Skocz do zawartości

Praca za granica-nieudokumentowane przychody


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia ?.

Od jakiś 4miesięcy pracuje w Wielkiej Brytanii, niestety urzędy urzędami formalności formalnościami maja to do siebie, że potrafią się ciągnąć w nieskończoność. Reasumując co jakiś miesiąc zlatuje do naszej pięknej malowniczej ojczyzny celem spotkania się z bliskimi i ulokowania swoich zarobionych środków. Po odliczeniu wszystkich kosztów, życia oraz przelotu postanowiłem sobie, ze będę odkładał 6000zł miesięcznie celem zainwestowania tego w przyszłość (Chciałbym kupować kawalerki pod wynajem). Sęk w tym póki co moje przychody są tzw. *Do łapy* i jak na razie nie jestem w stanie udowodnić skąd one pochodzą. Objąłem system wpłat od bliskich, darowizn czyli ja im daje gotówkę oni mi robią wpłaty z tym tytułem lecz sam nie wiem czy to dobry pomysł i proszę o jakąś poradę bardziej doświadczonych życiowo samców. 

Mam tez konto walutowe na, które chciałbym lokować środki w funtach szterlingach lecz to by również działało na zasadzie darowizn. Stąd moje pytanie czy taki system póki co jest dobry? Czy w przyszłości nie będzie problemu, gdy będę chciał w jakiś sposób zainwestować te pieniądze? Dziękuje również jeśli ktoś dotarł do tego momentu za poświęcony czas ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.