Skocz do zawartości

Kącik Ezoteryczny


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, NimfaWodna napisał:

Znowu wkradla mi sie literowka

Nie tylko literówka. O polskich znakach nie słyszałaś? Może nie wiesz jak się je robi na klawiaturze? Jakby co, pomożemy;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MalVina napisał:

Literówka i w opisie i w tytule? ?

 

Czemu odsyłasz na priv zamiast pisać tutaj?  To post reklamowy twojej płatnej działalności czy jak? Zapłacisz za reklamę? ?

Nikt mi nie placi za to co robie. W tworzeniu kosmogramow sa potrzebne dane osoby. A nie kazdy chce sie nimi dzielic publicznie

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Nie tylko literówka. O polskich znakach nie słyszałaś? Może nie wiesz jak się je robi na klawiaturze? Jakby co, pomożemy;)

Jasne, ze pomoc sie przyda. Pisze z tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maranzano napisał:

Witaj! :)

Są tutaj na pewno osoby zainteresowane tym tematem. Prawdopodobnie posypią się zapytania na priv, ale jakbyś mogła, opisz tutaj, czym są kosmogramy. Mało kto zna takie fachowe pojęcia, sam jestem ciekaw :)

Kosmogram to indywidualny horoskop urodzeniowy danej osoby. Wiekszosc ludzi zna jedynie horoskopy gazetowe. Czytajac o swoim znaku slonecznym. Taki horoskop podzielony jest na 12 domow astrologicznych. Mozna dowiedziec sie o sobie czegos ciekawego :) wklejam cos dla zapoznania sie. Samemu mozna zrobic kosmogram. Ale interpretacja to juz ciezka i mozolna praca.

https://akademiaducha.pl/kosmogram-horoskop/

5 minut temu, smerf napisał:

Panowie, a może Nimfa miałą na myśli zaintereseowanie erotyką? :D

Kazdy w jakims stopniu jest zainteresowany erotyka :) ja tez 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Jasne, podawajcie nieznajomej osobie swoje dane, życzę powodzenia ? 

Dane to tylko imie i data urodzenia. Nie moge pojac idei waszego hejtu. Czy ja Was obrazam? Jezeli tak to sie zawine i nie bede burzyla porzadku. Nara

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry, jestem zaintyrysywany yzyterycznom koncycpjom kysymygonii wszychśfiata.

 

Pydaj swyjego mejla i swyje trzy lysowe cyfry urydzenia, a także pyłny numer rachunku bankowego oraz kod pin do bankowości smyrtfonowej, a powiem ci jaki masz kolur oczuf i że kochasz cygana, a z twyjego kąta w spysup magiczny znikną całe ilości pieniącuf.

Na tym pylyga prafdzifa ezytyryka.

Pyzdrawiam. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna

Jest to ciekawa sprawa, jednak chłopaki mają rację by uważać z tym podawaniem swoich danych.

W dniu 24.10.2019 o 19:34, NimfaWodna napisał:

Czy jest zainteresowanie ezotyryka

Zainteresowanie ezoteryką było jednak przychodzili ludzie i się wszystkiego czepiali, więc tematy się mocno rozchodziły.

Zachęcam do poszukania w męskim dziale oraz we waszych kobiecych tematów  o ezo. 

 

A co do "kacika", to też się troszku pośmiałem zabawnie Ci to wyszło @NimfaWodna 

Trzymaj się i powodzenia na Twojej ścieżce w poszukiwaniu wiedzy wewnętrznej. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Kącik Ezoteryczny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.