Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

W dniu 4.11.2019 o 06:23, SzatanKrieger napisał:

@Bruxa

Czy Twoje opowieści mają coś wspólnego z tym, że nie dawno opowieści z krypty wyszły? Znaczy się nowy sezon po chyba 25 latach 😄

Czyżby inspiracje? 😄

Niee, tego to nie oglądałam.

BTW znowu błąd, miało być SSV BSyk zamiast SS (to nawiązanie do gry Mass Effect - tam latali SSV Normandią, to o łamaniu kości to też nawiązanie bo pilotem był Joker który cierpiał na zwiększoną łamliwość kości właśnie).

Obcy 2 no to taka dziewczynka ukrywała się przed obcymi formami życia jako jedyna ocalała z bazy. :P

W dniu 4.11.2019 o 08:01, Reflux napisał:

@Bruxa Widzę silną inspirację kapitanem bomba :D Czyźbyś była fanką git produkcji :P

Fanką nie, ale spoko produkcja. :)

• Like 1

1 godzinę temu, MalVina napisał:

kiedy kolejna część? 

Jak @Bruxa zbierze do kupy Wasze fantazje erotyczne ;)

• Haha 3

Ojej 100 jenów to 3,55 peelenów. To się narobiło.

Faktycznie kiedyś ten seks będzie taki tani, przez te wszystkie roboty, i wszelkie analogowe divy znikną z rynku :D

@Baelish któż zna kursy walut z roku 2077. :P Pojawisz się wkrótce w komiksie.

Dwa słowa co do nawiązania do filmu Blade Runner:

Roy Bacik - w filmie zbuntowany android Roy Batty

KopoTyrka - w filmie korporacja Tyrell budująca androidy

Odc. 5 - Czarne Lustro

komiks-odc-5.jpg

Słowa wyjaśnienia do odc. 5 (spoiler alert!):

wstawaj, samuraju - słowa z trailera do gry Cyberpunk2077

mamy miasto do podpalenia - j.w.

kolory - cyberpunk charakteryzuje się neonowymi kolorami :P

Czy androidy marzą o elektrycznych owcach - dziwny tytuł książki cyberpunkowej

Czarne Lustro - tytuł serialu sci-fi

zmyć deszczem niewiedzę - nawiązanie do końcowej sceny w deszczu z Blade Runner

• Haha 8
  • Confused 1

@Bruxa

Widzę coraz więcej nowych wątków i postaci, obyś zapanowała nad wszystkim. W razie czego załóż stronę internetową i niech ci fani pomagają z tym. Przynajmniej tak zrobił George R. R. Martin. :)

Gratuluję dotychczasowych odcinków.

• Like 1

W dniu 29.10.2019 o 21:14, Bruxa napisał:

nie przyzwyczajajcie się do zbyt częstego dawania

Ech :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Patton
      Ten temat zakładam jako kontynuację tematu z linku poniżej, no ale przejdźmy do rzeczy.

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/21046-żyje-po-to-żeby-żyć-czyli-właściwie-bez-celu/

Szczerze mówiąc to [email protected]żniak jak i posty innych braci dały mi wiele do myślenia. No bo po przeczytaniu tego co pisaliście, i po tym czasie który już upłynął, to wydaje mi się że powinienem coś w swoim życiu tak powoli i na miarę swoich możliwości zmienić. No i mam nawet jeden pomysł tak na początek, i nawet kilka innych które oczywiście podam . Ale jeśli chcecie to napiszcie w jakiej kolejnosci je wykonywać, co zmienić itd, lub nawet możecie zaproponować coś od siebie.

Pierwszym pomysłem jest to żeby do wiosny 2020 nazbierać tyle kasy ile to będzie możliwe i spróbować zdać prawo jazdy, co chodzi mi już tak co jakis czas w glowie tak od roku, a po poście @Ważniak 
      już właściwie codziennie. Jednak że tak szczerze mówiąc to cholernie mnie to przeraża, tzn wiem że trudno zdać, no ale boję się tego poziomu skomplikowania, sami wiecie przepisy, teoria praktyka, egzamin itd, no i musiał bym się do tego jakoś zmusić.

No i swoje robi też to że jak wiadomo to kosztuje, no i boję się też tego że po x nieudanych próbach zwyczajnie sobie to daruję, i pieniądze będą właściwie wyrzucone w błoto, a jak wynika z poprzedniego tematu to nie zarabiam jakoś dużo. A nawet jeśli już zdam i kupię samochód to dochodzą jeszcze koszty jego utrzymania. No ale z drugiej strony to jego brak od jakiegoś czasu tak jakoś czasem mnie irytuje.

Drugi to spróbować jakoś pracę ogarnąć, np może spróbować zrobić choćby jakiś kurs obslugi jakiegoś pojazdu, tak np choćby wózka widłowego czy czegoś innego w tym stylu?

Trzeci jakby mi się udało zrobić coś żeby więcej zarabiać itd, to poprostu wynajęcie czegoś i wyprowadzka powiedzmy do najbliższego miasta, i nawet do jakiegoś ciasnego mieszkania, bo jeśli już to i tak bym tam miał zamiar mieszkać sam, jeśli by nie liczyć moich dwóch świnek w klatce.

Także niech się wypowie kto tylko chce i może, ale jeśli będą mieli czas i chęć to niech się też wypowiedzą @Marek Kotoński @Mosze Red @Rnext @Ważniak @tytuschrypus @wojkr @Still @jaro670 za co będę wdzięczny.
    • By ŁysyDelfin
      Witajcie. Na forum trafiłem a w zasadzie znalazłem je rok temu. Szukałem czegoś o samotności w wieku 30 lat i wyszukiwarka mnie tu skierowała. Niech dzień, w którym odkryłem to forum będzie święty!

Pozdrawiam.
    • By Bruxa
      Załóżmy, że istnieje ktoś, kto ma więcej pieniędzy, siły woli, lepsze ciało (wyrzeźbione) i jest równie szlachetny jak Marek Kotoński, na swojej stronie też porusza wiele mądrych tematów, nie jest politycznie poprawny itd. - ale głosi przeciwne główne tezy do Marka, czyli że nie można być szczęśliwym samemu, że pieniądze dają szczęście itp.

No i komu tu wierzyć?

Jak sprawdzić kto ma rację?

Marek robi audycję "Kobieta (ani auto i pieniądze) szczęścia nie da", a potem ma "zwycięskie wizje", że stoi ubrany w drogie ciuchy i tankuje drogi samochód. Czyli ma pieniądze, za nie auto, które ma przyciągać kobietę/y. Skąd u niego te wizje, skoro to szczęścia rzekomo nie daje? Nie trolluję i nie hejtuję, po prostu zastanawiam się kto ma rację, bo po prostu nie wiem jak to sprawdzić i czy słuchając się jego rad pójdę dobrą drogą.
    • By luter1
      Witam. 
       Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 
      Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 
      bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 
      Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych  )
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.