Skocz do zawartości

Hity matrikspolo


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

tego ścieku, zwanego żartobliwie muzyką ???

Ściek czy nie, ważne że hajsy się zgadzają. Ci topowi szansoniści typu Zenek czy Weekend to trzepią tyle peelenów że aż dziw bierze. Oni kasują po kilka baniek rocznie, może nawet więcej. Wspominana tu Ania Wyszkoni (czy inne "normalne" zespoły) nie jest w stanie nawet zbliżyć się do takiej kwoty. 

 

4 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

niektóre hity disco pierdololo wapdają w ucho

Oj taaaaaak. To jest prawdziwa prawda. Fakt autentyczny.

 

Mama, mama, mama ostrzegała

będziesz sama, sama wianki zaplatała...

 

Próbowałem wydłubać sobie z mózgu tego hiciora wszelkimi możliwymi sposobami, ale na razie ponoszę sromotną klęskę. Buuu.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, leto napisał:

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że te wszystkie zespoły disco polo z kawałkami typu "Biały Miś" po prostu cisną szaloną bekę pod płaszczykiem piosenek o miłości.

 

5 godzin temu, ŚliskiMike napisał:

to było ono tematem rozmów przez najbliższe dwa tygodnie (nie muszę chyba dodawać, że wszyscy faceci z tej ekipy byli wręcz przykładowymi białymi rycerzami

 

5 godzin temu, leto napisał:

twórcy się też w to wczuwają. A może są skrajnie cyniczni.

Moim skromnym  zdaniem @Marek Kotoński mógłby nagrać audycję o tym intelektualnym ścieku, od którego jak ktoś wyżej wspomniał krwawią uszy i lasuje się mózg. Mianowicie dopatruję się tu pewnej analogii do audycji o Sokole reklamującym Jack'a Daniels'a czy inną łychę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne, jak świat na każdym kroku wręcz wpycha nam do ryja białorycerskie pierdoły muzyką. Jest to zauważalne nie tylko w disco polo, lecz w każdym gatunku muzycznym...nawet skrajnie ciężkie metalowe kapele miewają kawałki nawiązujące do miłości, zdrad czy orbitowania. I jak młody facet nie znający Red Pill czy MGTOW ma mieć jasne pojęcie na temat związków czy ogólnie kobiet, kiedy z każdej strony jest atakowany takimi treściami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....teg słuhajta bo ORGINAŁ ZE MNĄ  za czasów BIEŁAWYCH...

 

.....Z KOMPADRE  smalimy holewy do jakieś tam dziołchy, a ONA:

MY (Z DRUGĄ JEJ KUMPELĄ) JUŻ od tyognia bawimy się przy 'AGNIESZCE'!

 

 

....curwa ZWARCIE styków .....

....tera to i ja wim.......:

 

 

 

ciężko było bo równoległe :

 

taki ŚMIETNIK emocjonalny panuje po dziś dzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.