Skocz do zawartości

Czy to duża liczba do LTR?


timida

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, timida said:

Sytuacja tak, a nie inaczej się ułożyła, że brat się ode mnie odwrócił.

A co się spodziewałaś? Sam też bym oddelegował taką wcibską siostrzyczke, która chce partnerki mi dobierać.

 

2 hours ago, timida said:

W sumie nic nie zrobiłam.

Nie wcale tylko nadmiernie się interesowałaś i zastanawiałaś się jak to rozwalić.

 

2 hours ago, timida said:

Teraz będę tylko czekać na rozwój sytuacji.

Zajmij się może swoim życiem co? Twój brat jest dorosły i ma prawo do własnych wyborów, może znajdz sobie bolca jakiegoś i daj bratu spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, smerf napisał:

A co się spodziewałaś? Sam też bym oddelegował taką wcibską siostrzyczke, która chce partnerki mi dobierać.

Zostałam wciągnięta w tą sytuację mimochodem. Ona sama do mnie latała opowiadając mi o pewnych sprawach których wolałabym nie wiedzieć. 

15 minut temu, smerf napisał:

 

Nie wcale tylko nadmiernie się interesowałaś i zastanawiałaś się jak to rozwalić.

Skoro dostawałam informacje to się zaniepokoiłam. Wcześniejsze partnerki to były dziewczyny ogarnięte życiowo. Tu nic nie chciałam rozwalić tylko uchronić go przed pochopnymi decyzjami.  

 

15 minut temu, smerf napisał:

 

Zajmij się może swoim życiem co? Twój brat jest dorosły i ma prawo do własnych wyborów, może znajdz sobie bolca jakiegoś i daj bratu spokój.

Powiedziałam mu o tym co myślę i to wystarczy. Czuję się znacznie lepiej psychicznie jakby atmosfera się oczyściła, jakbym pozbyła się jakiegoś balastu z pleców. Wiem, że są kobiety które żyją tylko "bolcami" ale ja do nich nie należę. Mam masę innych "zainteresowań" i zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, timida napisał:

Zostałam wciągnięta w tą sytuację mimochodem

?

59 minut temu, timida napisał:

Wiem, że  kobiety które żyją tylko "bolcami" ale ja do nich nie należę

?

 

Godzinę temu, timida napisał:

Czuję się znacznie lepiej psychicznie jakby atmosfera się oczyściła, jakbym pozbyła się jakiegoś balastu z pleców

Tak, dokładnie bo tylko na tym Ci zależało.. poczuć się lepszą. A nie na bracie. 

 

Wszędzie to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maarcin_05 napisał:

 

 

Tak, dokładnie bo tylko na tym Ci zależało.. poczuć się lepszą. A nie na bracie. 

 

Wszędzie to samo..

Poczuć się lepszą?  Nie rozumiem. 

Przecież ludzie są różni i nie każdy z każdym się dogada. Próbowałam ale nie byłam w stanie zaakceptować jej zachowań. I pomijając już jej przeszłość,  bardziej wykańczała mnie swoimi kłamstwami i zachowaniem na co dzień.  Szkoda że nie możecie z nią poprzebywać tyle czasu co ja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.