 miesiące.

W dodatku jak moja kobieta więcej się napiję to... 

;DDDDDDDD ja pierdole, normalnie już po 3 miesiącach ta twoja kobieta takie problemy generuje a co będzie po roku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto pytam bo jestem teraz starszy i jednak już szukam czegoś na stałe. 

Dobrze prawisz ja mogę być pozytywnych przykładem. Bo co do jedzenia to tez jakoś zaczęła jeść inaczej (zdrowsze rzeczy )podobnie do mnie. Wewnętrzna przemiana u niej i tyle. Nie wybiegam tak daleko ze sportem wiraz o co mi chodzi umor w pi ciu a nie ze na imprezie sie zatacza.@leto

Co do sportu to tez myślałem o jakiejś naszej wspólnej aktywności. Ja bardziej w stronę sportu.

Dlatego na początku to wszystko wprowadzam bo przeglądając forum zdałem sobie sprawę, że jak ja wychowam taka będzie a później za jej akcje pretensje tylko mogę mieć do siebie. 

Jestem ciekaw co będzie po zjebie czy bunt czy jednak zrozumie. Szanse 50/50. Zrobiła taki numer pierwszy raz i to ze chce ja juz tak szybko zjebac to myślę że dobre z mojej strony??

Pewnie ze seks kuchi bo nie bez powodu jest powiedzenie kto wybrzydza to nie rucha.

@Czlowiekronaldo

U mnie poziom tolerancji to picie z kulturą, brak upijania się i urwanego filmu. Żeby zgobu nie było. Umieć powiedzieć dzisiaj już nie pije i odstawić kieliszek jak będzie w czubie. Co do zachowania facetów po alkoholie to zwukle jest agresja i inne tego typu chore jazdy.

Znam takie pary co piją dużo razem czy przypala wspólnie. Ja tak nie chce together zgonowac. Te sceny jak jedna strona oddania druga od picia znam. 

Tak naszLy mnie myśli czy być z kobietą co bym musiał pilnować a jak tego nie zrobię ja będę winny no bo zabranialem albo piwko w lodówce. Czy zmiana będzie są szanse ze tak albo też ze nie - przynajmniej poznam ja dziemi temu lepiej czy mówiąc krótko wybierze duże picie czy jednak dla mnie przestanie zobaczymy po tym jak jej zależy bo mówi się że ludzie wielcy są skłonni do wielkich poświęceń haha 

@Ace of Spadeshaha no to trzy miesiące fakt, jej taka akcja pierwszy raz się zdarzyla, ale jak widzisz od razu tzw u mnie się lampka zapaliła co z tym fantem uczynić i to co mi przyszło do głowy to zjeba.

Edytowane przez matek919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z laską która miała ojca alkoholika którego nienawidziła ze względu na jazdy jakie robił jej rodzinie gdy była dzieckiem. Gdy ją poznałem jej mama była już kilka lat po rozwodzie a ona kilka lat bez kontaktu z ojcem, ale mniejsza o to. Dziewczyna nie wyobrażała sobie dnia bez alkoholu, na pierwszym wspólnym sylwestrze trzymałem jej łeb nad kiblem a nad ranem sprzątałem rzygi z podłogi. Każde spotkanie to butelka wina, albo i dwie które praktycznie sama obalała. Wiele razy mówiłem ze ma ograniczyć, bo to już jest alkoholizm. Nawet po tym co niby miała z ojcem. Twoja może się różnic, ale jak nie poskutkuje jedna, dwie zjeby to szukaj następnej, jak przedmówcy pisali. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, matek919 napisał:

skoro lubi się napić bo skoro nawet w lokalu ja nie zamawiam nic do picia do kolacji a ona od razu piwko.

 

11 godzin temu, matek919 napisał:

Panowie a jak mi raz powiedziała iż "czemu w trakcie polewania mi nie przerwales"? To o co by chodziło 

Ona nie ma silnej woli tego przestać, dlatego daje Ci sugestie, abyś to Ty zaczął kontrolować jej picie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice nie piją na szczęście. 

Zadatkow nie ma, chociaż jak ja bym loil to inna sprawa. 

Albo będzie poprawa lub papa. Bo ja nie chce pić za dużo. 

Z silną wola to dobre przemyślenie nie zastanawiałem się nad tym. 

Mniej więcej już wiem co i jak z ta sprawa zrobić. 

