Skocz do zawartości

Pewna Historia


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Zostalam Zablokowna 2×. Moje odczucia wobec tego forum. Dno dna. Dleczego? Zero empatii. Owszem jestem dyslektykiem. Znam zasady ortogtafii a pisze chu***o. To jest odruch. A poczułam sie tu jak pewna osoba z mojego srodowiska, której historia skłoniła mnie do zostania psychologiem.

Szkoła średnia. Byłam dobra uczennica. Nie przysiadywałam nad lekcjami. Moim faworytem była historia, fizyka i matematyka, jezyki obce. Polski mialam na 4 bo zawsze z dyktand mialam niedostateczny. Zalamywałam ręce. Ale do czego zmierzam. Byla dziewczyna, nad którą pastwiło sie ³/⁴ klasy. Ja z koleżanka starałyśmy się jej pomóc. A Ona jednego dnia zadzwoniła do wychowawcy i powiedziała, że nie wytrzyma i kończy swoje życie. Pojechałam do niej i przytuliłam. Wtedy uswiadomiłam sobie, ze świat i ludzie są źli. Zostałam psychologiem. Pomogłam wielu ludzia. Ale gdy stanełam przed murem nie było chetnych by pomóc mnie. I tu też nikt nie chce nikomu pomóc. To forum egoistycznych ludzi. Na domiar złego chamskich bo czują się anonimowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NimfaWodna napisał:

ludzia

Ludziom.*

 

Dno dna mówisz? To dlaczego w ogóle tu zaglądasz? Nie mogę tego pojąć, dla mnie np. dnem dna są netkobiety i wizaż.

 

Zgadnij, co? Nigdy na te fora nie wchodzę. Proste jak drut.

 

Dysleksja to żadna wymówka, w 2 sekundy możesz sprawdzić pisownię na Google, co sam często robię, mimo że dysleksji nie mam, ale z szacunku do własnego języka i osób to czytających zawsze sprawdzam, gdy mam jakieś wątpliwości. Korona mi z głowy nie spadła, póki co.

 

Jeśli czujesz się szykanowana, to w prawym górnym rogu masz opcję "Zgłoś", gdzie możesz donieść moderacji, że ktoś się nieładnie zachowuje w stosunku do Ciebie, a oni ocenią, czy faktycznie jesteś ofiarą cyber-bullyingu.

 

Empatii tutaj dość, ale to męskie forum, więc nikt Cię nie będzie po tyłku lizał, żeby czasami Cię nie urazić.

 

A na koniec wrzucam gadkę Rocky'ego do syna:

"The world ain't all sunshine and rainbows...".

 

"But it ain't about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth, then go out and get what you're worth, but you gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody. Cowards do that and that ain't you. You're better than that!".

 

Wyhoduj jaja, kotku.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Szkoła średnia. Byłam dobra uczennica

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 

A jak Ci się forum nie podoba, to idź sobie stąd. 

22 minuty temu, NimfaWodna napisał:

To forum egoistycznych ludzi. 

Zdecydowanie - idź sobie. 

 

I nie musisz się żegnać. Już przecież powiedziałaś "nara" w innym wątku. 

 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę to, że zakładając jakiś temat podajesz o sobie wyrywkowe, lakoniczne informacje. Odpowiedzi forumowiczów na tym bazują. Nikt tu nie ma całościowego obrazu Twojej osoby, chyba że masz jakichś znajomych.

22 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Ale gdy stanełam przed murem nie było chetnych by pomóc mnie

Nie oczekuj, a unikniesz rozczarowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co chodzi.

 

Nieprawidłowa pisownia?

 

Z percepcją pisowni na tym forum jest trochę tak, jak z ocenianiem czyjejś pracy w korpo. Nie wiem, jakie masz doświadczenia zawodowe, ale jako psycholog, prawdopodobnie prowadziłaś kameralną praktykę. Zdarzyło mi się pracować w większym i mniejszym korpo i zauważyłem, że w większości przypadków nikogo nie interesuje kontent. Widziałem projekty, które dostały maksymalną ocenę od PM jedynie dlatego, że były znakomicie "obrobione" wizualnie. Kontent do nich napisał ktoś w przerwie obiadowej albo człowiek na wyjątkowo ciężkim kacu. Jednak dla partnera albo PM nie liczyło się to. Ważne, że świetnie wyglądało.

 

W drugą stronę, widziałem projekty z interesującym kontentem. Widać było, że ktoś zadał sobie trochę trudu i poszukał ciekawych źródeł. Przedstawił niebanalne ujęcie tematu, ale dopracowanie językowe i oprawa wizualna kulały. Projekt był zwracany do dalszych prac, albo wręcz odbierany zespołowi. Cały zespół dostawał niedostateczną ocenę.

 

Czy to dobrze? Nie moja własność, nie mi to oceniać.

 

Na forum jest pojazd o zasady interpunkcji, pisanie rozdzielnie/nierozdzielnie i formatowanie tekstu w akapity. Czy to dobrze? Nie moja własność, nie mi to oceniać.

 

Powiedziawszy to, mam prośbę do pewnych braci o rozróżnianie prawidłowej formy (nie mam na myśli @NimfaWodna, u Ciebie nie widziałem tego błędu):

 

Komu? Czemu? Kobietom.

