Skocz do zawartości

Hity matrikspolo


Rekomendowane odpowiedzi

Hymn dla białych rycerzy ewentualnie propozycja muzyczna dla nowego gatunku w rodzimym wydaniu: matrikspolo... ;) Proponuję wrzucać do tego wątku tego typu "smaczki", ku przestrodze.. :D 

 

PS. Bracia uczcie się jak być prawdziwym alfą jak z dołączonego obrazka! Zamiast incelować na forum :D 

 

 

 

Edytowane przez Komti
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 11
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież białorycerstwem i pizdeuszostwem ociekają hity z czołówek list przebojów. Kiedyś wspomniałemo tym w innym wątku. Wkleje tu wersje z tekstami dla poglądu, ale zalecam natychmiastowe posłuchanie po tym czegoś konkretnego. 

 

Piosenka sfriendzonkwanego orbitera, który po prostu skamle. Żałosne ponizenie. 

 

Następna pierdoła. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leto napisał:

99% popkultury to kompletne, absolutne szambo, i to nie jest wyłącznie kwestia promocji matrixa/białorycerstwa (chociaż w dużym stopniu tak).

 

No i właśnie dlatego nawet nie staram się tłumaczyć piosenek po angielsku.

Albo jakieś gówno, albo niezrozumiałem, albo jakaś kompletnie obca estetyka nie do pojęcia dla mnie.

Co nie znaczy, że nie lubię wokalu tego czy tamtego, po prostu pieprzą od rzeczy.

 

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Obawiam się niestety, że nie masz racji. Moja była wychowywała się w takich właśnie klimatach disco polo i siłą rzeczy ja też musiałem niestety tego skosztować...Powiedzmy, że na ekipę 15 osób, 5 z nich było skrajnie zafascynowanych tą muzyką. Było to na tyle widoczne, że jak wyszło jakieś nowe "arcydzieło" to było ono tematem rozmów przez najbliższe dwa tygodnie (nie muszę chyba dodawać, że wszyscy faceci z tej ekipy byli wręcz przykładowymi białymi rycerzami ?)..Jeżeli ludzie słuchający takiej muzyki są nią tak zafascynowani, to nie jestem w stanie sobie wyobrazić co się dzieje w głowie tych którzy taka muzykę tworzą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.