Skocz do zawartości

Introwertyzm i łamanie pierwszych lodów


weivknip

Rekomendowane odpowiedzi

@weivknip Jak rozmowa się klei to w teorii, można już rozmawiać o czymkolwiek. Polecam natomiast: pierwsze 24 pytania(ale parę nie wszystkie) z "36 pytań do zakochania". Są to pytania o niej i jej uczuciach. Dadzą ci obraz osoby z którą się spotkałeś. Czymś, czym się naprawdę interesujesz. Najlepiej pozytywnym, nie oczywistym. Ja ostano zaimponowałem wiedzą o kinematografii. Możesz też spróbować,  zmusić ją do walidacji. Np "lubię sport i aktywność fizyczną. Ćwiczysz coś?". Warto też spróbować lekko ją odepchnąć. "Masz piękny śmiech, choć wolałbym go nie usłyszeć. Będąc w pustym domu".

Najważniejsze to nie przeciągać spotkania, żeby ją sobą nie znudzić i eskalować. Miejscem(chodźmy do baru/gdzieś gdzie jest ciszej), czy dotykiem(na początku dotknie ramienia podczas argumentu, stopniowo aż do pocałunku. Nie musi być na pierwszym spotkaniu. Wiec z czuciem). Powodzenia.

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@weivknip Wiesz co bracie ja zawsze podchodze na luzie do spotkań nie spinam się teraz wogole a jeszcze 3-4 lata temu mialem takie same podejście i stresy co ty. U mnie zwykle pierwsze spotkanie to spacery a że Wawa ma dużo do zaoferowania takich miejsc jest w czym wybierać. Nie nakładaj na siebie dodatkowych obciążeń wynikających ze musi się udać. Ja doznałem wielu porażek na początku, zastanawialem się co źle robię i cały czas żyłem w presji. Będzie co będzie na spotkanie idę wyluzowany bez opcji co mam mówić bo ii tak jestem mega wygadanym facetem. Wyłapuje z rozmowy słowa, słucham i działam spontanicznie na temat tego o czym rozmawiam z drugą osobą. Jeśli się nie odezwie po spotkaniu lub powie na koniec sorry to nie to luzik przyjmuje to do wiadomości i żyje dalej. Nie daj się ogłupiać hajowi emocjonalnemu i nawet jak laska ci się podoba mega nie daj stresowi nad swoją osobą zapanować. Zwykle luźne spotkanie będzie co będzie i szczerze ci powiem mi to pomaga

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.