Skocz do zawartości

BSyk - komiks (satyra)


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bruxa napisał:

wyprodukowałam wczoraj... komiks o użytkownikach BS

Zakładam, że jesteś "postępowa" i "za równouprawnieniem", dlatego w treści ujęłaś też użytkowniczki?

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko czuję lekki niedosyt :(

Nie że słabe to, bo trafne obserwacje i dowcipne (wypada takiego słowa użyć w tym kontekście?). 

Żeby utrzymać się w kontekście - nie czuję żebym się najadł :D

To może zaapeluję - WINCYJ!

A może warto zrobić burzę mózgów?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha @Bruxa obśmiałem się. :)

Dobre miałaś to natchnienie :D

 

Oczywiście komiks trochę zepsuty bo brakuje kilku postaci, w tym mnie, więc najpierw się wkurwiłem i obraziłem ale potem już poszło i zdążyłaś mnie udobruchać.

 

Jak poczujesz znowu wenę to dawaj

5 minut temu, Rnext napisał:

WINCYJ!

(Jak mnie znowu nie będzie to pewnie znowu się wkurwię i obrażę ale potem pójdzie dobrze.)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Hahhahahaha, rozjebałaś system :D. Mistrzostwo :D

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Mimo wszystko czuję lekki niedosyt :(

Czujesz niedosyt bo zapomnieli o twoim ogrodzie własnoręcznie zaoranym, z którego bierzesz własnoręcznie wyhodowane pomidory w temperaturze 27.2 st. C i wilgotności powietrza 63% po to, żeby w nowym Ferrari zrobić idealną pizzę jak na Południowo-Wschodnim krańcu Włoch z parmezanem z własnoręcznie wyhodowanych krów leżakowanego w solance z własnoręcznie wykopanej soli. :D

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.