Skocz do zawartości

Pierwszy cykl


ariok

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.10.2019 o 12:35, ariok napisał:

Ogólnie czego się spodziewać będąc na cyklu i po.
Jak to jest od strony psychicznej w trakcie i po?
Jak to jest z utrzymaniem tego co się dorobiło, jeśli zdecydowałbym się na enan w możliwie małych ale sensownych ilościach?
Jak to jest ze skutkami ubocznymi - czy te popularne występują zawsze, nawet przy wspomnianych małych dawkach?
Czy osoba z nadciśnieniem może wchodzić na cykl?
Czym się różni Masteron Enan od Testosteron Enan? Który lepszy i bezpieczniejszy?
Czy wątroba dostaje mocno po dupie mimo, że jest to iniekcja a nie oral?

 

Do tych pytań fajnie by było uzyskać odpowiedź z autopsji a nie książkową definicję.

 

Jeśli mowa i samym testosteronie:

 

1. Poprawy sylwetki, przyspieszenie celu treningowego, poprawy wytrzymałości i wydolności, poprawa jakości życia, znaczna poprawa i libido i funkcji seksualnych. 

2. Na teście stajesz się pewniejszy siebie, masz lepsze samopoczucie, lepiej śpisz - nie jesteś ciagle zmęczony i "spiździały"

3. Coś na pewno zleci, na pewno zleci też woda, ale jeśli zrobisz to dobrze, na pewno będziesz na plusie. Z tym, że sa dawki teścia które możesz sobie walić przez całe życie, które Cię nie rozjebią przy odpowiedniej profilaktyce.

4. Sprawa induwidualna, ale generalnie, jęsli np masz tendencje do łysienia, możesz wyłysieć szybciej itp, jęsli wurwia Cię latająca mucha to będzie Cię wkurwiać 5x razy bardziej.

5. Hmm ciężko powiedzieć, ja bym walił rozsądnie, ale być może nie jest to najlepszy pomysł.

6.  Solo Teścia można walić, Masteron raczej dodałbym do teścia, solo bym go nie walił. Na początek teściu wystarczy.

7. Zależy od dawek i profilaktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/28/2019 at 9:19 AM, ariok said:

Kolego @leto, to nie jest tak, że jestem pryszczatym gimbusem i zajarałem się Twoim postem. Po prostu chciałem pociągnąć temat dalej ale z innej strony.
Jak widzisz oceniłeś mnie jako osobę która nie ma kontaktu ze sportem i ma 15 lat a tymczasem okazuje się co innego.

Absolutnie tego nie miałem na celu, moje oburzenie było natury ogólnej. Jeśli odebrałeś je jako osobisty afront - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podłączę się pod temat bo nie chcę zakładać nowego. Pakowaniem interesowałem się najbardziej w czasach licealnych i po mimo tylu postanowień nigdy nie wylądowałem na siłowni z prawdziwego zdarzenia i nie doświadczyłem godnego treningu. Czy sterydy w tabletkach i inne jak swego czasu popularne : metki, omki, deki, winstrol, anapolon itp przeszły do lamusa i tylko testosteron jest teraz na topie czy jak ? Mam 35 lat, trenuję nieregularnie robiąc tylko pompki i nie specjalnie trzymam dietę ale schudłem od stycznia 2019 już 19 kg. Choć z założenia branie sterydów raczej się nie opłaca to czy rozsądne jest takie rozwiązanie jak przyjmowanie " mikro dawek " przez np 1,5 miesiąca a potem " podtrzymanie " efektu suplami i zbilansowaną dietą ? Pytam bo dawno nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy "cykl" powinno się robić. Gdy dochodzimy do "ściany" ze swoimi możliwościami genetycznymi. Co w praktyce przekłada się na okres ok. 5 lat uczciwych treningów. Jeśli chodzi o stałą "suplementacje" to sprawdza się tylko wtedy gdy cykliczne okresy bycia na "bombie"  przestają dawać nam wymierne korzyści.

Tak że bracie @Tomkowski dieta, trening, regeneracja a nie "bomba".

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Nie ćwiczyłem nigdy solidnie i wytrwale i nie byłem na diecie więc nie wiem jaki byłby efekt. W sumie to zawsze uważałem że najlepsza jest zdrowa naturalna sylwetka zbudowana wieloletnim treningiem. Jednak nie zapomnę mojego kumpla z podstawówki, wysokiego i szczupłego który przez chyba miesiąc zapodał sobie ok 150 tabletek metki. Oczy przecierałem wtedy ze zdumienia he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopingiem w sporcie zajmuje sie od 20 lat. Na kursie instruktorów popełniłem pracę końcową na ten temat. co nie spotkało się z pozytywną reakcją. 

co do samych cykli : podstawowa sprawa do ...dostęp do odbloku "aptecznego", który pozwoli przywrócić przedcyklową sekrecję hormonów.

dla początującego proponuje suplementacyjne dawki popularnego metanabolu. tak tak. 5-10 mg dziennie. przez 4 tyg. uwierzcie mi, że regenaracją się poprawi. I nie tylko. 

kolejna krok to środki iniekcyjne. w zależności od celu - od zwiększenia wydolności czyli boldenon (przy okazji środek będący z tej samej rodziny co wspomniany wcześniej metanabol) itd

temat rzeka

a dla Panów po 40 proponuje TRT - czyli przejście, ze względu na spadek sekrecji własnego, na testosteron z zewnątrz. temat 2 rzeka. ja uniknać atrofii klejnotow. itd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.