Kim? Czym? Kobietą.

 

Nie policzę, który raz widzę na tym forum złą odmianę. Dziękuję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Wtedy uswiadomiłam sobie, ze świat i ludzie są źli. Zostałam psychologiem. Pomogłam wielu ludzia. Ale gdy stanełam przed murem nie było chetnych by pomóc mnie. I tu też nikt nie chce nikomu pomóc. To forum egoistycznych ludzi. Na domiar złego chamskich bo czują się anonimowo

Z Twoich wpisów wnioskuję, że Ty masz jakieś głęboko skrywane, poważne problemy. Jesteś psychologiem, ale czy sama byłaś już u psychologa?

 

Mam gdzieś czy uważasz mnie za chamskiego czy że nie chcę Ci pomóc (generalizacja "nikt" oraz "to forum chamskich, egoistycznych" dotyczy również mnie), ale jeśli masz poważne problemy - subiektywnie zalecam wizytę u psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio coraz więcej osób obrażonych którzy wchodzą na forum.

Nie dość że nie czytają regulaminu i zasad to potem mają o wszystko pretensję.

Sam jestem co prawda nie dyslektykiem, a dysgrafikiem i również popełniam błędy.

Część tych błędów poprawa mi słownik w Firefox, ale nie każde słowo jest znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, NimfaWodna napisał:

Zostalam Zablokowna 2×

Też zostałem tyle razy zablokowany odkąd jestem na forum i jakoś nie robię z tego wielkich dram. Dzięki tym blokadom wiem co zrobiłem nie tak i wiem jakie zasady tu panują. W konsekwencji staram się do nich stosować, znaczy się wyciągam wnioski, co jest cechą dojrzałego, dorosłego człowieka.

 

Swoją ostatnią blokadę na kilka godzin otrzymaną od samego właściciela forum uważam za nobilitację i powód do dumy:)Jak już otrzymywać blokady, to od samego Moderatora Moderatorów. 

54 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Zostałam psychologiem.

Gratuluję. Jean Jacques Rousseau mniej więcej dwieście lat temu powiedział, że kobiecie wykształcenie nie jest do niczego potrzebne, ponieważ nie zrobią z niego użytku. Minęło tyle czasu, a jego obserwacja nadal jak widać ma zastosowanie. Zasłanianie się dyplomem psychologii nie uratuje Cię w mojej opinii od typowego babskiego, pełnego emocji wysrywu jakim jest cały ten wpis. W związku z tym proszę o najwyższy wymiar kary dla tej pani w postaci bana na wieczność.

 

58 minut temu, NimfaWodna napisał:

Owszem jestem dyslektykiem.

Dla mnie osobiście dysleksja jest formalnym usprawiedliwieniem i usankcjonowaniem lenistwa w postaci niechęci nauczenia się zasad ortograficznych własnego języka. Nie wstyd Ci? Pewnie nie, ponieważ kobiety nie znają takiego pojęcia. Dyskalkulję czy też dysmózgię również posiadasz?:P

 

Nie chciało się w szkole uczyć poprawnej pisowni? Za trudne to było? Moim skromnym zdaniem, nie jesteś dyslektykiem, Ty zwyczajnie poprawnie w języku polskim pisać nie potrafisz. W innym wpisie usprawiedliwiałaś to pisaniem z telefonu, co jest dla mnie powodem absurdalnym. 

 

Jestem wręcz porażony tym typowym, babskim pierdolamento i problemami jakie posiadasz. Napisz może do Bravo Girl albo Przyjaciółki. Tam pewnie znajdziesz więcej zrozumienia. Nikt nie każe Ci przesiadywać na tym forum, jak się nie podoba to można zawsze za sobą zamknąć drzwi. Pamiętaj, że to męskie forum z pewnymi zasadami, również odnośnie poprawnej polszczyzny.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powyższym obrazku mamy w praktyce potwierdzoną jedną z prawd z forum. Pani, która łamie regulamin pisząc z błędami wypisuje całą litanię usprawiedliwiająca aby "wewnętrzna Bogini" nie musiała przełknąć pigułki o nazwie "moja wina".

 

Jeżeli w takiej błahej sytuacji ma miejsce taki mechanizm to co się dziwić, że one kręcą z całym życiem :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Polski mialam na 4 bo zawsze z dyktand mialam niedostateczny

A ja z polskiego miałam 3, te baby zawzięte mnie nie lubiły, ale się im postawiłam i zaczęłam ogarniać przecinki. Co prawda 10 lat później, ale niech im w pięty pójdzie! ?

The sky's the limit?

Edytowane przez Helena K.
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał:

Jean Jacques Rousseau mniej więcej dwieście lat temu powiedział, że kobiecie wykształcenie nie jest do niczego potrzebne, ponieważ nie zrobią z niego użytku. Minęło tyle czasu, a jego obserwacja nadal jak widać ma zastosowanie. Zasłanianie się dyplomem psychologii nie uratuje Cię w mojej opinii od typowego babskiego, pełnego emocji wysrywu jakim jest cały ten wpis. W związku z tym proszę o najwyższy wymiar kary dla tej pani w postaci bana na wieczność.

Moje wszystkie pięć kończyn się pod tym podpisują.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.