Edytowane przez matek919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:
13 godzin temu, matek919 napisał:

Panowie a jak mi raz powiedziała iż "czemu w trakcie polewania mi nie przerwales"? To o co by chodziło 

Ona nie ma silnej woli tego przestać, dlatego daje Ci sugestie, abyś to Ty zaczął kontrolować jej picie.

Nie zgodzę się. Ona nie jest zwierzę domowe, żeby doglądać. Ten tekst to było klasyczne przerzucenie winy na autora. Gdyby jej przerwał podczas picia to na 99% by była afera albo jej znajomi by zrobili z niego despotę i nudziarza. Gdyby faktycznie nie miała silnej woli żeby nie uchlać się do zgonu, to by go przed piciem po prosiła, żeby ją kontrolował albo zabrał w odpowiednim momencie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ochrzan. 

Lepiej się rzeczywiście poczułem psychicznie, zobaczymy czy podziała. 

Mam przeczucie, że tutaj skoro mam dopiero początek to jeszcze jest szansa, a zmiana u niej wewnętrzna też jest możliwa. 

Zauważam to bardziej w dobrą stronę aniżeli złą.

:)

@Vortex of Destructiona gdzie dokładnie to byłoby to "shit test"?

Probowalem znaleźć, ale mi się nie udało...Proszę podasz jakiś link

Edytowane przez matek919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek919 O tym by ksiazke napisał, napisz jak cie bierze pod włos.

 

W dniu 28.05.2015 o 03:33, thepass napisał:

Jedne są pozytywne, drugie negatywne. W zależności też od celu jaki ma kobieta (np kandydat do związku). Im więcej emocji tym mniej świadomie to robi. Im mniej inteligentna tym mniej to kontroluje. Większość polega na tym że nie są to bezpośrednie formy przekazu.

 

Co zrobi gdy

Czy jemu zależy

Czy kłamie

Czy radzi sobie z sytuacjami społecznymi i jaki jest jego czas reakcji

Czy rozumie kobiety/ją (i tu np czy umie obrócić w żart, lub odejść w razie złamania granicy)

Jak jemu zależy

Ile jest w stanie zrobić

Czy pamięta

Czy słucha

Ile kosztuje to co zrobi

Czy da odkryć swoje słabe punkty

Jak mocny jest psychicznie

Jak wysoką ma samoocenę/pewność siebie

 

Jak bardzo skłonny do

- braku własnego zdania (kobieta mówi, że słucha reggae - on mówi "ja też, to super muzyka!" - mimo że nie słucha)

- braku realnej i własnej oceny sytuacji (odmawia spotkań bez powodu, nie proponuje sama kolejnych, a mówi że nie ma nikogo ważniejszego dla niej)

- porzucenia własnych zainteresowań (interesowanie sie wyłącznie kobietą, nadprogramowa troskliwość, zaborczość, zazdrość)

- bycia na każdą usługę (to przy obliczaniu kosztów - wielu z nas robi to za darmo, albo za mrugnięcie okiem)

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vortex of Destruction napisał:

@matek919 O tym by ksiazke napisał, napisz jak cie bierze pod włos.

 

@Vortex of Destruction zdecydowanie w punkt napisałeś ??

Przeczytałem to co podesłałeś, przydatne.

Też ją biorę pod włos mi się też zdarzy - przydaje mi się w pewnym stopniu to jak czytam książki z dziedziny psychologii. Lubię tą dziedzinę.

Jak kobieta bierze mnie pod włos, właśnie tak dokładnie wszystkiego nie pamiętam...Jednak co sobie przypomina to sprawdza moją pewność siebie chociażby albo chce poznać moje prawdziwe zdanie na różne tematy te mniej lub bardziej poważne. O związkach innych osób, o przyszłości tj. wychowanie dzieci chociażby, współpraca w związku. 

Tutaj bardziej ja i ona mierzymy w coś stałego, miałem takie relacje przelotne, trochę przygód zdając sobie sprawę z tego, że z tą kobietą nie chciałbym być aż tak na długo, długo, długo...

Teraz co jestem w związku chcę zostać i jestem przy dobrej nadziei. Mam to gdzieś w głowie, że różne są w życiu sytuację i wiele się może zdarzyć (nawet być źle) to jednak tutaj mam przeczucie, aby podchodzić pozytywnie i może mi się to opłacić i tyle. Czasem takie rzeczy się wyczuwa.

Czuję jak jestem testowany, ale mam o tym świadomość i za każdym razem próbuję z pewnością w głosie znajdować ,,nieszablonowe odpowiedzi".

 

Edytowane przez matek919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.